המלצה| עזרה בין 270X ל- 280X - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה| עזרה בין 270X ל- 280X

rico

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי שאלה על המלצה של כרטיס מסך חדש, אני רוצה לשאול בבקשה אם עובד אצלי (הספק כוח טוב) ושווה את הכסף.

אני לא מתכנן OC וחשוב שהשקט ינצח, אורך חיים רחב יותר.

ספק כוח (מתוקן כבר לא רועש )- SeaSonic 600ET Active PFC - http://www.seasonic.com/pdf/datasheet/NEW/Bulk/PC/ATX/SS-XXXET%20Active%20PFC.pdf

כרטיסי מסך שמתלבט בניהם:

1) Sapphire Radeon R9 270X Vapor-X Boost OC 2 GB 2xDVI DP- PCI-E

2) Sapphire Radeon R9 280X Vapor-X OC 3GB 2xDVI DP PCI-E

האם הספק כוח שלי ילך עם ה- 280X ? הבנתי מהחנות ש- 270X יעבוד אך לא יצא לי לשאול אותם על ה- 280X .

האם Vapor-X באמת שקט כמו שכולם אומרים?

ה- 270X עולה 1000 ש"ח וה- 280X עולה 1630 ש"ח , יש הבדל משמעותי בקירור ויש הבדל בכמות זיכרון (bit 384) לבין 256 .

כרגע יש לי כרטיס מסך בשם

HD 6850 כן גיבור עייף כבר ^^

מצאתי כמה אתרים שעוזרים בלהבין כמה דברים כמו:

השוואה בין חברות כרטיס מסך ה- 270 - http://us.hardware.info/comparisontable/products/199974-199657-199658-200071-201469

והשוואה שקשורה לרעש שעושה כרטיסי מסך- http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-280x-third-party-round-up,3655-6.html

Vapor 280X באמת מרעיש ככה? אני לא הולך לעשות OC ...

וה- 270X נותן בערך אותה תמורה במשחקים וה- 280X שווה את הכסף מ- KsP ?

חבר אמר לשים לב למגבלות של הספק כוח, חשוב לי לדעת את עצתכם למחיר, לתמורה ולביצועים.

מפרט המחשב בכללי:

Intel i5 2400 3.1Ghz

Asus P8H67 1333

8x2 GB G. Skill Ares

Saphhire Radeon HD 6850 1GB DX11

Sharkoon T5 Value Black ATX

SeaSonic 600W PFC 80+ 12cm Fan

תודה רבה להמלצות ועזרה בקשר לכרטיסי המסך :)

הבנתי כשיצאו משחקים חדשים, אז יהיה הרבה צוואר בקבוק אז לא ממש רלוונטי אצלי, שואל רק על אלו הקיימים כיום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

זקוק פה לעזרה, 102 צפיות אף אחד לא מנסה לעזור לי פה?

צריך להוסיף עוד דברים?

- יש הבדל קריטי בין הקירור שלהם והרעש שכל אחד מפיק?

- ה- 270X עובד עם 256 וה- 280X עובד עם 384 , זה הבדל רציני בין 2 GB ל- 3 GB ?

תודה לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עונים, מאחר ותוכן ההודעה הוא יותר בבל"ת מאשר שאלה קונקרטית-פרקטית,

או בקצרה, חפירות.

אתה מתפלסף על רמת השקט הסובייקטיבית בה אתה מעוניין,

"שהשקט ינצח" -> "ה-280X באמת שקט?" -> קראתי ביקורות וכתוב שה-Vapor שקט" -> "הוא באמת מרעיש?" -> "מה הוא לא שקט?"

וממשיך להתפלסף על התמורה לכסף ולבסוף גם מתפזר כמו מטען צד.

תראה, בדר"כ כשרואים אינדיבידואל שמתפזר על ימין ועל שמאל, לא רצים לעזור לו,

שקודם כל ייסגר על מה שהוא רוצה, ואז יגדיל ראש ויגיע עם שאלה מתומצתת,

פה זה לא קרה, ובעקבות זאת גם לא קיבלת מענה.

על כל פנים ובכל אופן, במידה ואתה מעוניין בשדרוג רלוונטי למערכת, יהיה משתלם הרבה יותר לרכוש 280X יד שנייה, כדוגמה:

YAD2 - R9 280X

ב-750 ש"ח ומעלה אתה יכול להתחדש ב-280X בדיוק כמו זה שאתה מחפש, פחות מחצי מהעלות של כרטיס חדש.

בנוסף, תוכל לשדרג גם את המעבד ולקבל עוד קצת ביצועי משחקים,

StartPC - מעבד Intel Quad Core i5 3470 - מחיר 814 ש"ח

לא חובה, אבל אולי תרצה לשקול גם את זה.

לעיונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה רבה למענה.

נניח שאתה צודק, לפי מה שכתבת קראת הכל טוב- טוב.

כולה ביקשתי תשובה לשאלה, לא משנה איך באמת כותבים את זה, אלא על פשר מה מתכוונים.

באמת עדיף יד 2 ? לא כ"כ דוגל בזה...

רציתי לשאול בקשר לכרטיס מסך, כרגע יש לי HD 6850 , כרטיס מסך אמין, שקט אבל ישן...

אז אני חושב על שידרוג, פירטתי על המארז והחומרה מחיר לא קריטי אבל לא יותר מידיי הגזמה, לפי תמורה ושימוש-> למשחקים ועבודות.

עכשיו האם הספק כוח יכול להשתמש בכל היכולת של ה- 280X ? (כולל חיבורים והכל)- הבאתי את האתר של הספק כוח- חיבורים, כוח ב- W וכו' (לא ממש מבין בזה).

רזולוציית המסך בו משתמש:

1920X1080

הבנתי שככול שהכרטיס מסך חזק יותר, לפי כך הוא גם מרעיש יותר, חיובי.

+ אם ה- 280X מוגזם מידיי, לפחות ה- 270X יותר זול אבל על פי כך פחות בביצועים.

עכשיו תגיד בבקשה, תודיע לי בקשר לכרטיס מסך הנ"ל (או שיש לך המלצה ליותר טוב שהולך עם הספק כוח והחיבורים?)

ואם אני יכול לשדרג מעבד שבא עם קירור טוב...

-מידע: כרגע בדקתי דרך התוכנה SpeedFan וראיתי שה- CPU שלי נמצא על להבה בערך מ- 64C עד ל- 86C (הבנתי שיותר מ- 90C זה כבר לא טוב, אבל סבבה יש לי פחות).

אוכל מעבד של i7 או שהוא דורש שינוי לוח אם?

ואם יש לך רעיון למעבד מתקדם יותר של i5 נניח עם יותר Ghz בקיבולת עבודה אחי?

כמו- Intel i5 4590 3.3Ghz 6MB L3 Cache s1150

תודה רבה לתשובות בונות, זה חשוב לי לדעת בקשר לספק כוח והכרטיס מסך, המעבד יכול להיות בונוס, תודיעו לי על הקירור למעבד.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות עכשיו את ה-280X בקספי, כששוק יד 2 מוצף בכרטיסים אלה.

יש עכשיו אפשרות לקנות את הכרטיס הזה מפלונטר במחיר מופחת, קישור כאן. הכרטיס עבר שיפוץ על ידי היצרן (לפי מה שכתוב באתר) ויש לו שנתיים וחצי אחריות (במקום 3). כמעט חצי מחיר ממה שהוא עולה בקספי, לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אחלה מחיר ilu_xa אחי!

אך איני מבין כ"כ בכרטיס-

הקירור/שקט שלו טוב? (כמו Vapor-x?) ובגלל שהוא עבר שיפוץ ביצרן, אז הוא יותר חזק בביצועים? (או משהו מיוחד שקשור ל- Dual-X cooler?)

ואני גם רוצה לדעת tם הספק כוח המוצג הנ"ל (והחיבורים שאיתו) תואמים לסוגי הכרטיס של 280X , אשר הכרטיס מסך הולך טוב עם המערכת?

+מידע: אני לא הולך לעשות לכרטיס או למחשב עצמו OC , שלא יהיו אי הבנות כי ראיתי בכרטיס מסך- Overclocked - עדיף לקרוא OC :)

הכרטיס שהבאת אפילו יותר זול מה- 270X מ- KsP ועוד חשבתי שהם באמת זולים עם הנחות...

אני גר דיי רחוק מתל באביב- פלונטר, אז אשלם למשלוח בנוסף 45 ש"ח או 15 לפי מה שכתוב אצליהם.

אשמח לדעת על מעבד וקירורו אם אפשר בנוסף, שלא יהיה חימום יתר במחשב. ^^ או עומס על הספק כוח.

תודה רבה, רבה!! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...