קניית Wolfenstien - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Wolfenstien

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לקנות את Wolfenstien אבל לא מצאתי אותו בסטים ואז בדקתי באוריגין למרות ששיערתי שהוא לא יהיה שם וגם שם הוא היה חסר

איך אני קונה את המשחק FREE,עותק פיזי,או פשוט תוכנה כמו סטים רק שאיננה מוכרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון בסטים יש הודעות סותרות. יש כאלה שאומרים שאפשר לאקטב בישראל, ויש לפחות אחד שאומר שהוא לא הצליח. ייתכן שזה תלוי בגירסה (ראה הודעה ראשונה באותו דיון). אולי תשאל את אלה שהצליחו באיזו גירסה הם השתמשו, ואז חפש מוכר שמחזיק מפתחות מהגירסה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כן יש כמה משחקים שאסורים בישראל....

הבולטים מהם זה וולפינשטיין וסאוות' פארק.

מעניין ממי בא האיסור הזה? מה אנחנו סין? אם בא לי לשחק עם נאצים או לצחוק על יהודים זאת זכותי לא?

בטח סטים עצמה ביטלת את בגלל חשש לתביעות. גם ככה אנחנו לא שוק בשבילהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לסטים, המשחקים גם לא זמינים ב PSN, זה בחירה של UBISOFT ו ZENIMAX. דרך אגב ישראל היא המדינה השניה או השלישית בגודלה באיזור (מבחינת תעבודה ל STEAM), אולי לא גדולים כל כך אבל כן גדולים בהרבה ממה שנהוג לחשוב.

לא הצלחתי כל כך להבין למה ההגבלות האלה, אומרים שבישראל יש איסור על סמלים נאצים וכו' אבל אני לא בטוח שזה נכון ובכל מקרה לא אמורה להיות בעיה, שיאפשרו לקנות את הגירסה של גרמניה. זה יותר מרגיש כמו כיסוי תחת של החברות האלה שאפילו לא בדקו אם יש בעיה.

הינה מידע על ניצול שרתים לפי מדינה, ישאל מאחורי טורקיה ולצד קזחסטן (הבדל מאוד קטן, לפעמים הם שניים לפעמים ישראל),יחסית לגודל של המדינה 200TB זה הרבה מאוד:

http://store.steampowered.com/stats/content/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה יפה שיש לנו תעבורה גדולה.

דבר שני שאתה אומר "באיזור" איזה איזור בדיוק? המזרח התיכון? זה לא ממש חכמה....

80% מהמדינות במזרח התיכון הם או אוסף של כפרים או שאין בכלל נתונים (בטח בגלל שהם מדינות טרור ואין בהם חופשי).

לפי המפה הזאת אנחנו 0.3% מתעבורת סטים בעולם.

זה לא יותר מידי. אמנם זה יפה יחסית לכמות האנשים אבל עדיין לא יותר מידי.

זה לא נראה לי בגלל החוק (המפגר הזה) של הסמלים הנאצים. כי החוק הזה די חדש (כמה חודשים אם אני לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...