המסך נתקע - העכבר לא זז ואז גם המחשב נתקע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך נתקע - העכבר לא זז ואז גם המחשב נתקע

Pilp3l

Recommended Posts

יש לי בעיה במחשב שלדעתי היא בעייה של חומרה כי ניסיתי לפרמט את המחשב כבר מספר פעמים וזאת בעיה שהולכת וחוזרת בתקופות..

הבעיה ממש מוזרה בהתחלה העכבר זז לאט לאחר כמה שניות העכבר נתקע ואז לאחר עוד כמה שניות גם התמונה במסך נתקעת (המחשב עצמו ממשיך לפעול למשל שיחות בסקייפ וכו'). לאחר כמה שניות המחשב נתקע לחלוטין ולפעמים קורס.. אני באמת לא מצליח להבין מה מקור הבעיה ולפעמים גם אתרים מסויימים או תוכנות מסויימות כמו למשל update תוקעים לי את המחשב זה ממש בלתי נסבל..

אולי יש למישהו נחמד כאן רעיון או פתרון לבעיה?

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על ההתייחסות (:

המפרט שלי:

מעבד : intel i7 860 2.8ghz

כרטיס מסך (שאני שוקל ברצינות להחליף כי אני משחק בהרבה משחקים) : gts 250

זיכרון: 4.00 gb ram

בקשר לטמפרטורות ולוח אם:

המחשב שלי לא מסכים שאני אוריד כרגע hwmonitor מסיבה כלשהי.. כנראה שאני צריך לפרמט אותו\לנקות מוירוסים בלי קשר לבעיה...

הבעיה שלי קבועה והיא קיימת כבר קרוב לשנה .. פשוט החלטתי שזהו הגיע הזמן לשים לה סוף, הפרוססים לא מהווים בעיה אני נוהג לסגור אותם לפני עבודה מאומצת למרות שאין פרוססים שמהווים בעיה מסויימת..

השאלה שלי האם הסימפטומים האלה באמת מרמזים שקיימת בעיה כלשהי בכרטיס מסך? כי את המחשב פירמטתי וניקיתי מוירוסים יותר מפעם אחת מאז שצצה הבעיה לראשונה..

תודה רבה מראש!

- - - תגובה אוחדה: - - -

אוקיי הצלחתי להפעיל hwmnonitor ולהלן הממצאים:

הלוח אם שלי:

gigabyte p55-ud3l

טמפרטורת cpu מקסימלית: 65 , 61 , 62, 62 (ליבה 1 -4 מימין לשמאל) מינימלית : 52 , 50 , 51 , 51

טמפרטורת gpu מקסימלית: 44 מינימלית : 44

כרגע מה שרץ על גבי המחשב זה האנטיוירוס וspybot , לא אפעיל משחק כי אני פשוט מפחד שהדבר יתקע לי את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי בדיקת מאמץ זה לא עוזר כל כך ... נסה עם OCCT לעשות בדיקה למעבד\כרטיס מסך ותספר לנו על טמפרטורות יש מצב הזיכרון שלך מתמלא?כשזה קורה המעבד משתמש בהרדיסק מה שיכול לגרום לתקיעות האלו ... תן סקריןשוט או סירטון כשזה קורה עם הTASK MANAGER פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי בדיקת מאמץ זה לא עוזר כל כך ... נסה עם OCCT לעשות בדיקה למעבד\כרטיס מסך ותספר לנו על טמפרטורות יש מצב הזיכרון שלך מתמלא?כשזה קורה המעבד משתמש בהרדיסק מה שיכול לגרום לתקיעות האלו ... תן סקריןשוט או סירטון כשזה קורה עם הTASK MAN

הזיכרון לא מתמלא כי קניתי היום עוד 4GB כי גם ככה 4GB לא מספיק שידרגתי ל8 . וגם החלפתי את ההארד דיסק כי חשדתי כמוך שיכולה להיות הבעיה שם.. וגם ככה עבר זמן רב ולא נשאר עוד הרבה מקום עליו.

המחשב כרגע רץ על ההארד דיסק החדש כאשר לא העברתי כלום ולמעשה יש לי כמו מחשב חדש לאחר פירמוט.

ניסתי לשחק עם הסלוטים של הזיכרון כי חשבתי שאולי הבעיה שם.. אבל מסתבר שהבעיה לא בזיכרון והמחשב ממשיך להיתקע ):

אני קצת מרגיש אבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ספק 400W של חברה סינית כלשהי... אין ספק שהוא היה זבל של ספק אבל הוא לא היה האשם בבעיות , הגורם היה הכרטיס מסך. הוא היה נתקע בתוכנות מסויימות ובאתרים מסויימים ולא בשינוי תנאים מה שמרמז שזה בעיה של חומרה שמחשבת דברים ...

עכשיו יש לי ספק 750W של seasonic שאמור לתמוך בכרטיס מסך... ואם כבר קניתי כרטיס מסך וספק אז יאללה הוספתי עוד 500 שח כדי לשדרג את המחשב אני מבסוט מההחלטה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בטוח שהאתרים המסויימים או התוכנות הללו, לא גרמו לכרטיס להתאמץ מעט לכדי כך שהספק נמצא על הגבול של לא לספק מתח יציב ולתקוע את המחשב/לקרוס?

הסבירות שספק סיני ג'נרי כלשהו היה הבעיה גדולה יותר, להבא אל תרוץ ותחליף הכל, אחרת לא תלמד ולא תבין מה הגורם לבעיה+זה יעלה לך יותר כסף, אני מקווה שלא איזה טכנאי שקר כלשהו סיפר לך שגם הספק, גם הכרטיס מסך, הארד דיסק והזכרון היו תקולים, אחרת זה שוד לאור היום, הבעיה נגרמה ככל הנראה מרכיב אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה בטוח שהאתרים המסויימים או התוכנות הללו, לא גרמו לכרטיס להתאמץ מעט לכדי כך שהספק נמצא על הגבול של לא לספק מתח יציב ולתקוע את המחשב/לקרוס?

הסבירות שספק סיני ג'נרי כלשהו היה הבעיה גדולה יותר, להבא אל תרוץ ותחליף הכל, אחרת לא תלמד ולא תבין מה הגורם לבעיה+זה יעלה לך יותר כסף, אני מקווה שלא איזה טכנאי שקר כלשהו סיפר לך שגם הספק, גם הכרטיס מסך, הארד דיסק והזכרון היו תקולים, אחרת זה שוד לאור היום, הבעיה נגרמה ככל הנראה מרכיב אחד.

התייעצתי עם כמה חברים שיחקתי עם הסלוטים של הזיכרון ראיתי שהבעיה לא בזיכרון.. החלפתי הארד דיסק כי בכל מקרה אני צריך יותר מקום ולהחליף הארד דיסק זה דבר בריא מדי פעם.. ראיתי שהבעיה גם לא בהארד דיסק (המחשב ממשיך להיתקע) ואז ניסתי להריץ את המחשב בעזרת הכרטיס מסך של הלוח אם - כן רעיון של חבר שלי שהוא במקרה טכנאי לא הייתי חושב על זה לבד ופשוט ראיתי שהמחשב מפסיק להיתקע מכאן הבנתי שאני צריך להחליף לכרטיס מסך חדש.. ובגלל שהכרטיס שרציתי דרש הספק גבוהה החלפתי לספק טוב יותר ...

בכל אופן תודה רבה לך ולכל מי שהגיב פה הקדשתם מזמנכם ואני ממש מעריך את זה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

התייעצתי עם כמה חברים שיחקתי עם הסלוטים של הזיכרון ראיתי שהבעיה לא בזיכרון.. החלפתי הארד דיסק כי בכל מקרה אני צריך יותר מקום ולהחליף הארד דיסק זה דבר בריא מדי פעם.. ראיתי שהבעיה גם לא בהארד דיסק (המחשב ממשיך להיתקע) ואז ניסתי להריץ את המחשב בעזרת הכרטיס מסך של הלוח אם - כן רעיון של חבר שלי שהוא במקרה טכנאי לא הייתי חושב על זה לבד ופשוט ראיתי שהמחשב מפסיק להיתקע מכאן הבנתי שאני צריך להחליף לכרטיס מסך חדש.. ובגלל שהכרטיס שרציתי דרש הספק גבוהה החלפתי לספק טוב יותר ...

בכל אופן תודה רבה לך ולכל מי שהגיב פה הקדשתם מזמנכם ואני ממש מעריך את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...