בעיות בלחבר את הטלוויזיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בלחבר את הטלוויזיה

White Raven

Recommended Posts

טוב תודה

דריברים בהתחלה היה הכי חדש שפורסם רישמית באתר של ואחר כך הוחלף לזה שבא עם הכרטיס

חיבור זה, או קומפוסית או אס וידיאו אני לא ממש מבין בעסק הזה - דומה לזה של העכבר רק עם 4 (בצבע כסוף) (זה היה מתאם) מתחבר לחוט בננה נראה לי קוראים לזה מאלה שיש לטלויזיה מאחור בשני הצדדים , ככה זה מתחבר לטלויזיה .(בצבע זהב)

ואני לא יודע עם זה ממש משנה אבל 100 hertz של .

מקווה לפתרון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטלוויזיה יש חיבור של AV נכון? תדאג לחבר את הכבל מהכרטיס לכניסה של הטלוויזיה ולא ליציאה שלה. כמו כן, תגדיר בדרייברים שאתה משתמש גם בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עד כדי כך מפגר אני יודע ךאיפה לחבר את זה עשיתי את זה פעם אבל הפעם זה עם כרטיס אחר וזה פשוט לא פועל אני לא יודע אם זה בגלל הכרטיס או בגלל עידכון תוכנה

אבל בכל מקרה אני חייב להבהיר פה משהו אני לא יכול בכלל להגדיר שאני מחובר לטלויזי כי בהתחלה היא הייתה היחידה שפועלת ואז הוא היה אמור ללכת לזה בכל מקרה לא ?!

אחרי זה חיברתי בנוסף את המסך והוא כאילו לא ראה את המסך כאילו זה לו מחובר ובדקתי את כל החוטים והם היו מחוברים טוב לאינ לא מבין למה (פעם קודמת חיברתי עם אותם חוטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמה שאני עושה זה לא ממש חוקי פה בפורום אבל בחייכם תעזרו לי פה אני לא יודע איך פותרים את הבעיה הזו

ואני לא מכיר אותכם ככה ככאלה שמוותרים מהר ומרימים ידים

אז בבקשה תעזרו לי פה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עד כדי כך מפגר אני יודע ךאיפה לחבר את זה עשיתי את זה פעם אבל הפעם זה עם כרטיס אחר וזה פשוט לא פועל אני לא יודע אם זה בגלל הכרטיס או בגלל עידכון תוכנה

אבל בכל מקרה אני חייב להבהיר פה משהו אני לא יכול בכלל להגדיר שאני מחובר לטלויזי כי בהתחלה היא הייתה היחידה שפועלת ואז הוא היה אמור ללכת לזה בכל מקרה לא ?!

אחרי זה חיברתי בנוסף את המסך והוא כאילו לא ראה את המסך כאילו זה לו מחובר ובדקתי את כל החוטים והם היו מחוברים טוב לאינ לא מבין למה (פעם קודמת חיברתי עם אותם חוטים)

שאלה:

למה זה לא פועל?

לא ממש הבנתי אותך..הכל מחובר או לא? אתה לא מצליח להגדיר? מה מי מו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר אני לא יודע למה זה לא פועל

פעם היה לי כרטיס מסך 2 gts ישן ועשיתי בדיוק את אותו הדבר וזה פעל

עכשיו כשיש לי 5600 של הוא לא שווה ממש ... ואני חושב שיש בעיות בכרטיס כי הוא גם ככה דפוק,

ניסיתי לחבר באותה צורה ואין מצליחה , ממש חרה !!! ואני לא יודע למה כי בעקרון זה אמור לפעול הרי החוטים טובים ולא אמור להיות בעות בהגדרות למה כשאין מסך אחר מחובר לכרטיס (כמו D_SUB או DVI ) בקומפוזיט הכרטיס אמור לפעול כאילו זה מסך בברירת מחדל ולתפקד כמו מסך רגיל יחיד.

אני לא מצליח לחשוב למה הוא לא "שולח" (אם זה מה שאני יכול לומר עליו) כלום לטלוויזיה?

כאילו יש בעיה בחיבור של הקומפוזיט (זה שדומה לחיבור PS2 - עכבר לא סריאלי) או משהו כזה אבל הכרטיס בעקרון חדש .

ניסיתי גם לחבר את המסך של הטלוויזיה והמחשב ביחד (דבר קשה למה המסך שוקל 20.5 קילו והם רחוקים רצח אז סמתי אותו על הריצפה ליד בקיצר ) וגם אז הוא לא הצליח לזהות אותו בתור מסך משני ואז יש שמה איזה V שאפשר לסמן שאומר לו שיציג את האפשרויות של שני מסכים גם אם הוא לא מזהה הו משהו כזה , בקיצר זה גם לא פעל.

כלום לא פועל !!!!!

בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות????

(אולי להעביר/לפתוח את זה ל/ב פרום תמיכה תכנית?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי על השאלה (או שלא ניסחתי את עצמי טוב..),

איפה אתה בדיוק נתקע? באיזה שלב? החיבורים לא תואמים? מה?

אתה מדבר בכלליות מדיי...אתה אומר רק שזה לא פועל, בלי פירוט איפה אתה נתקע בדיוק, ומה לא מסתדר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

נגיד אם אני מחבר רק את המחשב והטלוויזיה אז אתה שומע את הרמקולים פועלים (נגיד צלילים של WIN) אבל אתה לא רואה ויזואל באף נקודה נתונה.

אם אתה מנסה לחבר את המחשב מסך מחשה וטלוויזיה ביחד הוא אמור להציג לך שהוא זיהה שני מסכים נכון?!

אז הוא לא מראה הוא כאילו פועל רק על המסך של מחשב.

כשסימנו את ה-V ב- (זה שאומר סמן פה אם מחובר מכשיר TV למחשב אך לא ניתן לבחור בו או משהו כזה) אז עדיין אין כלום אינ מנסה לעשות זיהוי וכאלה אבל כלום, לא שידר אליה או משהו כזה, הוא רק נתן לי לסדר הגדרות של TV שלא באמת קיימת כי הוא ידע שמשההו הולך עם החיבור של הקומפוזיט(בגללל שסימנתי לו שמה) הוא נותן שם אופציה לבחור video או composite אבל זה בגלל ה- V ההוא שוב .

אני עדיין לא מצליח לחשוב על פתרון ואני רוצה לראות ב-TV את המחשב ;)!!

מקווה לעוד בקשות הצעות וכדומה

כי הבעיה עדיין לא פתורה ! :-\ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...אז לפי מה שהבנתי ממך...כל החיבורים קיימים ומתחברים, הבעייה היא שזה לא מזוהה ע"י המערכת.

במידה והמערכת לא מזהה שהטלוויזיה מחוברת, היא לא נותנת את האפשרות לקנפג את הטלוויזיה על מנת שתוכל לראות. יכול להיות שיש פגם כלשהו בחיבורים.

האם לחיבור של הכרטיס המסך העכשווי שלך, יש את אותו חיבור לטלוויזיה כמו הכרטיס המסך הקודם שלך?

ניסית אולי לקרוא את ה MANUAL שבא עם הכרטיס המסך, שם מוסבר במדוייק ?

באיזה כבל אתה משתמש? האם הוא אותו אחד כמו של הכרטיס המסך הקודם, או הכבל שקיבלת עם הכרטיס מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד, תראה אם יש לך יציאת SCART בטלויזיה. תשיג כבל מתאים ותחבר את כרטיס המסך ליציאה הזו.

אם זה לא עובד, תחליף חדר. לפי דעתי יש רוח רפאים בחדר. אתה לא צריך עזרה טכנית, אתה צריך מגרש שדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא עובד, תחליף חדר. לפי דעתי יש רוח רפאים בחדר. אתה לא צריך עזרה טכנית, אתה צריך מגרש שדים.

אהבתי נחמד , אתה מכיר אחד?

אין מה לקרוא במניואל למה זה לא הבעיה!! אין פגם מחיבורים של הכול חוץ מהכרטיס שזה הדבר הייחיד שעולה על רוחי למה זה הדבר היחיד שהוחלף

הכבל אותו האחד שהשתמשתי בקודם אבל זאת לא אמורה להיות הבעיה

אני אביא של החיבורים והכבלים וכאלה אבל לבנתיים אני למצליח להבין למה או לתת לכם את הרעיון שזה באמת נראה לי רוח שרודפת את המקום - רוחו של הכרטיס הישן !! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...