G2 או G3? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G2 או G3?

spitzi

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה להשתדרג מהסמסונג s2 האיטי למדי שלי. מה גם שאני לא מבין למה לטלפון הנוכחי לוקח שנתיים לפתוח את אפליקציית הג׳ימייל.

חשבתי לקנות g2 או g3. אני בסה״כ רוצה מכשיר עם הרבה זמן סוללה, שיפתח מהר כגון ג׳ימייל , שינגן יוטיוב כמו שצריך ושתהיה לו מצלמה מהירה וטובה. לא מעניין אותי לשחק משחקי תלת ממד, ואנגן בסטרימינג ביתי לעתים רחוקות.

אני יודע שלג׳י 3 יש מסך חד פי 4, אבל אומרים שזה בא על חשבון חיי . לא נראה לי שבשביל נשלפת שווה לי לשלם עוד 1000 ש״ח. אם אקנה עכשיו g2, האם עוד שנה אתחרט קשות שלא קניתי g3? כי אחרי שקניתי s2 במקום s3, התחרטתי קשות בגלל הבדלי המהירות הניכרים לטובת s3.

מכיוון שמדובר בכל מקרה על גירסת 32gb, שיקול נוסף הוא נפח הזכרון: 3gb במקום 2gb זה משמעותי לצרכי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שאתה מספר G2 תיהיה בחירה נבונה, למרות ש ב G3 הוסיפו את הדברים שכן חסרים ב 2 כמו סוללה נשלפת וחריץ הגדלת והמצלמה ב G3 מצלמת יותר מהר בגלל טכנולוגיית הלייזר אבל קח בחשבון שהמצלמה ב G2 היא כמו ב G3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב בעולם הסמארטפונים קשה להשאר מאחור רוב המכשירים ה"ישנים" (בני שנה פלוס) מתחילים לאבד מהמהירות שלהם והאפליקציות תובעניות יותר ויותר וזה לא משנה אם הבחירה שלך היא או אנדרויד.

העצה שלי אליך היא תמיד לכוון לחדש יותר כדי שיחזיק יותר זמן ויתן לך את ההרגשה שלא פספסת כלום בכך שלא רכשת את החדש יותר (בין אם ההרגשה תגיע מיד או תגיע לאחר מספר חודשים היא תגיד בטוח ).

דרך אגב הG3 מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ביזבוז כסף לקנות את ה-G3 אם לא מעניין אותך חריץ זיכרון וסוללה נשלפת.

תוספת הרזולוציה במסך היא גימיק שנועד לחרטט אנשים מטומטמים (זה גם אכן פוגע בזמן הסוללה).

רוב היתרונות של ה-G3 הם בכלל בתחום התוכנה, אבל אפשר להתקין את הרום של ה-G3 על ה-G2.......

זה מה שאני עשיתי, ויש לי את כל התכונות החשובות החדשות: צילום , צילום 720p 120fps, הממשק החדש והיפה יותר של , ובעיקר פיצול מסך - אחת מהתכונות הכי מועילות שקיימות מבחינתי, מאפשר לנגן (באפליקציה הרישמית) בחלק קטן של המסך תוך כדי שימוש באפליקציה אחרת (נניח פייסבוק/דפדפן/וואטסאפ/אימייל). זה אפילו נוח יותר משימוש במסך מלא כי יש גישה ביד אחת לכל החלון של האפליקציה הראשית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ביזבוז כסף לקנות את ה-G3 אם לא מעניין אותך חריץ וסוללה נשלפת.

תוספת הרזולוציה במסך היא גימיק שנועד לחרטט אנשים מטומטמים (זה גם אכן פוגע בזמן הסוללה).

רוב היתרונות של ה-G3 הם בכלל בתחום התוכנה, אבל אפשר להתקין את הרום של ה-G3 על ה-G2.......

זה מה שאני עשיתי, ויש לי את כל התכונות החשובות החדשות: צילום , צילום 720p 120fps, הממשק החדש והיפה יותר של , ובעיקר פיצול מסך - אחת מהתכונות הכי מועילות שקיימות מבחינתי, מאפשר לנגן (באפליקציה הרישמית) בחלק קטן של המסך תוך כדי שימוש באפליקציה אחרת (נניח פייסבוק/דפדפן/וואטסאפ/אימייל). זה אפילו נוח יותר משימוש במסך מלא כי יש גישה ביד אחת לכל החלון של האפליקציה הראשית..

כמוני כמוך :)

הרדיו עובד לך כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי היום את ה-G3, האמת שאפילו לא ידעתי שיש לו חריץ הרחבה לזיכרון והזמנתי את גרסת ה32 גיגה, אולי עדיף לקחת את גרסת ה-16 גיגה ולהוסיף כרטיס זיכרון כדי להוריד עלויות?

אני מתחיל לחשוש שאולי מיהרתי להזמין, אולי בכלל עדיף היה אם הייתי קונה G2 במזומן בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי היום את ה-G3, האמת שאפילו לא ידעתי שיש לו חריץ הרחבה לזיכרון והזמנתי את גרסת ה32 גיגה, אולי עדיף לקחת את גרסת ה-16 גיגה ולהוסיף כרטיס זיכרון כדי להוריד עלויות?

אני מתחיל לחשוש שאולי מיהרתי להזמין, אולי בכלל עדיף היה אם הייתי קונה G2 במזומן בחנות.

אם זה מנחם אותך, יתרון חומרתי מסויים של ה-G3 הוא רמקול חזק יותר..

לגבי הזיכרון - יש לי 2GB ב-G2 שלי ואומנם כבר נקודת הפתיחה היא עם איזה 1.2GB תפוס, אבל מעולם לא יצא שנגמר לי הזיכרון.. לכל היותר זה יורד לאיזור ה-400MB פנויים במצבי קיצון.

לגבי הרדיו - עוד לא יצא לי לנסות אבל הוא אמור לעבוד.

בהתחלה התקנתי את CloudyG3 אבל הוא עשה לי בעיות עם מסויימות (כנראה בגלל ה-CloudyKernel) ולכן עברתי ל-OptimusG3 שמבוסס על קרנל סטוק והכל עובד מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, רמקול חזק באמת חשוב לי, נשלפת יכול להיות יתרון במידה והטלפון נרטב.

עמרי איך הטאץ' שלו? ראיתי באחד הדיונים פה את הסרטון עם הבחור הזה שמתלונן על משהו בטאץ' שמרגיש מוזר.

בתור אחד שעבר מאייפון לגלקסי אני עדיין טוען שאין כמו הטאץ' של אייפון, עוד לא הרגשתי טאץ' שמתקרב לטאץ' במכשירי אפל, השאלה אם גם ה- עדיין לא שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי החליף מ-S2 ל-G3 32GB

מכשיר מדהים, הגודל לא היווה בעיה והוא מבסוט עד השמיים.

אבל אלה הבעיות העיקריות:

מתחמם - קרה לו בניווט ברכב + טעינה שהמכשיר הוריד בהירות והפסיק להיטען בגלל שהתחמם כל כך.

המסך פשוט לא בהיר - לעומת ה-S2 שהיה לו וה-5S שלי, המסך של ה-G3 לא מרגיש בהיר מספיק. הבהירות האוטומטית לא נדיבה, ואם ידנית מגדירים המכשיר מתחמם.

חוץ מזה מכשיר קסום.

אבא שלי כנראה היה מעדיף G2 בגלל הגודל, המסך וחיי הסוללה הטובים יותר אבל זה היה G3 או 5S (בהתחלה זה היה S4 או 5S והוא דווקא נטה ל-5S)

עידן - כמשתמש שלא הרפה מהמכשיר של אבא שלו כמה שעות, אני לא מרגיש משהו מוזר.

חלק מהאפליקציות הגלילה לא חלקלקה כלכך ויש לפעמים סטאטרינג, אבל זה לא המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה עריכה :D

"כמה" זה לא מילה :P

מכשיר האנדרואיד היחיד שהטאץ' שלו הרגיש לי דפוק לגמרי היה המיני 2 של אחותי, חוץ מזה אני לא שם לב. (וזה מכשיר זול ככה שלא הייתי מופתע, למזלנו הלך לעולמו)

אולי ב-S4 (אבל זה בגלל הרטט והאפקטים המציקים של S-Lag)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...