firefox טוען לחריגת אבטחה ולא מעלה אתרים כמו שצריך - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

firefox טוען לחריגת אבטחה ולא מעלה אתרים כמו שצריך

IDAN AMRAM

Recommended Posts

היי.

אתמול הפיירפוקס התחיל לעשות לי בעיות בכניסה לאתרים הוא טוען לחיבור לא מאובטח שמצריך חריגת אבטחה. גם אחרי שאני מאשר ונותן לו הוראה שהפקודה תישמר תמיד, בכל פעם שאני נכנס לאתר כזה אותה הודעה מופיעה שוב. יותר מזה, גם אחרי שאני מאשר לפיירפוקס להכנס לאותו אתר הוא מעלה את האתר בתצורת טקסט מוזרה כזאת ואני לא מצליח להתנער מזה. אין לי מושג מה גרם לזה. פעם הייתה לי בעיה כזאת רק עם והיא נפתרה מעצמה אין לי מושג איך (לפני כמה וכמה חודשים) ועכשיו הבעייה חזרה גם ביו טיוב וגם באתרים נוספים כמו: פייסבוק, גוגל לפעמים ואפילו כמו שתראו בתמונות המצורפות האתר של MOZILLA. חיפשתי פתרון אבל עדיין לא הצלחתי למצוא משהו שמדבר על העניין הזה שלא נדבר על פיתרון. ניסיתי לאפס הגדרות, להסיר ולהתקין וגם לנסות גרסאות שונות אבל חרף המאמצים הבעייה נותרה.

בכל פעם אני צריך "להבין את הסיכונים" -> לאשר חריגת בחלון שנפתח -> להתאכזב שהאתר לא עולה -> חוזר חלילה.

אם למישהו זה קרה/שמע ויודע מה עשוי לפתור את העניין בבקשה להגיב אני עדיין לא מוכן להחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי כתובת שאבדוק אצלי.

לדעתי זה משהו נקודתי.

ניסית ב SAFEMOD? _ _ בלחיצה על SHIFT ובו בזמן דאבל קליק על FF _ (יעלה מסך קטן שישאל אם להעלות בSAFE) _ ללא התוספים ושאר מיני מטעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...