פירמוט ווינדוס 8 והתקנת גירסא נקיה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוט ווינדוס 8 והתקנת גירסא נקיה

oren12

Recommended Posts

שלום וחג שמח לכולם,

יש לי מחשב נייד עליו מותקן 8

הורדתי גירסא מעודכנת 8.1 ואני מעוניין לפרמט ולהתקין אותה

אבל משום מה אני לא מצליח בכל הדרכים האפשריות (BOOT, ודרך הגדרות מתקדמות/אתחול) הוא דורש דיסק מקורי.

אפשר את עזרתכם?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק כותב שחסרים קבצים אז משהו לא תקין שם. אולי הצריבה. תבדוק שהקובץ ISO שהורדת תואם לגודל שרשום באתר.

מעבר לזה, שדרוג מתוך 8 ל8.1 דרך חנות האפליקציות זה כמו התקנה חדשה, אתה מסיים עם תיקיית .old של כל ההתקנה הקודמת ותיקיית חדשה ל8.1

יש סיבה מיוחדת שאתה רוצה לפרמט ולהתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, אין לי אופציה של עדכון

[h=4]You might be running an edition of Windows 8 that doesn’t support updating from the Store[/h]Some editions of Windows 8 don’t support updating to Windows 8.1 from the Store. These include the following:

• Windows 8 Enterprise. Talk to your system admin about updating to Windows 8.1.
  • Windows 8 Pro, if installed by an organization or a program that uses Volume Licensing. Talk to your system admin, or the administrator of the program that was used to install Windows 8. If you’re the administrator, you can find more info and links to Windows 8.1 ISOs in the Windows 8.1 Enterprise Evaluation.
  • Windows 8 Pro, if installed using an MSDN or TechNet ISO, and activated using Multiple Activation Keys. You might be able to download a Windows 8.1 ISO from MSDN or TechNet.
  • Windows 8.1 Preview or Windows RT 8.1 Preview. You might still be able to update from the Store. For more info, see Update from Windows 8.1 Preview to Windows 8.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח ואו איזה תשובה, זה לא בושה לטעות, ואלו הם הנחיות של מייקרוסופט בכבודם ובעצמם

אז אחזור לשאלה הראשונה אם מישהו יוכל לענות

איך אני מפרמט את הווינדוס ומתקין גירסא נקיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מושך את המספר הסידורי הלגיטימי (נכון?) שלך מהווינדווס הקיים, יש מדריכים ביוטיוב וגוגל.

אתה מוריד Image תקין של ווינדווס, צורב אותו ומתקין.

אתה מזין אתה המספר הסידורי שמשכת מההתקנה שלך אל תוך ההתקנה החדשה.

*נקודות למחשבה:

1. מה שתיארתי כרגע זו לא פעולה פשוטה (למצוא את האימג' הנכון שיתאים למספר שלך) ויש סיכוי טוב שאתה עובר על תנאי השימוש של אם תעשה את זה.

2. אם הלפטופ הגיע עם ווינדווס 8 מותקן תהיה לך אפשרות (בודאות) להחזיר אותו לFactory Default ואז לעדכן הכל ומשם אתה אמור להיות בסדר להמשיך לווינדוס 8.1

3. אם הלפטוש לא הגיע עם ווינדווס 8 אמור להיות לך דיסק התקנה מקורי של התוכנה.

4. בהמשך לסעיף 3, אחד היתרונות הגדולים של תוכנות חוקיות זה הפשטות של השימוש. הן פשוט עובדות.

מקווה שעזרתי, שבת שלום וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...