דרייבר של NVIDIA כנראה גורם למחשב לקפוא אקראית ובעיה עם פוטושופ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר של NVIDIA כנראה גורם למחשב לקפוא אקראית ובעיה עם פוטושופ

Splashy

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך GTX 670. לפני כמה זמן המחשב התחיל לקפוא לכמה שניות באופן אקראי כל כמה זמן.

הבעיה ככל הנראה נפתרה לאחר שנמוך הדרייבר של NVIDIA לגרסה 314.22 וכמו כן הסרתי את בבילון וביצעתי סריקת לוירוסים ורושעות.

מאז המחשב עובד פיקס, הבעיה היחידה היא שאני עובדת עם פוטושופ. יש לי מנוי ל- Cloud והגרסה האחרונה של פוטושופ לא עובדת עם גרסת 314.22 של הדרייבר של .

מה שקורה זה שפוטושופ פשוט קורסת מייד לאחר הפתיחה ולא ניתן לעבוד איתה אלא אם כן מתקינים את הדרייבר העדכני של , אבל זה כאמור גורם למחשב לקפוא באופן אקראי.

האם יש לכם רעיון מה ניתן לעשות? אודה לכל עצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הדרייבר האחרון, אני לא זוכרת אם זה היה בגרסת ה-BETA או הגרסה הרשמית. ראיתי שהרבה אנשים כתבו ברשת שכל דרייבר מעל גרסה 314.22 גורם למחשב לקפוא.

אני אנסה את הדרייבר בגרסת ה-BETA האחרונה ואדווח.

עריכה: כרגע הדרייבר האחרון הוא רשמי ולא BETA - גרסה 340.52, ניסיתי אותה עוד קודם והבעיה התרחשה גם איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקר נכנסתי לפורום של NVIDIA לדיון על הדרייבר האחרון 340.52 ומישהו כתב שם שכדאי לא להתקין את Geforce Experience כי הוא עושה בעיות.

אז הסרתי את הדרייבר הישן ב-Safe mode עם Display driver uninstaller ועשיתי התקנה נקייה לדרייבר החדש בלי Geforce Experience.

בינתיים זה נראה טוב אבל אני צריכה לעבוד עם המחשב למשך יותר זמן כדי לוודא שזה אכן פתר את הבעיה.

אם בינתיים למישהו יש רעיון מה יכול לגרום לכך שהמחשב קופא למספר שניות מדי פעם באופן אקראי, זה יכול לעזור.

דרך אגב הרצתי Memtest על הזכרונות לפני כמה ימים במשך לילה וזה יצא תקין.

עדכון: מצאתי את הדיון הזה, אני אנסה לפעול לפיו ואראה מה התוצאות:

http://www.mmo-champion.com/threads/1454345-NVIDIA-users-Crashes-and-hangs-potential-fix

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...