דיסק קשיח מקולקל - התייעצות לגבי SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח מקולקל - התייעצות לגבי SSD

or81322

Recommended Posts

שלום לכולם.

אתמול פתחתי את המחשב במטרה לנקות אותו, והאחרי שהרכבתי את המחשב מחדש הופיעה הודעת אזהרה בוינדוס שהדיסק הקשיח (WDC 1GB GREEN) כנראה לא תקין. מישהו יודע אם זה יכול להיות קשור למה שעשיתי או שזה סתם צירוף מקרים עם חוסר מזל?

בכל מקרה, אני מתכנן כנראה לקנות ולא דיסק קשיח והסתכלתי פה בפורום על הדגמים המומלצים.

יש את ה

CRUCIAL M500 120GB, EVO 120GB, EVO 250GB. אני מתלבט בין שלושתם כאשר כנראה 120GB יספיקו, אך אני חושב על הEVO 250GB כאופציה יותר טובה לעתיד (לא יודע אם זה נכון).

בכל מקרה אני נוטה קצת לטובת הסמסונג אבל עדיין לא בטוח לגבי השיקולים שכדי לי לקחת (המחיר בעדיפות גבוהה כרגע).

אגב יש לי כרגע 4GB ולוח אם תומך רק בsata II ואני לא בטוח שאשדרג את המחשב בזמן הקרוב (בהנחה שימשיך לעבוד טוב).

אשמח לכל המלצה.

נ.ב

מה כדי לי לעשות עם הדיסק קשיח המקולקל? לנסות לשלוח לתיקון\ אם לזרוק אז איפה זורקים כדי לא לפגוע בסביבה?

תודה,

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניסיתי לחבר שוב את הדיסק קשיח ובדקתי שזה יושב טוב, לא ניסיתי כבל אחר או מיקום אחר, אבל התקנתי כבר hdd regenerator והוא רושם שרמת ה health היא 0 ויש משהו כמו 1200 bad sectors.

בכל מקרה, אני חושב שזה תמיד זמן טוב לעבור לssd ככה שגם השאלה הזאת עדיין רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להשקיע אם זה שווה את זה, אבל אם כבר חושבים על העתיד אז על איזה נפח כדי ללכת? אגב, מאיפה אפשר להשיג מתאם 2.5" ל3.5"? ראיתי באיביי ב30 שקל הבעיה היא עד שהוא יגיע...

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מאיפה אפשר להשיג מתאם 2.5" ל3.5"? ראיתי באיביי ב30 שקל הבעיה היא עד שהוא יגיע...

תודה לכולם.

אתה יכול להשיג מתאם במחיר הזה בחנויות שמוכרות רכיבי חומרה. אני קניתי מתאם ב-₪35 בחנות ליד הבית (ר"ג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...