מהירות העתקת קבצים ל- DOK יורדת לקראת סוף הקובץ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות העתקת קבצים ל- DOK יורדת לקראת סוף הקובץ

zeevge

Recommended Posts

כשאני מעתיק קבצים גדולים (4-5GB) המחשב מעתיק בהתחלה מהר וככל שמתקדמים לסוף הקובץ המהירות יורדת עד מצב שבסוף הקובץ החלון נתקע לי 5דקות על "5 שניות נותרו"

במחשבים אחרים הרבה יותר חלשים עם אותו disc on key המהירות כפולה ויותר.מה אפשר לעשות?

תודה מראש לכל העוזרים

בהתחלה המהירות היא 100-120 MB/S כשלאחר שהגענו לחצי קובץ המהירות יורדת בהדרגה עד 5 MB/S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מעתיק קבצים גדולים (4-5GB) המחשב מעתיק בהתחלה מהר וככל שמתקדמים לסוף הקובץ המהירות יורדת עד מצב שבסוף הקובץ החלון נתקע לי 5דקות על "5 שניות נותרו"
התופעה שאתה מתאר היא לרוב באג באיך שחלונות מציגה את המהירות, ולא בעיה במהירות ההעתקה עצמה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DOK הוא usb3 אין לי

גם אם הבעיה היא רק בהצגת המהירות עדיין בסך הכללי מהירות ההעתקה נמוכה משמעותית מנסיונות שעשיתי עם אותו DOK על מחשב אחר עם מפרט נמוך משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לנתח את המצב מדיבורים באוויר. תביא בבקשה עובדות ומספרים:

1) מה דגם הDOK?

2) מה המפרטים של המחשבים?

3) כמה זמן לוקח להעתיק X במחשב הזה, ובמחשב האחר?

4) מה מראה CrystalDiskMark בבדיקת מהירות על הDOK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שמהירות העתקה המקסימאלית של הזיכרון שלך היא 5MBps, המהירות הגבוהה שאתה רואה זה מהירות העתקה לתוך ה-buffer (והוא בהחלט מהיר), רק שכל גודלו כמה מגבייטים בודדים. זה מה שגורם למחשב שלך לחשוב שאתה מעתיק את הקובץ מהר והמהירות מתעדכנת (סוג של ממוצע), וצונחת.

בסוף בסוף היא מתנרמלת על המהירות האמיתית - 5MBps.

זו פחות או יותר המהירות של כל הזכרונות הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...