לגבי הסמכת it essentials - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי הסמכת it essentials

davidzada93

Recommended Posts

שלום לכולם!

רציתי לשאול אם מישהו מכיר או עשה את ההסמכה של חברת cisco ה it essentials

מי שמכיר אם הוא יכול להסביר לי האם התעודה מוערכת בשוק ההעבודה?

איפה אני יכול להשיג קובץ של שאלות ותשובת שלה?

ואיפה אני יכול לגשת למבחן?

נ.ב

רציתי להודות כאן לכל אנשי הפורום על תמיד מענה מקצועי ומהיר לכולם לא משנה מי הוא וכמה הוא יודע

תמיד יענו לו במהירות וביעילות אין עליכם!! :xyxthumbs:

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שוה כלום לדעתי, לא ניראה לי שמקבלים עם התעודה הזאת למקום עבודה.

אפילו טכנאי עצמאי עדיין יהיה קשה עם תעודה כזו.

אני כרגע כיתה יב', בכיתה ט' עשיתי את ההסמכה הזאת וזה הדבר הכי טיפשי שלמדתי, היה קל מאוד כי גם היה לי בסיס וניסיון רחב יותר לפני.

בקיצור אל תשקיע כסף בהסמכה הזאת כי היא לא שווה כלום, בלי ניסיון וידע אישי לא יעזור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שוה כלום לדעתי, לא ניראה לי שמקבלים עם התעודה הזאת למקום עבודה.

אפילו טכנאי עצמאי עדיין יהיה קשה עם תעודה כזו.

אני כרגע כיתה יב', בכיתה ט' עשיתי את ההסמכה הזאת וזה הדבר הכי טיפשי שלמדתי, היה קל מאוד כי גם היה לי בסיס וניסיון רחב יותר לפני.

בקיצור אל תשקיע כסף בהסמכה הזאת כי היא לא שווה כלום, בלי ניסיון וידע אישי לא יעזור כלום.

עשית את המבחן הסופי והאחרון וקיבלת תעודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The IT Essentials curriculum provides an introduction to the computer hardware and software skills needed to help meet the growing demand for entry-level information and communication technology (ICT) professionals. The curriculum covers the fundamentals of computer hardware and software as well as advanced concepts such as security, networking, and the responsibilities of an ICT professional.

Students who complete this course will be able to describe the internal components of a computer, assemble a computer system, install an operating system, and troubleshoot using system tools and diagnostic software. Hands-on labs and interactive learning tools help students develop critical thinking and complex problem-solving skills. Cisco Packet Tracer simulation-based learning activities promote the exploration of networking and network security concepts, while allowing students to experiment with network behavior.

IT Essentials offers a hands-on, career-oriented learning experience to help students develop fundamental computer and career skills. The curriculum helps students prepare for entry-level ICT career opportunities and the CompTIA A+ certification, which helps students differentiate themselves in the marketplace and advance their careers. In addition, the course provides a learning pathway to the Cisco CCNA curriculum.

מה כבר יש ללמוד פה ועוד לשלם על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון

אני כבר למדתי את הקורס(קיבלתי אותו בחינם אז למה לא?) ונגשתי כבר למבחנים שלו רק נשאר לי לעשות את המבחן הסופי..

אז רציתי לשאול אם מישהו עשה את המבחן ולשמוע פרטים על המבחן כגון:כמה שאלותיש בו? איך נגשים? איך משיגים קבצים עם שאלות תשובות? וכו

מי שיוכל לעזור לי אודה לו מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשיתי את המבחן הסופי וקיבלתי תעודה.

לפי בדיקה באינטרנט זה 60 שאלות, ניגשים כמו כל מבחן של Cisco, דרך האתר והמשתמש ושם עונים על השאלות בזמן שמוקצב לך.

לגבי שאלות ותשובות יש את כל השאלות והתשובות של המבחנים באינטרנט, פשוט חפש בגוגל, רק אל תסתמך על התשובות כי מבדיקה שלי יש כאלה שלא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...