עד מתי הבלגה? (נפתר - הסתיימה ההבלגה) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד מתי הבלגה? (נפתר - הסתיימה ההבלגה)

Animor

Recommended Posts

מה צריך לקרות כדי שביבי וחבר מרעיו יחליטו לשים סוף להפקרות הזו?

תושבי שדרות לא מעניינים אותם יותר מדי, את זה אנחנו כבר יודעים. יאיר לפיד עוד חדש בתפקיד, אז הוא מראה אכפתיות והגיע לשדרות לבקר בפעוטון הרוס. אבל אין לו כנראה יותר מדי השפעה על ההחלטות הביטחוניות.

עכשיו גם רקטות על באר שבע נותרות ללא מענה. דין באר שבע כדין שדרות או כדין תל אביב?

ובינתיים במרכז ובצפון הארץ הארורים מרימים ראשם ופותחים במיני-אינתיפאדה. ערבי מנסה לדרוס שוטרים והם מסתפקים בירי בגלגלים שלו!

הרמטכ"ל משבח את הממשלה על הפגנת איפוק. מי הוא בכלל שייתן ציון לשבח למי שממונה עליו? ממתי זה התפקיד שלו? הוא אמור להיות כלב נוהם עם שיניים חשופות שהממשלה מחזיקה ברסן שלא יעשה שמות גדולות מדי באויב, לא להפך.

בנט וליברמן מקשקשים כהרגלם על מה שצריך לעשות. הם שכחו שהם עמודי התווך של הממשלה ושהם אלה שצריכים לעשות את הדברים, ולא לדבר כאילו הם באופוזיציה.

הנהגה כזו רופסת מזמן לא הייתה לנו.

אני תוהה מה עוד צריך לקרות כדי שהם יתעוררו. הם מחכים להרוגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רק רוצה להגיד שהתקשורת ערות 1 / 2 ו 10 עושים אחלה תעמולה שמאלנית. פשוט לראות ולא להאמין. עוד לא ידוע אם הרצח הוא לאומני או פלילי וכבר שחטו את כל הציבור הישראלי. תקשורת מסריחה

אבל ביבי וחבריו כבר 13 שנים מבליגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

השר לבטחון פנים אמר שהכל בשליטה, ושמשטרת תבוא חשבון עם כל מתפרע.

תהיה רגוע, כולם ישלמו.

ובכל הקשור לטילים, ביבי נתן אולטימטום.

אם הם לא יבינו, ניתן להם עוד אולטימטום עד שיבינו לא להתעסק איתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל הקשור לטילים, ביבי נתן אולטימטום.

אם הם לא יבינו, ניתן להם עוד אולטימטום עד שיבינו לא להתעסק איתנו.

ואם גם זה לא יעזור, ביבי יכול לאיים בכינוס הקבינט הביטחוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בושה. אין לי מילים אחרות. זה מה שקורה כאשר נבחר ראש ממשלה כביכול מטעם הימין ואז מיישם מדיניות שמאל. מצד שני, אולי זה כורח המציאות: כשיש ראש ממשלה שמאלני, דווקא אז מצליחים להוציא לפועל צבאיים ושאר דברים שבד"כ נתפסים כמדיניות ימין - אולי כי ראש ממשלה מהשמאל לא חושש שבג"ץ או גורמים אחרים ינסו להעיף אותו מהשלטון בגללם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מאשים את ביהמ"ש העליון?

מתי תבין שאין להם קשר לרפיסות של ביבי ושל הממשלה? אתה באמת חושב שביהמ"ש העליון יגיד משהו על החלטה לפתוח במלחמה נגד החמאס? הם מעולם לא התערבו בהחלטות כאלה והם גם לא יתערבו.

ביבי חושש מאלף גורמים אחרים לפני העליון. ובראש ובראשונה - מהצל של עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אני מאשים ברפיסות את ביבי בלבד. לא בחרתי בו, וכנראה שגם לא אבחר בו לעולם, בין השאר בגלל חוסר ההחלטיות שלו במאבק מול אוייבינו. אני רק אומר שהעובדה שפוליטיקאים מהימין שנהיים במהלך תפקידם (בתחום המעשים, לפחות) שמאלנים יותר מיוסי ביילין, אומרת דרשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קשור לשמאל או ימין. זה קשור לביקורת הכי משמעותית שתמיד הופנתה נגד ביבי - חוסר יכולתו לקבל החלטות.

הרי באותה מידה יכולים אנשי השמאל לומר שביבי ימני מובהק, בגלל שהוא לא מקדם את תהליך השלום.

ביבי מפגין פסיביות ורתיעה ממעשים הן בלחימה בטרור והן בקידום תהליך השלום, לא בגלל דעותיו המדיניות/ביטחוניות אלא בגלל אופיו והחשש שלו מקבלת החלטות בעלות משמעות. כך לפחות אני רואה את הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאוייב לעולם לא יהיה רצון "לא למות", כי הוא מחונך מינקות על ברכיה של דת שמקדשת את המוות. הסיכוי היחיד הוא לגרום לאוייב להבין שלמות הוא ימות בוודאות, אבל בלי שום השגים שיקנו לו נקודות אצל אל הדמים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...