קבצים שלא ניתנים למחיקה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבצים שלא ניתנים למחיקה

bamba10

Recommended Posts

בכל פעם שאני גולש באינטרנט נפתחים לי -מעבר לשני העמודים שאני פותח-עוד עשרות רבות של עמודים שאין לי שמץ של מושג מהיכן הגיעו.לא מדובר בעמודים הפורנוגרפים שיש בהם קבצים נסתרים אלא במשהו לא מובן.

מחקתי את כל קבצי הקוקי הקיימים,את כל ההיסטוריה של האתרים שהייתי בהם את הקבצים הזמניים ועדיין לא עוזר.

דבר נוסף דף הבית שלי הוא של ערוצי זהב-אני עדיין בניסוי-ומשום מה הוא כל הזמן מתחלף לי לדף אחר.

כל זה קרה ברגע שניסיתי להוריד את התוכנה שפורצת את ההום סינימה.

איך פותרים את הבעייה? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פעם שאני גולש באינטרנט נפתחים לי -מעבר לשני העמודים שאני פותח-עוד עשרות רבות של עמודים שאין לי שמץ של מושג מהיכן הגיעו.לא מדובר בעמודים הפורנוגרפים שיש בהם קבצים נסתרים אלא במשהו לא מובן.

מחקתי את כל קבצי הקוקי הקיימים,את כל ההיסטוריה של האתרים שהייתי בהם את הקבצים הזמניים ועדיין לא עוזר.

דבר נוסף דף הבית שלי הוא של ערוצי זהב-אני עדיין בניסוי-ומשום מה הוא כל הזמן מתחלף לי לדף אחר.

כל זה קרה ברגע שניסיתי להוריד את התוכנה שפורצת את ההום סינימה.

איך פותרים את הבעייה? ??? ??? ???

אני עוד לא הבנתי דבר אחד - איפה הקבצים שלא נמחקים לך ? מה הקשר בין ההודעה לך לכותרת ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות חינם כמו הסנדרה או הDIVX5 שבגרסות חופשיות שלהן מקפיצות פרסומות זוהי התמורה לשימוש החופשי בתוכנה מחיקה של התוכנה של הפרסומות מנטרלת את התוכנה עצמה (לפי סנדרה לא ניסיתי) מה שאתה יכול לעשות זה להסיר את התוכנה כולה ולהסיג גרסה אחרת או לחילופין להתקין פיירוול שיכול לחסום את היציאה של הפרסומות ZONE ALARM עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...