Amd או Intel? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Amd או Intel?

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותי פנטיום 3 ואני מעוניין לשדרגו ל-פנטיום 4.

ההתלבטות שלי היא בנושא המעבד בעיקר בגלל מחירו הגבוה וחשיבותו.

אחד השימושים העיקריים שלי במחשב הוא סימולטור הטיסה של מיקרוסופט (Microsoft Flight Simulator 2004), ולמי שלא מכיר, יש לציין רק שהוא דיי "כבד" - גרפיקה מורכבת מאוד והתקנה של כמעט 3 ג'יגה על הדיסק הקשיח. כל הישומים האחרים שאני משתמש לא דורשים מעבד חזק.

לאחרונה אני שומע מאנשים שמעבד הוא יותר "מותאם" למשחקים, ולכן עדיף לי לקנות אותו, אם השימוש העיקרי שלי במחשב הוא למשחק עם "גרפיקה חזקה" כגון הסימולטור.

שאלתי היא: האם זה נכון? האם כדאי לי להוסיף כמה מאות שקלים בשביל Intel, או "להסתפק" ב- שכבר ישרת את המטרה שלו?

מצטער על הבורות, אבל הדעות ממש חלוקות בנושא זה...

תודה מראש וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD בטוח ישרת את המטרה שלך , השאלה היא עם איזה כרטיס מסך אתה רוצה להריץ את המשחק? זה הכל תלוי בכרטיס מסך , במשחקים המעבד כמעט ולא מזיז , תיקח p4 3.0 ותיקח 2500 ואם תראה הבדל אני מבקש ממך להודיע לי כאן בפורום... , אתה לא תרגיש הבדל , היום הדברים הכי חשובים הם כרטיס מסך + זיכרונות (למשחקים...)

רק תן לנו תקציב למפרט בשבילך או לשידרוג ומה אתה רוצה לשדרג ובכמה כסף ואנחנו כבר נביא לך משהו טוב מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת התקציב שלי מאוד מוגבל, אבל אני לא מנסה למצוא מפרט טוב מאחר שיש לי הרבה חלקים משניים שחבל לי לקנות...

בכל מקרה תודה על ההצעה.

כרגע יש לי GeForce 3 Titanium 200 128Mb.

העניין הוא שעשיתי השוואות ובדיקות עם התוכנה , והתברר שיש הבדל אדיר בין 3 ל-4. אז כרגע אני חושב רק על שדרוג המערכת ולא על כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להחליף מינימום לשילוש הזה:

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 529.27 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, LAN, USB 2.0) [ ¤ 444.65 ] 1

Memory : - 512MB 3200 Original Memory [ ¤ 512.01 ] 1

Subtotal : ¤ 1485.92

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...