התלבטות בין כרטיסי AMD - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין כרטיסי AMD

rico

Recommended Posts

אני לא מצליח להבין מה התקציב שאתה מכוון אליו, והרי על זה כל הדיון ביני ובין עידן. מצד אחד אתה אומר 1500 ש"ח, מצד שני, אתה רוצה לקנות כרטיסים שעולים 800 ש"ח.

אז תחליט באופן ברור כמה אתה רוצה להוציא על כרטיס מסך, ואם אתה מעדיף לחסוך או לנצל את כל התקציב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי, חיובי אחי. אם על התקציב הדיון בסופו של דבר ^^

תן לי 2-3 אפשרויות מוגבלות לתקציב הכרטיסים אשר מסתדרים טוב עם החומרה/המפרט (מארז, , מעבד, מסך)... אז אני יהיה בטוח אבחר אחד.

נגיד כרטיס X מחיר זול וכרטיס Y מחיר יקר יותר ואסתדר עם הבחירה, כך שאדע את האפשרויות הנכונות שלי, ולא אטעה.

כדי שלא אצא עם כרטיס פשוט יחסית מאשר כרטיס טוב יותר עם הרבה נוחות ורוחב פעילות במשחקים.

תוודא לי בבקשה את האפשרויות אחי ליחס המחיר, הביצועים ואבחר.

תודה רבה מראש חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים שהומלצו לך במהלך הדיון טובים ומתאימים, הם יהוו שיפור ממה שיש לך היום. אבל הם לא מספיק חזקים כדי להריץ משחקים חדשים על מקסימום הגדרות גרפיות. כמובן שהמחיר שלהם זול יותר בהתאם.

בנוסף אליהם, הייתי שוקל את הכרטיס הזה, בהנחה שהוא מתאים למארז שלך מבחינת אורכו. זה הכרטיס שיתכן שיהווה צוואר בקבוק למעבד שלך. שים לב שבאתר שלהם כתוב שנותרו ממנו יחידות אחרונות. הוא זול בכמה מאות ש"ח, בגלל שהאחריות היא לא שלוש שנים אלא רק שנתיים וחצי.

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

כרטיסי מסך - PCIe

GV-R929OC-4GDnu - Gigabyte - Radeon R9 290 GPU - New with less warranty - 4GB 512 bit DDR5 memory - PCIe x16 3.0 interface - Dual...

כמות: - 1 - 1584/1552

1584.00 / 1552

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=4712

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אני לא מסכים, הרי שכבר הסכמנו שהמעבד שלו עלול להגביל.

פותח הדיון, אם אתה פתוח למשומשים, הכרטיס שהצעתי מtms יהיה אפשרות מעולה וחזקה במחיר משתלם מאוד.

אם בסופו של דבר תקנה את ה290 והוא יגביל אותך, תמצא את עצמך לפני החלפת מעבד מה שאומר כניסה להוצאה גדולה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שאני מסכים שהמעבד יגביל קצת במשחק ספציפי זה או אחר, למרות שזה לא וודאי.

עדיין המצב שלו יהיה טוב יותר עם 290 מאשר עם 270X:

- במשחקים בהם לא תהיה מגבלה של המעבד, יהיה יתרון של ה-290 מבחינת האפשרויות הגרפיות.

- גם במשחק בו המעבד מגביל, הוא יצטרך להתפשר על הגדרות גרפיות, מה שהוא בכל מקרה היה צריך לעשות עם 270X.

כלומר, 290 לא יהיה פחות טוב מ-270X עבורו כאשר המעבד מגביל, ובשאר המקרים הוא יהיה טוב יותר.

יתרון נוסף הוא אופק לשדרוג עתידי של מעבד, שלא באמת קיים עם 270X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל- 290 אם כבר אשדרג מעבד למחשב או אקנה חדש אז אחליף מחשב אחר, ישן יותר אשר נמצא בביתי.

יש 2 כרטיסים אשר מעניינים אותי אבל אשמח לדעת עוד פרטים, כמו שכתבתם,

מ- TMS הכרטיס מסך 280X vapor-x הוא יד 2, הבנתי, משומש... יודעים מה הסיבה שהחזירו אותו? נניח קונים אותו אבל הוא פצוע/פגוע יגרום לתקלה כולשהי? http://www.tms.co.il/product/13483

והכרטיס מסך 280X מפלונטר שנקרא גם Refurbished האם זה כרטיס אמין? ז"א השתמשו בו ואז שלחו אותו לשיפוץ על ידי היצרן?

נמצא ב- http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SR928X3GD5DXOu

מכיוון שאני גר בדרום זה נראה קצת בעיה ללכת לתל אביב כדי לממש אחריות אשר קיימת לשנתיים וחצי על שני הכרטיסים (מוסיף מחיר על הפעולה/הדרך לשם).

שאלה: האם אתם הייתם קונים אותם אפילו אם ידעתם שהם משופצים/ משומשים כבר על ידי אנשים אחרים-> שווים את התשלום?

תודה רבה לתשובות וסליחה אם יש אי הבנה :)

- האם אני יכול לתת להם משומש (יד 2) אשר תקין אמין וזמין שיוסיפו אותו באתר שלהם?

תודה =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים שמשו ככל הנראה לכריית ביטקויין, יש להם אחריות כך שלא אמורה להיות בעיה.

אם אתה רוכש מtms, אתה פשוט מתקשר ומממש אחריות, הם שולחים שליח בחינם ובמסגרצ האחריות ללא תוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את הכתבה:

לאחר שראית את הכתבה והבנת במה מדובר, עד לפני כחודשיים בערך היה משתלם לכרות ביטקויין עם כרטיסי מסך לרוב של .

בקיצור כרטיסים עבדו 24/7 כדי לכרות ביטקויין, לא ידוע אם עבדו מעט או עבדו הרבה וקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואו כסף וירטואלי... אכזרי כמה שזה אמיתי.. פששש תודה רבה עידן על המידע!

מה זה אפשר לקנות בביטקויין כל דבר?

איך הם קנו בירה עם השטות הזאת שחייה 5 שנים?? פיייי xD

זה נראה שקשה להשיג, אבל בעצם ממש קל, הקופסא המרובעת שמפענחת מספרים עושה את כל העבודה...

אפילו מוכרים עם זה דברים אסורים, עד איפה הגיעו...

תסביר לי בבקשה, שהאזרח הפשוט שלא משתמש בביטקויין יבין (או שפעם ראשונה שומע עליהם)...

יש בן אדם צד שלישי שהשתמש בכרטיס מסך בתוך המחשב שלו בערך מלא מלא מלא זמן-> הרבה מאוד זמן, ופשוט החליט להחליף כרטיס מסך-> אז הביא אותו למכירה אצלהם באתר? (הקופסא השחורה מצאה לו כסף/המטבע הדיגיטלי?)

- זה יכול לגרום להתעייפות הכרטיס מסך או משהו שיכול לפגוע בכושר העבודה שלו בתוך המחשב/במשחקים?

- כרטיסים שעברו כריית ביטקויין יכולים להזיק בדרך כולשהי בעבודה במחשב אחר/חדש?

תודה רבה עידן, מעריך את זה מאוד אחי - חשוב לי לדעת בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן אחי אתה יכול בבקשה לענות לשאלות ששאלתי מעל?^

כדי שאהיה בטוח בהזמנה ואשתוק ^.^

תודה אם אתה יכול בבקשה.

(אני לא רגיל למשומשים, אז אם כבר.. קצת עזרה לפני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאני בעצמי קניתי שני פריטים בכספי הכרייה שסיפקו שני הכרטיסים שלי, המרתי את הכספים לאחר שאותו מטבע ירד אז בסופו של דבר נשארתי רק עם משהו כמו 400 שקלים.

היו משתמשים שבתקופת האטרף של העניין, השקיעו אלפי ועשרות אלפי שקלים והרכיבו מערכות שלמות, כשבכל מערכת 3-4 שעבדו ימים כלילות כדי לכרות ביטקויין.

לאחרונה עניין הכרייה באמצעות הפך פחות משתלם ובעלי המערכות הללו חיפשו להפתר מהכרטיסים לפני שירד להם הערך לגמרי.

פלונטר ככל הנראה קפצה על המציאה ורכשה כמה עשרות כרטיסים מאותם בעלי מערכות.

ברור שיש מין סיכון שאולי הכרטיס נשחק עקב עבודה מאומצת והחום הרב בו עבדו רכיבי הכרטיס, כמו כן, מאווררי הכרטיס שעבדו יומם וליל על מהירות מירבית של 100%, שכן אנחנו יודעים שגם לאלו יש תוחלת חיים וכמות סיבובים מוגבלת. כל התרחישים אפשריים, יכול להיות שכרטיס אחד יתפגר אחרי חודש ואחר ימשיך עוד 4 שנים לעבוד, זה סיכון שאתה ורק אתה צריך לשקול אם לקחת.

כמובן שהמחיר האטרקטיבי פה הוא פיתוי גדול ביותר, לקבל כזה כרטיס כמעט בחצי מחיר מאוד קורץ, אבל אתה יודע, מי שלא מסתכן לא מרוויח:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח איזה אח אתה עידן, תודה!

כתבתי להם 2 הודעות על ה forever ואמרו שיכולים להוסיף את זה בעוד 50 ש"ח... נראה משתלם

אבל תודה רבה שענית אחי!!!

שאלה אחרונה-> תגיד עם התוכנה SpeedFan או משהו בסיגנון אוכל לדעת איך הכרטיס מסך אשר הזמנתי עובד?

נניח הוא פועל 2 שעות ומשהו משתנה אצלו? או כמה ימים? (קיבולת חיים בערך-> כדי שאדע אם להפעיל אחריות בבקשה)...

- יש לו שנתיים וחצי אחריות, זה אומר שהכרטיס מסך נקנה לפני חצי שנה בערך?

לי אין טעם להשתמש בכרטיס מסך ב- 100% שלו, הוא לא יעבוד אצלי כך נכון? (או רק במשחקים)?

- הקירור של ה- Vapor-x עם 2048 אדי קיטור לא אפקטיבי בחימום שלו? ^.^

- איך אני יכול לדעת שהכרטיס מסך מתפגר?

אני יכול להסתכן, אבל זה מסתכם בזה שאצטרך גם את הכרטיס הנוכחי שנמצא במערכת (במפרט) שלי ביחד עם ה- 280X ?

חייב להבין את זה מאח שיודע, אני אודה לך מאוד :biggringift::biggrinangelA::goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עידן רק על השאלות הנ"ל אחי, אם אתה יכול לעזור לי בזה בבקשה:

1)- תגיד עם התוכנה SpeedFan או משהו בסיגנון אוכל לדעת איך הכרטיס מסך אשר הזמנתי עובד?

2)- נניח הוא פועל 12 שעות, משהו משתנה אצלו? או כמה חודשים ארגיש שינוי? (קיבולת חיים בערך-> כדי שאדע אם להפעיל אחריות בבקשה)...

3)- לי אין טעם להשתמש בכרטיס מסך ב- 100% שלו,

הוא לא יעבוד אצלי כך נכון? (או רק במשחקים)?

4)- הקירור של ה- Vapor-x עם 2048 אדי קיטור לא אפקטיבי בחימום שלו?

5)- איך אני יכול לדעת שהכרטיס מסך מתפגר?

6)- יש לו שנתיים וחצי אחריות, זה אומר שהכרטיס מסך נקנה לפני חצי שנה בערך?

7) -אני יכול להסתכן, אבל זה מסתכם בזה שאצטרך גם את הכרטיס הנוכחי שנמצא במערכת (במפרט) שלי ביחד עם ה- 280X (או לא שווה)?

תודה רבה לתמיכה בשאלות שלי.

תודה לכם! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא זו התוכנה. תוכל לבדוק עם תוכנות מאמץ כמו 3D MARK, חפש בגוגל.

2) לא. הוא ממשיך לעבוד בלי בעיה גם 100 שעות. אם הוא קורס אחרי 12 שעות זה בעיה כמובן רק במהירות שעון סטוק.

3) נכון, בדרך כלל לא מנצלים 100% את הכרטיס מקסימום בשעת משחק אבל אתה לא משחק 24/7 נכון?

4) הוא מצוין שישמור על הכרטיס בטמפרטורה נורמלית, זה משופר.

5) לא תראה תצוגה או שהמחשב "ישתגע". אתה תראה את זה לבד אם יש בעיה, מבטיח לך.

6) נכון.

7) המפרט שלך לא מופיע בצד. אם הכרטיס שלך הוא לא 280X אז אין לך מה להשאיר אותו. בכל מקרה תכתוב את המפרט שנוכל לעזור לך. אם מדובר בכרטיס 6850, תמכור אותו. אין לך מה להשאיר אותו אלא אם יש לך מחשב אחר שבו תוכל להשתמש בו. ביחד הם לא יעבדו בשום מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...