חיי סוללה - גלאקסי עז 3 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיי סוללה - גלאקסי עז 3

gabriel6

Recommended Posts

שלום,

קיבלתי במתנה מכשיר משומש מחברה (כן גם לנשואים יש חברות) - המכשיר מציג ביצעי סוללה נמוכים מאוד (היא רכשה 5 ופשוט העבירה לי את הטלפון הישן שלה)

החזרתי את המכשיר לברירת מחדל (ביצוע WIPE ) ובצעתי עליו בדיקה - בשימוש כבד (דיבור+גלישה עם הורדות פעילות מ-WIFI מסך על פול בהירות ו- מופעל) - לוקח לו קצת יותר מ-3 שעות לגמור את הסוללה לגמרי ממצב של 100 אחוז

ראיתי בכמה מקומות באינטרנט שיש בעיה עם ביצועי הסוללה על 4.3 (מה שמותקן עליו) על המכשיר הזה - אני אשמח לעצות וסיוע

תודה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהיא שמה אותו על הראש של הGoat simulator בזמן שהוא קפץ מהמגדל של המשחק :lol:

ועכשיו לענייננו, חשבת לרכוש אחרת? זה ממש זול (אני יודע שזה בית חולים מתחת לגשר אבל...)

גם בנקסוס 4 אם אני ישתמש שימוש מקסימלי כפי שתיארת הסוללה תיגמר מהר מאוד, כן כן, 3-4 שעות והוא צועק הצילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעלת מצב חיסכון סוללה?

לא

להיפך - אני מנסה לראות כמה בשימוש מקסימאלי הוא מחזיק

אני מאמין שאם אני אשתמש בו ביותר "עדינות" הוא יחזיק יותר

אבל אם 4 שעות של שימוש אינטנסיבי כדי לרוקן זה סביר - אני לא אחפור יותר מדי

אגב - זה נראה לי משהו באמת בסוללה (היא ירדה תוך 5 דקות למצב של 75 אחוז - ונשארה תקועה בערך שעה על מצב של 7% )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קונה כזו , ב4$ זה לא genuine עוד 100 שנה.

חפש בEBAY מקורית , יש גם מטען חיצוני , או תחנת עגינה שמטעינה נוספת בתוכה ואז תוכל לתמרן עם 2 סוללות.

יש לי את זה במקרה , בהתחלה הייתי משתמש אבל היום המכשיר מחזיק לי לכל היום , אני לא משתמש בו יותר מידי.

אופציה נוספת היא רום מקוסטם בתוספת קרנל שונה , ובנוסף קניית מעל ה MAH של הסטוק , אבל אך ורק מחברה אמינה , לדוגמא של ANKER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

אופציה נוספת היא רום מקוסטם בתוספת קרנל שונה

.....

, ובנוסף קניית סוללה מעל ה MAH של הסטוק , אבל אך ורק מחברה אמינה , לדוגמא סוללה של ANKER.

לגבי רום מקוסטם אני אשמח להבין איך זה יכול לסייע ומכיוון שהמכשיר גם ככה לא באחריות (וגם קיבלתי במתנה) לא אכפת לי לנסות

לגבי סוללה

http://www.amazon.com/Warranty-Replacement-Extended-GT-I9300-EB-L1G6LLU/dp/B008TLQ5RY

נשמע טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו סוללה מעולה , שים לב שהיא מעבה את המכשיר ולכן אתה מקבל איתה פאנל אחורי חדש , גם הרבה מגנים לא יתאימו לך.

לא יודע אם זה שווה את הבלאגן , אבל אם זה לא מפריע לך זה פיתרון מעולה.

ד"א אם אני זוכר נכון לANKER יש סוללות סולידות יותר שלא מצריכות פאנל אחורי חדש , אבל הקיבולת קטנה יותר ממה שהבאת [אך עדיין גדולה יותר מהסטוק ] .

לגבי רום מקוסטם יש המון , אני כבר לא מעודכן , ממליץ לך לבדוק בפורום iandroid , ההתקנה היא קלילה מאוד , יש רומים עם התקנה חדישה שנותנת לבחור קרנל חדש תוך כדי התקנה , אם האנגלית שלך טובה אתה יכול לקרוא על כל זה בXDA -

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/orig-development

על הדרך יש שם גם אשכול המלצות על בטריות -

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/accessories/update-yesoo-4300-ultimate-battery-list-t1843896

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רום מקוסטם אני אשמח להבין איך זה יכול לסייע ומכיוון שהמכשיר גם ככה לא באחריות (וגם קיבלתי במתנה) לא אכפת לי לנסות

בראש ובראשונה, פחות bloatware אומר שיש למעבד יותר זמן להיות ב-idle ופחות צורך לבזבז לשווא.

מעבר לזה, עם קרנלים מקוסטמים אפשר לשלוט בצורה די חזקה על תדר המעבד וכך לוודא שהוא לא עולה לתדרים גבוהים לחינם (או בכלל).

ובנוסף, לפעמים עושים כל מיני אופטימיזציות בקרנל לכל מיני תהליכים.

כל אלה יכולים לשפר את ביצועי הסוללה בצורה די מורגשת, אבל אל תצפה ליותר מדי קסמים. לא הייתי בונה על זה שהטלפון פתאום יחזיק יומיים עם אותה ואותו שימוש אינטנסיבי שתיארת. שיפור של כמה שעות בודדות עבור שימושים סטנדרטיים הוא אפשרי בהחלט ודי נפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...