מגן ברקים למכונת כביסה ומונע אבנית - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגן ברקים למכונת כביסה ומונע אבנית

יוליוס

Recommended Posts

כפי שכתבתי קנינו מכונת כביסה ואמורה להגיע בשבוע הבא. הבנתי שהטכנאי ינסה למכור לי את הדברים הנ"ל במחיר יקר.

איזה מגן ברקים מומלץ לקנות , וכמה זמן השהיה ? יש לי תוי קנייה להם סנטר מה כדאי ?

https://www.homecenter.co.il/catalogue/group/8944/nameblock/Board-Protection-Devices

והאם יש צורך במונע אבנית למכונת כביסה ? אם כן מה ? בישנה היה לי מגנט לצינור 17 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הדפתי את האיומים של הטכנאים שהתקינו אצלי מדיח כלים, מכונת כביסה ומזגנים. חלקם לפני הרבה שנים.

כולם סיפרו לי על הכרטיס האלקטרוני הרגיש שהולך על כל פיפס

במיוחד זכור לי הטכנאי של המדיח שהסביר לי באריכות שהכרטיס האלקטרוני לא ישרוד את החורף, והוא שרד 6 חורפים כולל זה האחרון ועדיין ממשיך בעוז.

המתקין של בוש עם מכונת הכביסה והמתקינים של מזגני אלקו וכולם עם אותו הסיפור כולל זה עם מכונת הכביסה שהיתה לו תוספת של אבנית לאיומים שאו טו טו יקרו.

לכולם אני מספר שאני מת שהמוצרים יתקלקלו בשביל שתהיה לי סיבה להחליף לחדש.

כנראה שזה עובד, המוצרים מפחדים להתקלקל בשביל שלא נזרוק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פני םואופן לא לקנות מטכנאי ההתקנה. הכרטיסים האלקטרוניים הזולים אכן רגישים אבל קניית מגן מתח בחנות תעלה לך שליש מהמחיר שהם דורשים. מדובר בשיטת רווח חדשה - למכור את המכונה במינימום ולבנות על דחיפת מוצרים נלווים במחיר מופקע כדרך להשלמת רווחים. תתפלא אבל זה עובד, במיוחד עם אנשים מבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגן ברקים :

במקרה של מכשירים אלקטרוניים, מגן כן מוסיף הגנה. ולא בגלל הגנת הברקים / נחשולי מתח עליה כולם מדברים (אין למגן כל סיכוי כנגד ברקים) אלא בגלל ההגנות הנוספות - השהיה והגנות מתח גבוה/נמוך שיש במגינים איכותיים. טכנאים של מכשירים אלקטרוניים לעיתים מחזיקים מגינים מתקדמים יחסית כמו של חברת Q protectors

מגינים שיש בחנויות אוליי עולים פחות, אבל הרוב לא מכילים את ההגנות שצריך וחלק בכלל מסוכנים לשימוש

מגן למכונת כביסה קצת שונה - בדרך כלל במגינים שכתוב עליהם "למכונת כביסה" אין את ההגנות הנוספות, כלומר הוא סתם קופסה אם רכיבי ספיגת נחשולים - ובתור כזה הוא חסר משמעות

פילטר אבנית :

היי, למה לא ? אבל אם כבר, אל תקנה את הפילטר שלו (שבהרבה מקרים הוא סתם קופסה ריקה שהצינור עובר דרכה ישירות.....) אלא לך ותקנה בעצמך פילטר פחם אמיתי לצינור הראשי של הבית, שיגן גם על מי השתיה והבוילר וכל מה שיש בבית

ואל תקנה פילטר שמבוסס על כדוריות סיליבינין, זה סתם חומר כימי (וכנראעה לא ממש בריא) שממיס את האבנית וזורם איתה הלאה, ולא מסנן ועוצר אותה. פילטר פחם באמת עוצר את הלכלוך וכשמגיע הזמן להחליף אותו ניתן לראות שהוא מלא בלכלוך שהוא עצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הזמן עם התווים.

אחרי החגים הם יודעים שכולם מנסים לבזבז את התווים במהירות, והתמחור בהתאם.

בהרבה מקרים אם תחכה עוד חודשיים תגלה שהמחירים זולים יותר למרות "מבצעי החגים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...