המבצע החדש של הוט מובייל...משתלם או חתול בשק? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המבצע החדש של הוט מובייל...משתלם או חתול בשק?

fafoo

Recommended Posts

יצא מבצע חדש של הוט מובייל שבו הם מציעים חבילה ללא הגבלה+ספק ביתי + מכשיר לבחירה. המבצע מצד אחד נראה כמו צעד ענקי אחורה בכך שאתה צריך להתחייב ל36 חודשים. אך מצד שני המחירים שהם מציעים הם +- המחירים שכיום אני משלם בכל מקרה רק על החבילת פלפון ללא הגבלה שיש לי. יש פה איזה קאץ' שאני מפספס או שתכלס המבצע הזה משתלם?

אגב פרסמתי פוסט דומה לזה ומשום מה הוא פשוט נעלם.....אז אם מישהו ממנהלי הפורום חושב שיש לי איזשהו קשר להוט וזה פוסט פרסומי אז ממש לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שנראה באותיות הקטנות - עלות המכשיר היא בנוסף למחיר החבילה שהוא 50 ש"ח בשנה הראשונה, ו70 ש"ח לאחר מכן. כך שזה לא באמת מכשיר במתנה, ואפילו לא בהנחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה רבה על ההערות....ברור לי שהמחיר תלוי בסוג המכשיר.

אבל תאורתית אם כיום אני משלם 89 ש"ח לגולן טלקום על חבילה ללא הגבלה בכל מקרה והם מציעים s4+חבילה+ספק ביתי אז יש מצב שזה שווה לי. השאלה שאני צריך לשאול את עצמי אם זה שווה לי לשלוש שנים מעכשיו.

וגם כן צריך לבדוק שזה באמת כולל את החבילה...אם לא זה ממש לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שנראה באותיות הקטנות - עלות המכשיר היא בנוסף למחיר החבילה שהוא 50 ש"ח בשנה הראשונה, ו70 ש"ח לאחר מכן. כך שזה לא באמת מכשיר במתנה, ואפילו לא בהנחה...

המחיר שהם מציגים הוא "החל מ-65 ש"ח לחודש".

אבל תאורתית אם כיום אני משלם 89 ש"ח לגולן טלקום על חבילה ללא הגבלה בכל מקרה והם מציעים s4+חבילה+ספק ביתי אז יש מצב שזה שווה לי. השאלה שאני צריך לשאול את עצמי אם זה שווה לי לשלוש שנים מעכשיו.

אתה לא מתחייב על החבילה, זה אסור על פי חוק. ה"התחייבות" היא פשוט עסקת תשלומים על המכשיר.

אבל נראה לי שאתה קצת לא מבין את המחירים. ה-S4 יעלה לך 89 ש"ח בחודש*36 וזה בנוסף ל-50 ש"ח על החבילה (שעולה ל-70 ש"ח אחרי שנה) ובלי קשר אליה.

אתה תשלם תשלום חודשי של 139 ש"ח בשנה הראשונה, ו-159 ש"ח לאחר השנה הראשונה.

אגב, זה מחיר יקר אחושרמוטה - 3204 ש"ח ל-S4 מסריח.... בחנויות הוא עולה 1900 ש"ח.

אם אין לך מזומן אז קח אפילו הלוואה מכרטיס האשראי (כלומר תשלומים-קרדיט) ותשלם משמעותית פחות (כ-2500 ש"ח אני מאמין).

עם כל ההתפתחויות בשוק, לא יודע אם שווה להתחייב לשלוש שנים.

כאמור, הוא לא מתחייב על שום דבר שקשור לספקית הסלולר. הוא בסך הכל רוכש מכשיר ב-36 תשלומים ובמחיר מופקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק....ה"החל מ65 ש"ח לחודש" זה באמת המכשיר akai והחבילה ב49 ש"ח. כך שבאמת המחירים שמופיעים הם אך ורק על המכשיר. אני מעודכן במחירי השוק פשוט חשבתי שהמחירים שהם מציגים הם כוללים את הכל ושלא צריך להוסיף לכך את מחיר החבילה. לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...