G2 או G3? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G2 או G3?

spitzi

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו תגובה סופר-מהירה, תודה!

יש לי גלקסי S2 והבהירות שלו בשמש נראית כמו כמעט אפס גם כשהיא במקסימום.

באופן כללי, מכשירי גלקסי לא מוצאים חן בעיני, תמיד יש להם לאגים ותוכנות עודפות שאי אפשר להעיף.

אני מאוד אוהב את המגע של , אבל המחיר שערורייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר זהה למכשירי הדגל של החברות האחרות, צריך לדעת מאיפה לקנות. (הייתי מחפש במדורי היד שנייה, מוכרים שם גם חדשים לגמרי מחו"ל)

רוב החנויות באמת מגזימות במחירי האייפון בגלל שכל ילד חושב שהוא צריך והביקוש גדול.

לגבי תגובה מהירה, זה Tapatalk, מקבל התראה בפלאפון ויש עובר למחשב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון \ גאלקסי מסכים בהירים מאוד.

בהירות מקסימלית של ה-G3 מקבילה לפחות מחצי באייפון 5S

זאת אולי היתה תגובה מהירה אבל היא היתה רחוקה מאוד מהאמת...

מסכי אמולד (שיש בגלקסי) הם רחוקים מאוד מלהיות "בהירים מאוד". למעשה, הם מבין המסכים הכי פחות בהירים בשוק!

הבהירות ב-G3 היא אומנם נמוכה יותר מזו שיש ב-G2, אבל אפילו הוא (ה-G3) לא "חצי מהאייפון 5S". אגב, ה-G2 חזק יותר מהאייפון 5S. ושניהם, אגב, חזקים יותר מהגלקסי 5.

http://www.gsmarena.com/lg_g3-review-1086p3.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ לקנות מרונלייט? או ללכת על הכי זול?

אחריות יבואן קורצת לי אבל הבנתי שהם לא בדיוק מוצלחים בזה

- - - תגובה אוחדה: - - -

וגם עושים בעיות עם עדכוני גרסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אולי היתה תגובה מהירה אבל היא היתה רחוקה מאוד מהאמת...

מסכי אמולד (שיש בגלקסי) הם רחוקים מאוד מלהיות "בהירים מאוד". למעשה, הם מבין המסכים הכי פחות בהירים בשוק!

הבהירות ב-G3 היא אומנם נמוכה יותר מזו שיש ב-G2, אבל אפילו הוא (ה-G3) לא "חצי מהאייפון 5S". אגב, ה-G2 חזק יותר מהאייפון 5S. ושניהם, אגב, חזקים יותר מהגלקסי 5.

http://www.gsmarena.com/lg_g3-review-1086p3.php

מה שאמרתי הסתמך על בדיקה מאוד לא מדעית, יכול להיות שאם נתחיל למדוד ניטים אז אני טועה.

לפי העין שלי, האמולד נראים בהירים, יכול להיות זה אפקט של הצבעים העזים שנותנים אשליה של בהירות. (אותו דבר ה-G3, ערכת נושא רכה מאוד שעושה אפקט הפוך)

על פי מה קבעת שה-G2 יותר חזק מהאייפון? אין לי G2 להשוות מולו, אבל זה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרתי הסתמך על בדיקה מאוד לא מדעית, יכול להיות שאם נתחיל למדוד ניטים אז אני טועה.

לפי העין שלי, האמולד נראים בהירים, יכול להיות זה אפקט של הצבעים העזים שנותנים אשליה של בהירות. (אותו דבר ה-G3, ערכת נושא רכה מאוד שעושה אפקט הפוך)

על פי מה קבעת שה-G2 יותר חזק מהאייפון? אין לי G2 להשוות מולו, אבל זה מעניין.

נכנסת ללינק? בדיקת עוצמת בהירות / קונטרסט זאת בדיקה סטנדרטית בכל ביקורת מקצועית של טלפונים ובכל הביקורות של gsmarena. לכן, בכל ביקורת הם גם מציגים תוצאות וגרף עם השוואה לכל המכשירים הרלוונטים האחרים שהם בדקו בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...