אחסון- שיתוף וגיבוי מידע - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחסון- שיתוף וגיבוי מידע

zebra

Recommended Posts

קיים בארגון היום שרת NAS של iomega-ix2-6 עם נפח של 2TB שעובדים על הקבצים שבו 4 מהנדסים במקביל- יושבים עליו כל הפרוייקטים.

המהנדסים מתלוננים על איטיות בזמן שמירה ופתיחת קבצים ואני חושב להחליף את המערך למשהו חזק ומהיר יותר.

מה המלצתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שהבעיה היא במתגים? :)

צריך לבצע אבחון רציני לפני שמחפשים דרכים לפתור את הבעיה.

יכול להיות שהבעיה היא בכל צעד בין המהנדסים שלך ועד אותו דיסק קשיח.

תשב איתם, תבין את השלבים ותראה אם אתה מצליח לשחזר את הבעיה בצורה עצמאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת ix2 של Iomega מיועדת לשוק הבייתי. זהו שרת NAS חלש למדי (מעבד חד ליבתי במהירות של 1.6GHZ) עם מעט (256MB) וביצועים בינוניים למדי.

כשרת בייתי הוא יעשה עבודה סבירה למדי (היה לי כזה, מסדרה קודמת, בבית) אבל לצרכים שאתה מתאר הוא כנראה לא מתאים.

רצוי לעלות מדרגה למוצר שמתאים יותר לסביבה עסקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא איש IT ולכן פחות מתמצא במוצרים עסקיים.

אני מכיר את החברות שפועלות בשוק הבייתי כמו Synology, QNAP וכד'. יכול להיות שלנוכח מספר המשתמשים המצומצם אולי אחד המוצרים שלהם יספיק אבל בגלל שאופי העבודה אצלכם הוא קריאה וכתיבה של הרבה קבצים קטנים (כפי שתארת) אז אני לא יודע אם המוצרים שלהם מתאימים.

המוצרים של שתי החברות הנ"ל שיכולים, אולי, להתאים לכם הם ה-TS-470 Pro של QNAP וה-+DS412 של Synology. המחיר הוא סביב 5,800 ש"ח ללא הדיסקים. בשניהם מדובר על שרת NAS עם מקום ל-עד 4 דיסקים. אתה יכול להתחיל עם 3 דיסקים בנפח של 1TB, ב-RAID 5 ולהוסיף את הדיסק הרביעי רק כשתזדקק לתוספת נפח.

עוד משהו. מכיוון שמדובר על עסק רצוי לקחת בחשבון את תנאי השירות והאחריות ואני חושב שרצוי ללכת לכיוון של מוצר מספק מוכר, עם לפחות 3 שנות אחריות ושירות טוב. אני לא יודע מה המצב עם המוצרים שהזכרתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...