It's that time of the year... כמה אתם משלמים לבזק על תשתית 100 מגה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

It's that time of the year... כמה אתם משלמים לבזק על תשתית 100 מגה?

WillieT

Recommended Posts

בתשתית בדרך כלל לא מצליחים לשנות את המחיר והמחיר שבאתר הוא המחיר שמשלמים בפועל, מידי פעם הם עושים חודשיים חינם (כרגע יש חודש) או נותנים במחיר מוזל וכו'.

עכשיו בכלל אין סיכוי שתצליח להזיז אותם, הם רוצים להכניס כמה שיותר כסף לפני ש UNLIMITED נכנסים לשוק. הם לא יכולים להעלות את המחיר אז כנראה שהם ישאירו את המחיר במקום ויורידו הוצאות במקומות אחרים (יכול להסביר למה התשתית של מתפגרת וההוראה לנציגים היא להגיד ללקוחות שהם לא רואים שום בעיה ואם ישלחו טכנאי זה יהיה בתשלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר. נו מה כל חודש מישהו יפתח דיון כזה מחדש?

המחירים כתובים באתר שלהם. אלה המחירים גם בפועל.

אני לא מבין את ההודעה שלך. המון יכול להשתנות בחודש אחד, וממתי מה שכתוב באתר זה המחיר הרשמי? אם זה היה המצב, אנשים לא היו פותחים דיונים בנושא. עובדה שיש שמות של חבילות מוזלות, פשוט צריך להתאמץ טיפה ולהגיע לשם שלהן. לרוב, מניסיון, אפשר להוריד את המחיר הרשמי מהאתר. אם לא אכפת לך לשלם יותר, אז בכיף. זה כבר עניין שלך. לתומי חשבתי שפורום צרכנות קיים בדיוק בשביל שאלות כאלה.

אגב, אם אתה במקרה עובד בבזק ויודע להגיד שאלה באמת המחירים ואין אחרים, זה כבר נושא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההודעה שלך. המון יכול להשתנות בחודש אחד, וממתי מה שכתוב באתר זה המחיר הרשמי? אם זה היה המצב, אנשים לא היו פותחים דיונים בנושא. עובדה שיש שמות של חבילות מוזלות, פשוט צריך להתאמץ טיפה ולהגיע לשם שלהן. לרוב, מניסיון, אפשר להוריד את המחיר הרשמי מהאתר. אם לא אכפת לך לשלם יותר, אז בכיף. זה כבר עניין שלך. לתומי חשבתי שפורום צרכנות קיים בדיוק בשביל שאלות כאלה.

אגב, אם אתה במקרה עובד בבזק ויודע להגיד שאלה באמת המחירים ואין אחרים, זה כבר נושא אחר.

אני אחזור על זה שוב - כן, זה המצב. מה שכתוב באתר זה המחיר הרשמי. ממתי? מאז שבזק והוט הבינו שהם דאופול ואין להם שום סיבה להוריד מחירים.

המחירים שכתובים באתר של החברה הם המחירים בפועל. אף אחד לא יוריד לך שקל ולכל היותר אם יש לך פרוטקציות (נניח נציג שמכיר אותך אישית) אז תוכל אולי לקבל התקנה בהנחה/חינם, אבל בשום מצב המחיר לא ירד מהמחיר שכתוב באתר.

לא מאמין? נסה ותראה.

הדיון הזה נפתח כל חודש מחדש.

ולא - שום דבר לא השתנה וגם לא ישתנה בעתיד הקרוב, לפחות לא עד ש-UNLIMITED יתחילו לפעול בארץ.

DEAL WITH IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...