חוסלו שני מחבלים שניסו לחדור לזיקים/ לא הגיעה הזמן שאזרחי המדינה יוכלו להגן על ביתם? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסלו שני מחבלים שניסו לחדור לזיקים/ לא הגיעה הזמן שאזרחי המדינה יוכלו להגן על ביתם?

MeUser

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4540724,00.html

במצבים הללו וגם בשגרה עם גל הפריצות לבתים וגניבת מכוניות אני חושב שאנשים צריכים להיות מסוגלים להגן על חייהם ועל רכושם

לדעתי צריך לאפשר הוצאות לנשק ביותר קלות כי המקרים הללו (היה עוד מקרה קודם) הסתימו בצורה טובה אך מה היה קורה אם המחבלים היו חומקים?

צריכים לחכות שהמשטרה תגיע?

ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המהלך שמובילים פקידי משרד הפנים הוא דווקא להקשות על הוצאת רישיונות חדשים וצמצום המורשים הקיימים. תחפש בגוגל "תבחין משמר". מתסכל שחבורה של פקידונים יכולים לגרום לפיגוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגרום?!

די עם הלשון הדמגוגית הזו. אתה חושב שזה מהלך רע - תביע את דעתך. כנראה שאפילו אני אסכים, למרות שאני מאוד נגד אחזקת על ידי אנשים "פרטיים". אבל לא צריך לעוות דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לעיין במשמעות המונחים סיבה ותוצאה. ל"תוצאה" כמו פיגוע יכולים להיות גורמים רבים - אחד מהם יכול להיות בהחלט העדרו של אזרח חמוש באיזור. לומר שהפקידים הם מחבלים - כמובן שלא. לומר שהמדיניות שלהם יכולה להוביל לפיגוע - בהחלט כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא מספיק

בישובים ערביים, כולל "ידידותיים" ובשטח המדינה, יש נשק לא חוקי לחלק גדול מאוד מהאוכלוסיה. למה המשטרה לא עושה אם זה כלום (יש ישובים שהיא פשוט לא נכנסת אליהם) ?

אם כל כמה שהייתי רוצה מדיניות כמו של אמריקה עניין החזקת נשק (מותר להחזיק נשק לפי החוקה), אני מדמיין שנראה הרבה יותר מידי שימוש פלילי בו אם נחיל אותה על אוכלוסיית כמו שהיא היום. גם כאן צריך שהמשטרה תלך לעבוד - צריך לעשות ניקוי יסודי ולזרוק הרבה פושעים (שהמשטרה יודעת עליהם ולא עושה איתם כלום) לכלא לפניי שיהיה ניתן לתת לאוכלוסיה הכללית (שומרת החוק) בצורה בטוחה

למה שהוא במקום זאת להרבה אנשים נדמה שבטוח יותר להישאר במצב הקיים, ויותר פאתטי/עלוב/משפיל מזה, באמריקה יש אנשים שרוצים לשנות את החוק שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שאתה סותר את עצמך? במקום לרוקן את מצבורי הנשק הלא חוקיים שהזכרת פועלים נגד אזרחים שומרי חוק שהוציאו רישיון עם עילה, עומדים בתבחינים ומשלמים לא מעט עבורם. איפה ההיגיון כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העליתי 2 אפשרויות שונות של איך זה אמור להיות - 1. שירוקנו את מצבורי הנשק הלא חוקיים וישראל תהיה מדינה שבה יש רק ברשיון והנושא נאכף כראוי, או 2. שלאזרחים יש אפשרות לקנות בצורה חופשית ואז גם מצבורי הנשק הקיימים אינם לא חוקיים

אלה 2 אפשרויות שונות של איך דברים יכולים/אמורים להיות, לא משהוא שיכול להיות בו זמנית

אפשרות 1 שאמורה להיות מבוצעת לא מתבצעת, ואפשרות 2 לא מציאותית במצב הקיים ולא נעשה מספיק כדיי להפוך אותה למציאותית גם בעתיד הנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שיתנו לכל הערסים במדינה. אני מעדיף שני מחבלים בזיקים פעם בשנתיים, שצה"ל מסוגל לטפל בהם, מאשר את המדינה חמומת המוח שלנו עם ללא הגבלה ברחובות.

כל ויכוח בכביש או סתם ברחוב יהפוך להיות שדה קרב. נערים מתוסכלים שהעליבו אותם בפייסבוק ייקחו את הנשק של ההורים שלהם וירססו בביה"ס, כמו שקורה בארה"ב כל כמה חודשים.

רעיון גרוע מאוד לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, די עם הדמגוגיה הזו, זה גם מתיש וגם סוטה מנושא הדיון.

אין שום שהגיע לחמאס מישראל. נהפוך הוא - מאמצים כבירים מושקעים במניעת הגעת לעזה.

ולהזכירך - זו הממשלה הכי ימנית שהייתה ושיכולה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שיתנו נשק לכל הערסים במדינה. אני מעדיף שני מחבלים בזיקים פעם בשנתיים, שצה"ל מסוגל לטפל בהם, מאשר את המדינה חמומת המוח שלנו עם נשק ללא הגבלה ברחובות.

כל ויכוח בכביש או סתם ברחוב יהפוך להיות שדה קרב. נערים מתוסכלים שהעליבו אותם בפייסבוק ייקחו את הנשק של ההורים שלהם וירססו בביה"ס, כמו שקורה בארה"ב כל כמה חודשים.

רעיון גרוע מאוד לדעתי.

זה במנטליות של האוכלוסייה וגם העבודה שבארה''ב יש ברבה מאוד אנשים יחסית לישראל אז הסיכוי שאיזה חולה נפש יקח נשק וירה יותר גבוהה

גם בארץ מאוד קל להשיג נשק:

http://www.haaretz.co.il/news/law/1.1891579

אז הפושעים משיגים , ילדים שרוצים לסגור חשבונות משיגים , ערסים משיגים נשק

רק האזרח שומר החוק עומד חסר עונים ואין לו איך להגן על עצמו המקרה האחרון של כמעט חדירת מחבלים ממחיש את בצורה יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישוביי קו תפר ובשטחים יש מספיק שצה"ל מספק לאזרחים במסגרת כיתות כוננות וכו'.

סטטיסטית הסיכוי שאזרח נושא יקלע לארוע חבלני הוא פחות משמעותית לעומת הקלעות אותו אזרח לסיטואציה בה הוא מסכן את סביבתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...