בעיה מוזרה ביותר שאף אחד לא הצליח לפתור אצלי בינתיים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה ביותר שאף אחד לא הצליח לפתור אצלי בינתיים

ron9630

Recommended Posts

פתחתי את האשכול הזה לא מזמן:

http://hwzone.co.il/community/threads/549170-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%93%D7%A4%D7%A7#.VC5yzRYXeLA

עד היום חשבתי שזה בעיה בכרטיס שהוא נדפק או משהו, החלפתי כרטיס מסך אתמול ועדיין הבעיה קיימת אולי מישהו יודע איך לסדר את זה אחת ולתמיד סוף סוף?

ד"א

עוד בעיה שיש לי

בדרך כלל שהייתי מפעיל את המחשב תוך 13 שניות כבר הוא היה דלוק והכל טוב (SSD) עכשיו עם הכרטיס החדש כשאני מפעיל את המחשב, הוא נתקע ב ורק אחרי 2~3 דקות הוא נדלק, אני לא יכול להכנס ל ולא ל boot setup, אם אני לוחץ על איזשהו כפתור שזה בהתחלה אני מגיע למסך שחור עם שני רווחים וזה פשוט נתקע שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בדוק את ה אם memtest86+, כמו כן האם יש לך קבלים מנופחים על הלוח, ומה הדגם של הספק

מה זאת אומרת קבלים מנופחים?

אני יבדוק את הדגם של הספק ביום ראשון אחרי כיפור ויגיד לך, יקח לי זמן לפתוח את המחשב ולחבר הכל מהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקבלים יש רא שמתכתי שחרוט עליו X או צורה דומה. בקבל תקין הוא ישר ושטוח. בקבל שרוף הוא מתנפח ולפעמים יוצא ממנו חומר כלשהוא כמו בתמונה

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Al-Elko-bad-caps-Wiki-07-02-17.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

גם לי היו בעיות מוזרות עם התצוגה. בפוסט הישן הזה כתבתי את מה שעזר לי.

אין לי אפשרות של desktop windows manager

זה מה שיש לי:

http://gyazo.com/be7b69a3d2071de9ecc717c6b060b58f

לקבלים יש רא שמתכתי שחרוט עליו X או צורה דומה. בקבל תקין הוא ישר ושטוח. בקבל שרוף הוא מתנפח ולפעמים יוצא ממנו חומר כלשהוא כמו בתמונה

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Al-Elko-bad-caps-Wiki-07-02-17.jpg

לא אין לי דבר כזה בלוח האם, הוא גם דיי חדש תאמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללכת ל program settings. התוכנה הספציפית לא ממש חשובה, אני חושב שהבעיה היא במצב חיסכון של כרטיס המסך.

התוכנה שכתבתי פשוט רצה כל הזמן. ככה הגדרתי אצלי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא

אם הוא צילם את המסך אם print screen והבעיה קיימת בצילום, היא חייבת להיות בתוך המחשב. המידע שנשמר בצילום לא עבר דרך הכבל ולא דרך המסך

שים לב שהבעיה בצילום המסך היא בתמונות מסוימות, הטקסט יוצא נקי. ההפרדה בין טקסט ותמונות קיימת ברמת התוכנה - והזיכרון שבו התוכנה משתמשת (לכן למשל, בעיה כזאת אפשרית אם יש לא תקין), ואם יש שימוש בהאצה של הכ מסך - אז גם בכ מסך. לאחר מכן, ה GPU מאחד את כל התצוגה לתמונה אחת, ואם יהיו בעיות בהמשך הדרך הן ייראו על כל שטח התמונה בלי התחשבות בתוכן שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא

אם הוא צילם את המסך אם print screen והבעיה קיימת בצילום, היא חייבת להיות בתוך המחשב. המידע שנשמר בצילום לא עבר דרך הכבל ולא דרך המסך

שים לב שהבעיה בצילום המסך היא בתמונות מסוימות, הטקסט יוצא נקי. ההפרדה בין טקסט ותמונות קיימת ברמת התוכנה - והזיכרון שבו התוכנה משתמשת (לכן למשל, בעיה כזאת אפשרית אם יש לא תקין), ואם יש שימוש בהאצה של הכ מסך - אז גם בכ מסך. לאחר מכן, ה GPU מאחד את כל התצוגה לתמונה אחת, ואם יהיו בעיות בהמשך הדרך הן ייראו על כל שטח התמונה בלי התחשבות בתוכן שלה

אז שני האפשרויות שנשארו לי זה ראם או ספק כוח?

דגם ספק הכוח אני יגיד לך מחר וגם את הבדיקה של הראם אני יעשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם הלוח - עליו יש ממיר מתח שדרכו עובר המתח ל . אם זאת הייתי מצפה לתקלות יותר אקראיות (כולל מסכים כחולים וכו) אם זה היה ספק או לוח

אל תשלול בעיות תוכנה - יתכן שהמחשב שלך תקין והבעיה בגלל דרייבר או משהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי גם הלוח - עליו יש ממיר מתח שדרכו עובר המתח ל . אם זאת הייתי מצפה לתקלות יותר אקראיות (כולל מסכים כחולים וכו) אם זה היה ספק או לוח

אל תשלול בעיות תוכנה - יתכן שהמחשב שלך תקין והבעיה בגלל דרייבר או משהוא

לא קרו לי מסכים כחולים אף פעם, הבעיות שקורות רוב הזמן זה רק אחרי שאני משחק במחשב והבעיה לא עוברת עד שאני מכבה אותו ומדליק אחר כמה דקות, קורה בעיות של קריסות רבות של הדרייבר ושל הדברים המוזרים האלה על המסך.

אם זו בעיה בדרייברים אני יגלה בקרוב כי אני גם ככה מפרמט את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה קבלים על הכרטיס עצמו?

אולי הקירור של הזכרונות?

אולי משחה טרמית התקשתה והתפוררה?

כרטיס כזה חזק, שמגיע עוד בOC, ואולי נעשה לו OC נוסף, מייצר לא מעט חום.

אם המשתמש טוחן את הכרטיס הרבה במשחקים כבדים יום אחר יום, אחרי שנתיים הכל יכול להיות.

זאת תופעה ידועה בכרטיסים גראפים שהגיעו לגיל 3 ומעלה.

אפשרי שבכרטיסים חזקים בשימוש אינטנסיבי זה יקרה גם לפני.

אם יש לך אחריות הייתי מממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי בעיות דומות במחשב פעם.

אבל הבעיה היתה חומרתית בכבל (פין חצי עקום שלא היה נוגע כמו שצריך בחיבור) וגם החיבור עצמו היה קצת דפוק (אחת ההלחמות שלו בלוח אם השתחררה והוא היה מאבד מגע כנראה).

הייתי מציע לך לבדוק את הכבל ואת החיבור בלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה קבלים על הכרטיס עצמו?

אולי הקירור של הזכרונות?

אולי משחה טרמית התקשתה והתפוררה?

כרטיס כזה חזק, שמגיע עוד בOC, ואולי נעשה לו OC נוסף, מייצר לא מעט חום.

אם המשתמש טוחן את הכרטיס הרבה במשחקים כבדים יום אחר יום, אחרי שנתיים הכל יכול להיות.

זאת תופעה ידועה בכרטיסים גראפים שהגיעו לגיל 3 ומעלה.

אפשרי שבכרטיסים חזקים בשימוש אינטנסיבי זה יקרה גם לפני.

אם יש לך אחריות הייתי מממש.

החלפתי כבר ל gtx 780 ועדיין זה קורה, זאת לא בעיה בכרטיס.

היו לי בעיות דומות במחשב פעם.

אבל הבעיה היתה חומרתית בכבל (פין חצי עקום שלא היה נוגע כמו שצריך בחיבור) וגם החיבור עצמו היה קצת דפוק (אחת ההלחמות שלו בלוח אם השתחררה והוא היה מאבד מגע כנראה).

הייתי מציע לך לבדוק את הכבל ואת החיבור בלוח.

הכל טוב בלוח אם, אני מתחיל לחשוב שאולי זה הRAM או הספק כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...