אז הוט עלו על השיטה של ההפחדות של "אני אתנתק" - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז הוט עלו על השיטה של ההפחדות של "אני אתנתק"

Zeev86

Recommended Posts

ככה לא מאיימים

קודם כל תשלח הודעה עם אתר נתק כמו שציינו לפני

אחר כך חכה בסבלנות. הם יצרו אתך קשר וירדפו אחריך.

אני עשיתי את זה עם נטויז'ן

לא האמנתי כמה רדפו אחרי וכמה עמוק ירדו במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נראה לכם שאם תאיימו להתנתק אז איכשהוא שירות לקוחות יצליחו לגרום לתמיכה הטכנית לעשות את מה שהם יכלו לעשות ולא עשו עד עכשיו?

שטויות.

באותה המידה בדיוק שיחת טלפון אחת טובה עם מנהל תמיכה תוכל להשיג.

אין שום הבדל.

חבל על כל ההצגה הטפשית הזאת.

אתם פשוט לא מבינים איך הם עובדים, וכמה המחלקות שלהם מנותקות אחת מהשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

כשהתשתית שלי עושה בעיות אני מתקשר ואומר שהתשתית שלי עושה בעיות ודורש שיתקנו. אני לא מתחיל לחרטט ב"אני רוצה להתנתק".

למה אנחנו ילדי FXP? למה אתה מזלזל באינטלגנציה של הגולשים כאן? חשבתי שאנשים כאן מספיק בוגרים כדי להבין שאם הגעתי למצב שאני "רוצה להפחיד את HOT בניתוק" אז כל הקלפים האחרים שלי נגמרו? וכבר התיאשתי מלהתוכח עם התמיכה? אתה לא מתאר לעצמך איזה תירוצים יש לתומכים של הוט, ועד כמה קשה להתקל באחד שבאמת מבין מה הוא עושה (או רוצה לעזור לך).

לא שבזק שונים. היה לי חבר דובר שפה רוסית שהתקשה לדבר עם התמיכה של . התקשרתי אליהם ואמרתי שיש לו כך וכך בעיות. הם אמרו שיש בעיה במחשב. תשנה ככה וככה. אני אמרתי לה "חמודה, אני עכשיו מתקשר אליך ממשרת הסטודנט שכרג אני עובד בה - טכנאי מערכות מידע, למה נראה לך שאני לא מבין במחשבים?". היא המשיכה לבלבל לי בשכל שהבעיה במחשב.

באמת נראה לכם שאם תאיימו להתנתק אז איכשהוא שירות לקוחות יצליחו לגרום לתמיכה הטכנית לעשות את מה שהם יכלו לעשות ולא עשו עד עכשיו?

שטויות.

באותה המידה בדיוק שיחת טלפון אחת טובה עם מנהל תמיכה תוכל להשיג.

אין שום הבדל.

חבל על כל ההצגה הטפשית הזאת.

אתם פשוט לא מבינים איך הם עובדים, וכמה המחלקות שלהם מנותקות אחת מהשניה.

אז באמת תקרא את מה שרשום בעמוד הזה (עמוד 2) ותראה שכן פתרו לי את הבעיה. (שכחתי לציין באותה ההודעה שאיימתי בניתוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפליא לשמוע מארט שאין קשר בין שרות הלקוחות לתמיכה הטכנית.

למה אתה יוצא מנקודת הנחה שאין תיעדופים והמשאבים מתחלקים באופן שיוויוני.

אם שימור לקוחות רוצה לשמר לקוח בטוח שימצא עבורו הפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אשליה.

שירות לקוחות פשוט מעבירים את העניין לתמיכה הטכנית, ואולי גם עושים בדיקה איתם לראות שהעניין זז.

מזכיר לי את ההוא שמתעסק עם חפירות ומשתמש בשני מקלות כדי לאתר תשתיות קרקע(חוץ מהבדיקה במפות תשתית כמובן, שלטענתו לפעמים לא מראות תשתיות ישנות).

בכל חייו(כך הוא טוען) השתמש בשיטה זו ומעולם לא חפר לתוך תשתית קרקע(כאילו שאם היה אז היה מספר לכם).

מסקנה: שיטת המקלות עובדת!

images?q=tbn:ANd9GcSQBhfQ8r_Eiu0fRzuEY1kcEa3JUCs3BbMBydNTCS5XI4EmP-Xs

על זה אוסיף שטות שהרגע המצאתי: בכל חיי תמיד ירקתי לפני חציית כביש, ומעולם לא דרסה אותי מכונית.

מסקנה, היריקה מצילה חיים.

נו באמת.

- - - תגובה אוחדה: - - -

יכול להיות שלפעמים העניין עם התמיכה הטכנית תקוע משום מה, ושירות לקוחות מצליחים להזיז אותם.

באותה המידה שיחה אחת טובה עם הטכנאי הנכון היתה יכולה להשיג את אותה התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...