החלפה בין שני הארדיסקים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפה בין שני הארדיסקים

tendo

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה התחדשתי במחשב נייד (Dell 5470) בגירסא עם ה של 128GB.

כרגע על המחשב הנייח שלי יש של 250GB.

אני רוצה להחליף בין שניהם כאשר על כל אחד מותקנות מערכת הפעלה+ תוכנות בלי לאבד את המידע.

האם מישהו מכיר תוכנה שיכול לעשות זאת? או לחילופין דרך אחרת?

אני רק אציין כי במחשב ישנה מחיצת שיחזור.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפחות עוד הרד דיסק אחד כדי שתוכל לגבות העתק מדוייק של אחד (בשאיפה שני) הSSD לפני שאתה מתחיל לעשות את זה. תוכנות כמו Acronis Disk Director בנויות לדברים האלו אבל צריך להיות מאוד זהירים.

מה שאני לא מבין מהשאלה שלך זה אם אתה מתכוון להעביר את התוכנות של הדסקטופ לנייד ולהיפך או שאתה רוצה את אותן תוכנות על אותם מחשבים רק עם אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה קודם כל על התשובה, אני רוצה להשאיר את התוכנות שבנייח בנייח ואת התוכנות שבנייד בנייד, רק להחליף בין הדיסקים פשוט...

בכל מקרה, איך אני יכול לעשות זאת? הרי שי לי נייח ויש לי ובנייח יש לי דיסק נוסף שאפשר עליו אך המערכת הפעלה הינה על הנייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר בקצרה אבל אתה תיאלץ לעשות קצת מחקר.

אתה צריך ליצור העתקים מדוייקים של הSSDים שלך, זה יהיה בצורה של קובץ ענק, בדרך כלל עם סיומת ISO. את שני הקבצים האלו (אחד לכל SSD) אתה מאכסן על ההרד דיסק הגדול ולאחר מכן פותח (או "שופך") את תכולתם אל הSSD השני, תוך כדי שינוי הגודל שלהם. יהיה קשה לדחוף קובץ גיבוי של 240GB לתוך SSD של 120GB.

ההעתקים המדויקים נקראים Image, חיפוש לדוגמא בגוגל: How to make an image from C drive

התוכנות שאני מכיר שיודעות לעשות את זה הן של חברת אקרוניס (Acronis) והן בתשלום. אני מעריך שיש גם חלופות חינמיות אבל אני לא מכיר אותן.

זו נראית התוכנה המושלמת בשבילך מהארסנל שלהם:

http://www.acronis.com/en-eu/personal/migration-software/

וזו יותר מקיפה

http://www.acronis.com/en-eu/personal/pc-backup/

*נקודה קטנה למחשבה: הSSD של המחשב הנייח צריך להיות מוכן להקטנה ב50%. אתה חייב לוודא שיש שם פחות (רצוי הרבה פחות) מ120GB כולל הכל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...