דיסק מקורי של מערכת הפעלה יעבוד גם על מחשב אחר ? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק מקורי של מערכת הפעלה יעבוד גם על מחשב אחר ?

תושב העיר

Recommended Posts

בדקת בעצמך? או שאתה סומך על אתרים ברשת בצורה רנדומלית? מניסיוני ומבדיקות שערכתי למספר רב של מחשבים 8.1 מהירה מ7, יציבה יותר מ7 ובצורה סובייקטיבית אני אוסיף שהיא נוחה יותר מ7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמתקין ומתקן עשרות מחשבים בשבוע, מXP ועד 8.1 גם אני מחזק את Googleness.

8.1 היא מערכת מצויינת שרצה על כל מחשב שהיא מותקנת בו (כולל אצל איזה טמבל עם 4 חד ליבתי עם ג'יגה ראם)

זה שהיה לה יחסי ציבור גרועים בגלל הStart שנעלם לא אומר שהיא לא יציבה, מהירה ומנצלת את המשאבים של המחשב יותר טוב.

אבל....... רוב הלקוחות מגיעים עם דיעה קדומה ואחרי כל ההרצאה מבקשים 7 בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי לחברים וגם בעבודה מחזיק תמונות של מערכת זו. אני בודק מוצר על כל מערכות ההפעלה הנפוצות. ולכן יכול להשוות. אכן סופסוף שיפרו את זמן ההתקנה וגם פחות צריך אחרי התקנה. אבל זה כבר חדשות ישנות במערכות הפעלה אחרות וממילא משפיעה פחות על העבודה השוטפת היומיומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על חלונות 8.1 כמובן. חבל שאין יותר משחקים ללינוקס כי במבחני הביצועים על ATI עם Catalyst האחרון: אובונטו 14.04 משיג תוצאות טובות יותר מחלונות 8.1 שבה מותקן הדרייבר האחרון.

אולי זה מה שדוחף את לפתח משלה למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם השוואה בדקו גם עם nVidia? בדקו במגוון של הגדרות ורזולוציות שונות? בדקו על אותו המפרט?

בדיקות והשוואות זה דבר סובייקטיבי בסוף היום אם אתה לא יכול לעבוד 24\7 עם לינוקס ואתה צריך את אז אין מה לעשות אתה צריך את . אבל אם כבר את משתמש בווינדוס אז 8.1 יותר טובה מ7 אין עוררין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם השוואה בדקו גם עם nVidia? בדקו במגוון של הגדרות ורזולוציות שונות? בדקו על אותו המפרט?

בדיקות והשוואות זה דבר סובייקטיבי בסוף היום אם אתה לא יכול לעבוד 24\7 עם לינוקס ואתה צריך את ווינדוס אז אין מה לעשות אתה צריך את ווינדוס. אבל אם כבר את משתמש בווינדוס אז 8.1 יותר טובה מ7 אין עוררין.

לא סובייקטיבי? אני מדבר על מבחנים רציניים. גם הם מוטים. כי בודקים openGL (מה לעשות שאין directX בלינוקס).

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=catalyst144_win81_ubuntu14&num=1

לא משנה. כבר הודיעו שחלונות 10 תהיה גרסה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...