Alien: Isolation - דיון ראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Alien: Isolation - דיון ראשי

Sarm1x

Recommended Posts

1389118469-alien-isolation-logo.png

טוב יצא לי לשחק במשחק איזה כמה שעות טובות ואני מוכרח לציין שהאווירה במשחק מטורפת , מפחידה, מלחיצה ויותר מזה..

הקטע של השמירות הידניות לדעתי גאוני למשחק שכזה מכיוון שאתה עדיין חשוף כמטרה גם בזמן שאתה מנסה לשמור את המשחק מה שגורם לך להילחץ לקוות שלא תיתפס על ידי החייזר חח , המשחק עצמו ממש מאתגר אבל לדעתי החייזר פשוט חכם מידי.

וכמובן המנוע המטורף של המשחק שנראה חבל על הזמן,

אז מה אתם אומרים למי שיצא לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לשחק אבל יש לי פה אותו מוכן ומותקן פשוט מחכה לאיזה זמן שבוע הבא רק שנכנס לזה

נראה שהולך להיות טוב

לגבי השמירות עוד לא שחקתי אבל גם ב דד ספייס הראשון היה קטע של תחנות שמירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב לקנות אותו כבר איזה חודש... הוא שווה?

לא יודע אם הוא שווה קנייה כי הוא יכול ממש לתסטכל לפעמים ולעצבן .

אני התקנתי את המשחק לנסות, חוץ מזה אני לא חושב שמשחק כזה שווה יותר מ30 דולר למרות כל ההשקעה שלו כי בכל זאת אחרי שתעבור ותסיים הכל לא יהיה לך מה לעשות יותר במשחק והוא פשוט יאסוף אבק עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני הורדתי את המשחק, אבל אני מתכוון לרכוש אותו בקרוב כדי לגמול ליוצרי המשחק.

בכללי מעולם לא נהניתי ממשחקי הנוסע השמיני, המשחקים הקודמים היו גרועים מבחינתי אך הפעם מדובר במשחק מושקע, מותח ויפיפה בטירוף!

אך צריך לשים לב שהמשחק הזה בסופו של דבר יותר סרט מאשר משחק בגלל שכמעט לא נדרש ממני לשלוף ולהשתמש בו. אנחנו מתגנבים, מתחמקים ובעיקר מתקדמים לפי עלילה שנקבעה מראש בלי שום דרך להסיט אותה מהמסלול.

לכן בשורה תחתונה - משחק יפיפה ומושקע אבל לקחת בחשבון שזה פשוט סרט שמתקדם בקצב שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני הורדתי את המשחק, אבל אני מתכוון לרכוש אותו בקרוב כדי לגמול ליוצרי המשחק.

בכללי מעולם לא נהניתי ממשחקי הנוסע השמיני, המשחקים הקודמים היו גרועים מבחינתי אך הפעם מדובר במשחק מושקע, מותח ויפיפה בטירוף!

אך צריך לשים לב שהמשחק הזה בסופו של דבר יותר סרט מאשר משחק בגלל שכמעט לא נדרש ממני לשלוף ולהשתמש בו. אנחנו מתגנבים, מתחמקים ובעיקר מתקדמים לפי עלילה שנקבעה מראש בלי שום דרך להסיט אותה מהמסלול.

לכן בשורה תחתונה - משחק יפיפה ומושקע אבל לקחת בחשבון שזה פשוט סרט שמתקדם בקצב שלנו.

אני מבקש להקפיד על חוקי הפורום. זה יפה שאתה מתכוון לקנות את המשחק אבל אזכורים לתוכן פיראטי לא מקובלים בשום מקרה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את המשחק (מסטים, באופן חוקי) ושיחקתי במשך כשלוש שעות. עוד לא ראיתי אף חייזר (אחרי שעתיים ראיתי זנב של חייזר משפד מישהו) אבל האווירה במשחק אדירה.

החדרים האפלים, המסדרונות הצרים וחריקות המתכת והרעשים הסטאטיים בשילוב של מוזיקה קודרת יוצרים משחקיות קלאסטרופובית ומלחיצה.

אחרי שהחייזר שיפד את הברנש שהיה לידי, הייתי צריך לרוץ ולקרוא לחשמלית, שכמובן לקח לה שניות ארוכות להגיע, זה היה כל כך מלחיץ שלא העזתי להסתכל אחורה עד שהחשמלית הגיעה :-)

ואני אוהב את כל הסיפורים הקטנים שאתה מקבל מקריאת מזכרים\אימיילים\מכתבים שמפוזרים בתחנה. הם נותנים לך להכיר את האנשים שחיו שם ומה הם הרגישו וממה הם חששו.

זה בהחלט שינוי מבורך לסדרה שעד עכשיו בעיקר איכזבה עם משחקים מרהיבים, מלאי-נשקים וחסרי-עלילה.

המשחק הזה מרגיש בדיוק כמו הסרט הראשון בסדרה. איטי, ומלחיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להקפיד על חוקי הפורום. זה יפה שאתה מתכוון לקנות את המשחק אבל אזכורים לתוכן פיראטי לא מקובלים בשום מקרה.

תודה.

אני מצטער, אבל חוץ מלעשות שריר לא תרמת לשיחה ולמעשה רק עשית מה שנקרא ספאם.

התגובה שלי הגיע אחרי שSarm1x אמר שהוא הוריד את המשחק, מה שבאופן אירוני נערך על ידיו ל"אני משתמש בחשבון של חבר", כלומר התירוץ הכי קיטשי ל"הורדתי את המשחק".

והוא אפילו לא מעודד קניה של המשחק אלא מציב תנאי "רק אם זה היה יותר זול אז הייתי קונה".

בנוסף אל תיתמם, אנשים מורידים משחקים ללא הפסקה, אתה חושב שאם תעשה חוק שאסור להזכיר את המילה "הורדה" זה יבטל לחלוטין את הפירטיות כאן? נופ, אתה רק גורם לכך שפחות אנשים ירצו להגיב לנושאי המשחקים כי הם צריכים לפחד ממנהלים שנפגעים אנושות מהמילה "הורדה".

אגב, לפני שאתה קופץ על תגובות "הורדה" תקרא את ההודעות, אני למעשה הודיתי שאני הורדתי אבל מעודד את רכישת המשחק והצהרתי באופן מפורש שאני מתכוון לרכוש את המשחק - מה שכבר נעשה ויש לי עכשיו עותק חוקי.

אגב, לפני שתקפוץ עליי שוב אני מציע שתביא את החוקים.

1. דיונים על פריצות, הורדות ותכנים לא חוקיים בנוגע למשחקים - אסורים בתכלית האיסור.

תעשה הפרדה, אני ציינתי שאני הורדתי את המשחק אך עודדתי את רכישת המשחק וכלל לא פיתחתי דיון לגבי הורדת המשחק לא בפורום ולא בפרטי.

החוק הזה נחשב רק כאשר אדם מעודד הורדות ומתנגד לרכישת המשחק תוך התבטאות מוצהרת לבזבוז כסף על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

כנראה שה-Humble Monthly של ינואר יכלול את המשחק הזה, לפחות לפי השמועה הזו. אפשר להרשם עוד קצת יותר מ-4 שעות:

https://www.humblebundle.com/monthly

כמובן שהבאנדל יכלול משחקים נוספים. די אטרקטיבי בשביל 12 דולר.

עריכה: השמועה הייתה קצת מטעה. A:I יינתן למי שיירשם לבאנדל של החודש הבא, לא למי שנרשם לינואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקסבוקס לא ממש רלוונטי לפורום שמתמקד במשחקי . אתה מכיר עוד מקום שאפשר לקנות את המשחק הזה ב-12 דולר? לא ידוע עדיין מה יהיו המשחקים האחרים, אבל זה סכום הוגן אפילו בשביל המשחק הזה בלבד. לפי הבאנדלים החודשיים הקודמים סביר להניח שגם המשחקים האחרים יהיו ברמה טובה ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...