מה מראיינות עבודה כותבות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מראיינות עבודה כותבות

lordgod

Recommended Posts

הוא חתיך .

לזכור להתקשר לגבי (בעלה) לגבי הקניות בסופר .

להתקשר לבן (הבן שלה) , שיאכל את השניצלים מהמקרר .

העברתי כבר שתי מועמדים היום . להעביר או לא להעביר ? (הטעות במקור)

כל זה נאמר בציניות ..

מה זה רלוונטי מה הן רושמות ?

אי אפשר להכיר אדם ולעמוד על אישיותו , תוך פגישה קצרה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חתיך .

לזכור להתקשר לגבי (בעלה) לגבי הקניות בסופר .

להתקשר לבן (הבן שלה) , שיאכל את השניצלים מהמקרר .

העברתי כבר שתי מועמדים היום . להעביר או לא להעביר ? (הטעות במקור)

כל זה נאמר בציניות ..

מה זה רלוונטי מה הן רושמות ?

אי אפשר להכיר אדם ולעמוד על אישיותו , תוך פגישה קצרה ..

ברור שאי אפשר,בגלל זה מסקרן אותי לדעת מה הן רושמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתעב ארגונים גדולים בדיוק מהסיבה הזאת. נותנים לילדה בת 27 שסיימה תואר בכלום למיין עובדים על סמך קריטריונים שלא עומדים במבחן המציאות. עובדים מתקדמים או נזרקים בגלל פוליטיקה ארגונית ולא על סמך הביצועים. בנוסף המשכורות בארגונים גדולים לעובדים בדרג נמוך עד בינוני לא משהו בכלל וברגע שמנהלי החברה מריחים מיתון מתקרב אותם עובדים מקבלים בעיטה בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי כל מרכזי הערכה האלו הם חרטא גמורה.

בזמנו הלכתי לכמה כאלה והיה לי מוזר שבתור אחד שבריאונות עבודה אישיים של 1 על 1 תמיד מצליח בקלילות ובד"כ מתחיל לעבוד כבר באותו יום נכשלתי פעם אחר פעם ואז הלכתי על שיטת התיאטרון.

בדקתי באינטרנט על מרכז הערכה (החברה שמעבירה את הריאיון עבור הארגון אליו אני מתמודד לתפקיד) וקראתי בדיוק מה הם המבחנים ומה הם עושים.

שמתי תחפושת מבחינת לבוש המצאתי לעצמי דפוס התנהגות וחירטתי בצורה יוצאת מגדר הרגיל, מתוך 30 מתמודדים אני היחיד שעבר.

מסתבר שהם כל כך נוראיים שיש להם שבלונה כלשהי שבעזרתה הם מחליטים אם אתה עובר או לא במקרה שלי הוכחתי שהשיטה מיותרת ולא עובדת מהסיבה הפשוטה ששיקרתי במצח נחושה לאורף כל מרכז הערכה שמתי תחפושת לבוש והתנהגות שבכלל לא תואמת לאיך שאני מתלבש ומתנהג ביום יום והצלחתי להטל במראיינת בצורה יוצאת מגדר הרגיל.

שורה תחתונה אני נמנע ממרכזי הערכה ואם אני צריך לעבור ריאיון עבודה אני מוודא מראש שלא מדובר במרכז הערכה או ריאיון קבוצתי מסוג זה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...