קנית נוט 3 מאיביי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית נוט 3 מאיביי

yp3

Recommended Posts

ראיתי הצעה מעניינת לנוט 3 באיביי:

http://www.ebay.com/itm/291162521315#

על פניו זאת נראת הצעה מפתה.

אבל לבחור הזה יש מעט מאוד פידבקים, אולם מצד שני הוא TOP RATED.

מה אתם אומרים?

דרך אגב, אמורה להיות בעיה עם הדגם הזה בארץ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמסונגים הם המכשירים הכי מזויפים במזרח הרחוק. בקניונים בבנקוק כגון MBK אלו המכשירים היחידים שאתה יכול למצוא מזויפים, וכמויות על. (קשה יותר למצוא מקוריים)

קניתי שם נוט 3, ותאמין לי שממש קשה להבחין בזיוף בלי לדעת מראש מה לחפש, והדבר היחיד שמחשיד זה המחיר. (נמכרים בשליש-חצי מחיר) הדרכים הבטוחות זה להריץ מבחני ביצועים, ולבדוק אם העט עובד כאשר הוא באוויר ולא נוגע במסך. (לפחות עד לפני מספר חודשים לא היה זיוף שמסוגל לעשות את השני)

אבל אפילו אם מדובר במכשיר מקורי ובמידה ותשלם מיסים כחוק, אין כמעט הפרש למחיר בישראל.

ואגב, עדיף דגם N9005 למרות שמעט יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הוא סיני והמחיר נמוך (הוא הוריד עכשיו ל460$).

אבל הוא top rated, ופידבק אחד שלילי לא אומר הרבה.

בקיצור, עד כמה הוא אמין כאשר יש לו דרוג של top rated?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

טוב, אז בהחלט צדקתם.

הזמנתי והמוצר היה מזוייף (תודה על העצה עם העט)

בכל מקרה, רציתי לשתף אתכם שמצאתי מוכר אחר מיפן שמוכר את הגרסה המקומית של הנוט 3 (תומך ברוב התדרים בארץ כולל דור 4)

ואכן המוצר הוא מקורי לחלוטין (בנוסף יש בגרסה הזאת אנטנה לקליטת שידורי טלוויזיה ביפן למעוניינים...)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=291206374010

בהתחשב בזה שזה לא עצר לי במכס, מסתבר שזה היתה עסקה מאוד משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אף פעם לא מזיק לשאול לפני המכירה האם המכשיר מקורי (מספק לך עוד ראיה , למקרה של פתיחת קייס)

ב. TOP RATED לא אומר כ"כ הרבה .זה אומר שהמוכר מפרנס את איבי בכבוד ועונה על עוד כמה פרמטרים .

קל מאד לנשור ממעמד זה , אם המוכר לא עקבי - כמו שניתן לראות המוכר אינו עוד TOP RATED.

ג.היית צריך לשים לב לבד שהדגם הוא N900 ולא N9000 - למשל, ניתן לקנות יהלום מזויף באיביי בשם DIAMND ולא בשם DIAMOND.

וכך מתנהלים המון מוכרים שרוצים למכור מוצרים מזוייפים . זהו טריק ידוע והוא בוצע גם במכירה הזו .

לכן , צריך לשאול את המוכר וצריך לחפש ניואנסים קטנים שמפילים את מקוריות המוצר .

ד.ישנה שיטת עבודה שאיביי התחילה לפני זמן מה, למוכרים אמריקאים בעיקר, שאמורה וגם אכן מכסה את עלויות המכס והמע"מ , בעת התשלום הסופי בעסקת איביי . בדרך כלל תשלום זה ינתן לחברת Pitney Bowes, Inc (חברת צד ג' שמטפלת בעינייני מכס וייבוא ומטפלת לקונה, במדינתו , במוצר שנרכש באיביי . אני לדוגמה רכשתי באיביי מחשב נייד , PS4 ומסך בעזרת המערכת החדשה . כך, המוצר מגיע אלי ללא התעסקות במכס כלל וכלל והתשלומים ידועים מראש. אני משלם פעם אחת ופטור מכאבי ראש בעניין של מכס ותשלומים מיותרים. יש לציין שהיחס בין גובה התשלום לחברה(Pitney Bowes, Inc ) לבין גובה התשלום למוצר נעה בדרך בלל בין 0.27 ל-0.5 .ישנם מוצרים בקטגוריות שונות שהיחס הינו 1:1 ואפילו יותר . וכך העסקה לא תמיד משתלמת. היופי הוא לתפוס מכירה פומבית ולחשב את יחס התשלום מראש וכך להזין מחיר מראש לעסקה . או לחכות דקה האחרונה של המכירה הפומבית ורק אז לראות אם משתלם לרכוש את המוצר. כמו כן, גם בשיטת ה- BIN ישנן מציאות לא קטנות שהופכות את השיטה החדשה למעניינית .

בכבוד רב,

Swg.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אכן שאלתי והוא אמר שזה מקורי, אח"כ שפתחתי קייס הוא טען שהספק שלו רימה אותו.

ב. מסתבר שאתה צודק.

ג. הדגם המדוייק הוא SM-N900 ולא 9000 כך שלא היה לי מה לחשוש.

ד. הרבה יותר משתלם זה לקנות בלי לשלם שום מס ובלי שזה יעצר במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...