7 קצינים וחיילים נהרגו אתמול והיום בעזה היה זכרם ברוך - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7 קצינים וחיילים נהרגו אתמול והיום בעזה היה זכרם ברוך

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

הוא נקרא בדחיפות והגיע ע"י מסוק צבאי ירדני לפגישה בהולה עם המלך. למה?

קח בחשבון שזה קורה יום לאחר שהוא הסכים להתיישר עם חמאס על הדרישות מישראל ומסיסי, וזה לאחר פגישה נוספת עם משעל.

חביבי, אתה לא מבין מה הולך בשעות אלו בשטחים בהמון מקומות, כולל

קלנדיה

חווארה

העיר העתיקה

חברון

בית לחם

טול כרם

מתי אתה חושב שערביי ישראל יצטרפו לחגיגה ?

ראה ברוטר http://rotter.net/forum/scoops1/122707.shtml

את זה לקחתי משם-

אינתיפאדה 3.0

נכבה 2.0

- - - תגובה אוחדה: - - -

אחמד טיבי מתסיס בשידור:

"מלחמה של העם הפלשתיני!"

"מבוצע טבח בפלשתינים"

"ההתנגדות הפלשתינית בגדה צריכה להניס את הכובש"

"כל הערבים בעזה בגדה וערביי 48 כלנו מאוחדים וכולנו אותו דם!"

קורא לערביי (ערביי 48) להיצטרף להתנגדות

"עזה נצורה ותחת סגר יבשתי וימי , איפה העולם?"

"אנחנו פלשתינים עם הגיבורים!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש הבדל מהותי בין השתמטות משירות לבין סירוב פקודה ספציפית. אני למשל חושב שחיילי המילואים שסירבו להיכנס לעזה עם ה-M113 אחרי ש-7 חיילים נהרגו במכונה הישנה הזו, עשו בשכל. יכולות להיות עוד כל מיני נסיבות לכך במהלך קרבות, למשל אם חייל נמצא בסיטואציה מסכנת חיים באופן ממשי ומיידי, עליו להגיב באש חיה גם אם זה נאסר עליו.

זו האימא של הבגידה, לפי דבריך.

בוודאי שעדיף לא להגיע מאשר להגיע ולעשות מה שבא לך.

איך שדה קרב נראה אם כל אחד עושה מה שבא לו?

הלו! אתה חייל!

אתה גם מחליש חברים שלך בשטח כשאתה מסרב פקודות !

לפחות תישאר בבית ואל תפריע לאחרים למות על קידוש הערבים.

אתם קולטים שקוראים למה שהערבים עושים "הפרות סדר"?

הפרות סדר זה להרעיש בלילה, לחסום צומת, ועוד...

תארו לכם שיהודים היו עושים את זה? בשומרון נניח?

היו עושים להם מה שעשו בעמונה.

גם אם הם סתם היו יושבים במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה היסטריים אתם על הבוקר ..

ערביי לא יצטרפו לחגיגה בהמוניהם . אולי רק המובטלים והמשועממים ביניהם .

כוחות הבטחון "יכילו" אותם , ולאחר מכן אף ישראלי לא ידרך שם והם יאבדו את פרנסתם . ראה מקרה עכו . (שהעיפו את הרדיקלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כאמור, זו עמדה שאתה מביע עכשיו, בעוד שמקודם תמכת בעמדה אחרת לגמרי. אני רואה שתי דרכים לפרש את אי הבהירות בדבריך:

1. הבנת שהלכת רחוק מדי עם ההצהרות והתמיכה באותו אחד שהתגאה בכך שהוא משתמט משירות מילואים, ועכשיו אתה מנסה למתן את דבריך.

2. מלכתחילה לא תמכת בהשתמטות, אבל יש לך קושי להביע התנגדות לדבריו של מישהו שמגדיר עצמו כימני קיצוני כמוך. כלומר, הסקטוריאליזם הימני קיצוני גובר על מה שאתה מאמין בו. אני מתאר לעצמי שזה גם מסביר את העובדה שאתה וחבריך מהללים ומעריצים את כהנא, שרצה להקים כאן מדינת הלכה בראשות "איאתוללה יהודי", למרות שאני סבור שאתה לא יהודי אדוק מדי בדתך.

לא. העמדה היא אותה עמדה, רק מנוסחת אחרת. אינני תומך בהשתמטות מצה"ל, לא בסדיר ולא במילואים, אבל אם ניתנת לאיש מילואים פקודת התייצבות כשחד משמעית המשימה היא להכנס ככוח חי"ר לעזה, כששכונות שלמות עדיין מהוות מלכודת מוות במקום שישטחו אותן כהכנה לכניסה, אני תומך בלסרב.

לגבי כהנא ומשנתו, כמו שכבר אמרתי כאן וכמו שאמר גם רוג'ר, אינני מתחבר כלל לחלק הדתי שבה. עם זאת, אני חושב שהחלק הלאומי שבה הוא ההשקפה הכי חשובה שנהגתה בישראל מאז הקמת המדינה. רוב האנשים לא ראו זאת אז, אבל אחרי שתי אינתיפאדות, אוסלו ואחריתו, החמאס, ההתפרעויות בגדה, אני לא חושב שיכול להיות אדם שפוי שחי בישראל, שקרא לעומק את משנתו בעניין זה ואינו רואה שהיא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הפסקת אש.. עוד טילים של החמאס

בנט ווליברמן נובחים ולא פורשים מהממשלה... שיאיימו בפרישה אם תהיה עוד הפסקת אש.

אם ביבי מקפל את כולם וחוזר הביתה אני מקווה שביום הבחירות העם המעאפן הזה יתחשבן איתו

עצוב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע, אין הפסקת אש ולא תהיה עוד תקופה ארוכה.

ואני לא מתכוון להפוגות הומנטריות קצרות. כמה שאני לא סובל אתן

עצוב

תודה. שכל אלו שתמכו בהתנתקות מטעמי ביטחון לכאורה, שיקומו ויודו ללא בושה שהם טעו.

זה במיוחד בושה לחכים מקדימה עוזבי ליכוד שמתנהגים כעת כאילו פעם הם לא אמרו אחרת, ועוד לעגו לימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר ערוץ 10: 87 אחוז בעד המשך המבצע,69 אחוז בעד מיטוט החמאס.רק 7 אחוז מתנגדים

להמשך המבצע ובעד הפסקת אש מלאה.14 אחוז מתנגדים למיטוט החמאס.

הסקר נערך על ידי מכון שריד עבור ערך 10.

יש עליה של 14 בשיעור התומכים ,בהמשך המבצע ,לעומת השבוע שעבר.

כשהכי חשוך בחוץ-סימן שעוד מעט תגיע הזריחה

מקור: http://rotter.net/forum/scoops1/123698.shtml

http://rotter.net/User_files/forum/53d53a9b3fb857231.jpg

אין שום הפסקת אש. העם התאחד להמשך המבצע ולמיטוט החמאס.

גם תל אביב תומכת בזה, התאחדו למען אחיהם שבדרום.

אבל אין מצב שהנתון הזה כולל את הציבור הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\

תודה. שכל אלו שתמכו בהתנתקות מטעמי ביטחון לכאורה, שיקומו ויודו ללא בושה שהם טעו.

זה במיוחד בושה לחכים מקדימה עוזבי ליכוד שמתנהגים כעת כאילו פעם הם לא אמרו אחרת, ועוד לעגו לימין.

ואתה חושב שהפזורות היהודיות היו מבטלות את ירי הרקטות? מלבד קידום הגבול מצפון הרצועה (בקילומטרים בודדים,זניח)

האם אתה מחשיב את החיים של הישראלים לפני ההתנתקות ברצועת עזה כ"חיים"? ואל תתחכם שגם היום ביישובי הדרום ירי רקטות זה לא נחשב חיים

הדבר היחיד שנוכחות צבאית הייתה עושה זה מגדילה את כמות האבדות שלנו (ויהיו אבדות כי הטרור תמיד היה קיים בעזה) ומובילה אותנו לעוד (שקרו בכל מקרה)

הפזורות הישראליות בעזה היו דרך נוראית לשמור על הגבול ואתה מוזמן להוכיח אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מחשיב את החיים של הישראלים לפני ההתנתקות ברצועת עזה כ"חיים"? ואל תתחכם שגם היום ביישובי הדרום ירי רקטות זה לא נחשב חיים

איך אתה יכול להגיד את זה לאחר שהתגלו המנהרות.

אני מקווה שגם לך ברור, שאילוא היו הנערים נחטפים, היינו מקבלים מנהרה בכל חדר אוכל של קיבוץ וישוב, לפחות אחד לכל אחד מהם. למה אתה חושב שהם בנו את זה ? אני לא יודע אם זה נכון, אבל השמועות מהחקירות של השבויים אומרות שהם תיכננו לעשות זאת בראש השנה הקרוב כאשר יש המון חופשות לחיילים. לא יודע אם זה נכון, הגיוני מההיכרות שלנו עימם. אבל אפילו אם זה לא מדויק, תגיד לי אתה: מדוע הם בנו מנהרות לתוך ישובים?

האם גם היום אתה חושב שאם היינו נכנעים לתכתיבים של אבו מאזן, זה לא היה קורה בכל מקרה ? אתה חושב שהחמאס רוצה הסכם שלום ותתן להסתכם שלום היי פעם לתמשמש ? אתה לא חושב שלהם גם יש מה להגיד ולהפריע לתהליך ? הם עושים את זה מאז הסכמי אוסלו !!

ולגבי מה היה קורה אם היינו נשארים, ואיך היינו מטפלים בזה. אני לא יודע, וגם אתה לא יודע מה שאני בוודאות יודע זה שעשינו את הטעות הכי גדולה שיכלנו לעשות, ראה את התוצאה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד את זה לאחר שהתגלו המנהרות.

אני מקווה שגם לך ברור, שאילוא היו הנערים נחטפים, היינו מקבלים מנהרה בכל חדר אוכל של קיבוץ וישוב, לפחות אחד לכל אחד מהם. למה אתה חושב שהם בנו את זה ? אני לא יודע אם זה נכון, אבל השמועות אומרות שהם תיכננו לעשות זאת בראש השנה הקרוב כאשר יש המון חופשות. לא יודע אם זה נכון, הגיוני מההיכרות שלנו עימם. אבל אפילו אם זה לא מדויק, תגיד לי אתה: מדוע הם בנו מנהרות לתוך ישובים?

השאלה זה לא האם החמאס הוא ארגון טרור או לא. השאלה היא האם היינו היום במצב של לפני ההתנתקות (יישובים קטנים פזורים בעזה) האם זה היה מונע הרג של חיילים,מונע את בניית המנהרות ומונע את שיגור הרקטות?

האם גם היום אתה חושב שאם היינו נכנעים לתכתיבים של אבו מאזן, זה לא היה קורה בכל מקרה ? אתה חושב שהחמאס רוצה הסכם שלום ותתן להסתכם שלום היי פעם לתמשמש ? אתה לא חושב שלהם גם יש מה להגיד ולהפריע לתהליך ? הם עושים את זה מאז הסכמי אוסלו !!

זה בדיוק מה שאמרתי. מה שקורה היום זה המסלול הטבעי של הדברים. עם התנתקות,בלי התנתקות,עם אוסלו בלי אוסלו

בנוסף, אני עדיין לא מבין מה אוסלו קשור למצב ברצועה. אוסלו טיפל רק בנושא הגדה המערבית (שהיה מחורבן בדיוק באותה מידה כמו עכשיו) ולא קשור בכלל לעזה

טרור נגד ישראלים יש כבר לפני הסכמי אוסלו. דוד שלי חטף אבנים לראש כבר לפני 20-30 שנה

ולגבי מה היה קורה אם היינו נשארים, ואיך היינו מטפלים בזה. אני לא יודע, וגם אתה לא יודע מה שאני בוודאות יודע זה שעשינו את הטעות הכי גדולה שיכלנו לעשות, ראה את התוצאה !

זה שהיום זה קורה זה לא אומר שאם היינו מתנהגים אחרת התוצאה הייתה זהה

העובדות היחידות הן שהיישוב בעזה עלה לנו כמויות פסיכוטיות במשאבים (כסף וכוח אדם) וזו לא הייתה דרך הגיונית לשמור על גבול

בנוסף אני נגד כל התיישבות שמקרבת את החיילים שלנו (וגורמת להם להיות מוקפים בערבים בכל רגע) לאויב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]"טרור נגד ישראלים יש כבר לפני הסכמי אוסלו. דוד שלי חטף אבנים לראש כבר לפני 20-30 שנה"

אתה לא קולט את האבסודד במשפט הזה ? באמת ?

לגבי המנהרות.

אתם קולטים, טכנית, הם יכלו בראש השנה הקרוב (חודשיים מהיום) להיכנס בבת אחת לכל הישובים בגבול עם מאות או אלפי חיילים, לרצוח מאות או אלפי בני אדם ולחטוף עשרות אזרחים כולל נשים וילדים, ולהציב דרישות הזויות לישראל שאני אפילו לא מסוגל לתאר.

ישראל היתה עומדת בזה? אני לא בטוח.

ולגבי אם היינו בתוך הרצועה - אין מצב שדבר כזה היה יכול לקרות. עובדה, זה לא קורה בגדה. ודווקא עזה היא מי שמסיתה אות הגדה ומפעילה את תאי הטרור גם שם, ע"י בין השאר בתוספת בכירים גדולה של משוחררי עסקת שליט שבעזה רקחו.

מעזה באה כל הצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טרור נגד ישראלים יש כבר לפני הסכמי אוסלו. דוד שלי חטף אבנים לראש כבר לפני 20-30 שנה"

אתה לא קולט את האבסודד במשפט הזה ? באמת ?

אתה לא קולט שאוסלו לא עשו כלום ברצועה? אנחנו מתגלגלים למצב הזה מאז 1948

לגבי המנהרות.

אתם קולטים, טכנית, הם יכלו בראש השנה הקרוב להיכנס בבת אחת לכל הישובים בגבול עם מאות או אלפי חיילים, לרצוח מאות או אלפי בני אדם ולחטוף עשרות אזרחים כולל נשים וילדים, ולהציב דרישות הזויות לישראל שאני אפילו לא מסוגל לתאר.

ישראל היתה עומדת בזה? אני לא בטוח.

אני מבין את זה טוב מאוד אבל זה לא מה ששאלתי

ולגבי אם היינו בתוך הרצועה - אין מצב שדבר כזה היה יכול לקרות. עובדה, זה לא קורה בגדה. ודווקא עזה היא מי שמסיתה אות הגדה ומפעילה את תאי הטרור גם שם, ע"י בין השאר בתוספת בכירים גדולה של משוחררי עסקת שליט שבעזה רקחו.

מעזה באה כל הצרה.

אתה משווה את הפת"ח בגדה לחמאס ברצועה? הדבר הזה מתגלגל מאז שחמאס עלה לשלטון

פת"ח זה לא פיות אבל הם בטח לא ברמה של חמאס

אתה מערבב כמה נסיבות שונות למסקנה אחת (קצת כמו דתיים)

שים לב למה שאני אומר אם חמאס היה שולט גם בגדה החרא הזה היה מגיע מכל כיוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...