הטלפון לא נטען - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטלפון לא נטען

almor12

Recommended Posts

קניתי את הטלפון לפני כשבועיים, ועד עכשיו הוא עבד מעולה.

הייתי עם הטלפון בצבא וחזרתי היום (תודה לאל) לאפטר אחרי שני שבתות.

בדרך הטלפון שלי היה על 5% ומאז לא נגעתי בו, הייתי במרחק של 20 דקות מהבית.

כשחזרתי הביתה שמתי את הטלפון בטעינה ואני רואה שהטלפון לא מצליח להטעין, אין את הסימן של הברק על הסוללה.

כרגע הטלפון נכבה לגמרי ואין אפשרות להדליק אותו.

הטלפון נרכש בארץ, ועדיין צריך להיות אחריות.

הבעיה שהטלפון עבר רוט בלי שינוי רום, אין לי אפשרות כרגע לבטל אותו.

מה אני יכול לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטען מזוייף שנגמר לו ה demo ל 30 יום ?

וסתם הצעה ל Googleness,

תפתח את השקעים ותבדוק מה קורה שם - יש מצב שהחשמלאי שהרכיב את המערכת אצלך לא הידק את הברגים, בשקע הזה החוט יצא מהחיבור לגמרי, ובשקע אחר בבית שלך חוט לא מהודק ועדיין נוגע - ורק מחכה שתחבר משהוא שלוקח זרם משמעותי והוא יתחיל להתחמם ולהישרף. החיבור הבעייתי יכול להיות גם בקופס חיבור

(לא שולל את האפשרות שהשקע הזה באמת מחובר ממקום אחר ולא מקבל מתח. יש לך מפסק "שלא עושה כלום" בקרבת מקום ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני גר בשכירות בבית ששיך למישהו שהוא פנסיונר של חברת חשמל. וכמו שאומרים הסנדלר הולך יחף... מערכת חשמל הזויה בכל הבית ומתפוצצת בשילובים מוזרים של נאמר קומקום במטבח ומייבש שיער בחדר שמש בקומה השנייה או כל מיני שטויות כאלה.

גם שהחשמל קופץ זה הזוי חדר אחד מקבל חשמל השני שצמוד אליו בלי חשמל...

למדתי דבר אחד שבבית של *הכנס בעל תפקיד פנסיונר בחברת תשתיות* אני יותר לא הולך לגור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפון הוא 5,המטען מקורי הגיע עם הקופסא.

לגבי השקעים, אני גר בבית כמעט 15 שנים והרבה טלפון עברו אצלי ואף פעם לא קרה לי דבר כזה

- - - תגובה אוחדה: - - -

עדכון

ניסיתי לחבר את הטלפון לאותו השקע, כרגע הוא מצליח להטעין אבל רק שהטלפון כבוי, שאני מנסה להדליק את הטלפון הוא נדלק ועובד אבל הטענה מפסיקה.

יש לי dok של סנדיסק וניסיתי לחבר לטלפון והוא לא מזהה אותו, המחשב כן מצליח לזהות ועובד איתו תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהתפתחה לך קורוזיה על המגעים בשקע הטעינה, אולי בא במגע עם מים/לחות, הוצא את הסוללה, קח מברשת שיניים ואלכוהול רפואי ונקה שם טוב טוב את המגעים(לשפשף טוב עם המברשת), אל תפחד לא יכול לקרות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות להוציא את הסוללה,

בנקסוס 5 אין אפשרות כזאת.

האם האחריות תעזור לי במצב כזה?

יש לי את אותו הטלפון שנרכש מגוגל בארה''ב ובו אין לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לתת לו עצות הזיות לעשות דברים שיפגעו לו בטלפון ובאחריות הטלפון חדש

לא אמור לעשות כזאת בעיה לך לממש אחריות ותקווה לטוב

עצות הזויות? התגובות שלך לעיתים מאוד הזויות.

רשמתי שאם הוא יכול להוציא את הסוללה שינקה מגעים עם אלכוהול רפואי, רק לפני כמה ימים סידרתי לחבר בעבודה בעיה דומה באותה הדרך וכך סידרתי עוד מספר מכשירים.

יכול להיות שכרגע כאשר הסוללה כבר ריקה ניתן לנקות את המגעים בלי שיקרה נזק.

אז סוכריות, אם אין לך ידע או טיפונת היגיון תעשה טובה ואל תגיב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה על השקע בפנים יש 4-5 שיניים ועל השיניים האלה יש מן אבק לבן (כנראה חול/אבק מהשטח).

כל מזה זה נראה רגיל. ניסיתי להשוות עם הנקסוס 5 השני שיש לי בבית.

מה שמוזר כשהטלפון כבוי הוא מצליח להיטען, אבל ברגע שאני מדליק את הטלפון, הוא מפסיק להיטען, המחשב לא מצליח לזהות אותו, הדיסק און קי לא מזוהה על ידי הטלפון ושניסיתי לחבר חיצונית של ANKER אין טעינה.

הבעיה שכרגע אני בדרך חזרה לש.כ ואני לא יוכל לטפל בזה.

אשמח לעוד פיתרונות לפני שאני אשלח את זה ליבואן. (אם היבואן יוכל לעזור לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...