מספר שאלות על שירותי ענן שיספק שרת ביתי למחשבים בבית - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על שירותי ענן שיספק שרת ביתי למחשבים בבית

cyberX

Recommended Posts

אהלן לכולם ! מקווה שאני בפורום הנכון לשאלות האלו.

1-עם כל טכנולוגית הענן שקיימת כבר זמן מה, חשבתי לעצמי על השאלה הזו פעם, ועכשיו היא חוזרת שוב כיון שקראתי קצת בנושא וראיתי שדברים דומים קיימים, של GaaS - Game as a service

הקטע שאני לא מעוניין שירותים של חברות כלשהן, גם לא מעוניין להפעיל דברים דרך הדפדפן.

לי יש מחשב חזק עם כרטיס מסך חזק. לשאר המחשבים בבית אין. השאלה שלי היא האם אפשר להתקין משהו, בין אם תוכנה רגילה או בVM כל שהוא או עם משהו ספציפי אפילו של VMWare , או חברה אחרת כגון כי ראיתי שיש להם משהו דומה - שיהיה אפשר שהמחשב שלי ישמש גם בתור שרת למחשבים האחרים בבית ויתן להם להפעיל את המשחקים על המחשב שלי, כלומר להשתמש בחומרה שלי, ושהמשחק יעבוד במחשב אצלהם, והכל יעבור ברשת בסוג של VIDEO STREAMING .

אם מישהו מכיר משהו בעניין, בין אם פלטפורמה או משהו אחר, אשמח לתשובות אם משהו כזה קיים או אפשרי . תודה :)

2- בנוסף, רציתי לדעת אם ישנה אפשרות לקחת כמה מחשבים ביתיים ולהשתממש בהם ביחד , כלומר לאחד את הכוח של כולם למחשב אחד חזק יותר

3-ואחרון לבנתיים, רוצה לדעת האם אפשר להשתמש בטלויזיה חדשה שיש לה חיבור ETHERNET בתור מסך של THIN CLIENT (או יותר נכון ZERO CLIENT )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשמת זה מאוד נחמד, אבל זה לא IT.

1. מוצרים כאלו קיימים כבר הרבה זמן. עוד הרבה לפני GPU virtualization לצרכי VDI או חישובי GPU (קישור). מה שוקרה זה שפשוט יש שידור של פלט תצוגה ממחשב מרוחק אליך. קונספט מאוד דומה לVNC שכבר חוגג 15 שנה.

2. זה grid computing. זה גם כל מיני פתרונות, אך אני לא מבין למה זה נחוץ לך בבית? זה דורש מערכת העלה שיודעת לעבוד בתצורת grid וגם תוכנות שיודעות לפזר את המשאבים שלהם בתוך ה cluster בשביל parallel computing.

3. מערכת ההפעלה והחומרה של אותו מכשיר יגבילו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה -

יש לסטים אפשרות לסטרמיניג..להפעיל את המשחק ממחשב אחר כשהמחשב הראשי הוא זה שמפעיל בפועל את המשחק.

אם אתה משתמש בסטים זה אחלה של אפשרות .

סטים גם תומכת במצב "משפחתי" ככה שאתה יכול להתחבר לאותו משתמש מכמה מחשבים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

כל מה שרשמת זה מאוד נחמד, אבל זה לא IT.

1. מוצרים כאלו קיימים כבר הרבה זמן. עוד הרבה לפני GPU virtualization לצרכי VDI או חישובי GPU (קישור). מה שוקרה זה שפשוט יש שידור של פלט תצוגה ממחשב מרוחק אליך. קונספט מאוד דומה לVNC שכבר חוגג 15 שנה.

2. זה grid computing. זה גם כל מיני פתרונות, אך אני לא מבין למה זה נחוץ לך בבית? זה דורש מערכת העלה שיודעת לעבוד בתצורת grid וגם תוכנות שיודעות לפזר את המשאבים שלהם בתוך ה cluster בשביל parallel computing.

3. מערכת ההפעלה והחומרה של אותו מכשיר יגבילו אותך.

אם אני לא בפורום הנכון בכיף תעבירו את הנושא לפורום המתאים.

בקשר ל-2, כרגע זה למטרות לימודיות, אולי אמצא לזה שימוש בעתיד. יש לך תוכנות לדוגמא להכיר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...