שאלה| יכול להריץ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| יכול להריץ?

Kevitor

Recommended Posts

אם תטרח להיכנס לקישור תקבל תשובה.

זה משחק קל ולא דורש הרבה בכלל.

קראתי קודם, ותודה אגב, פשוט אני לא ממש מבין בזה והאנגלית שלי חלשה אז לא הייתי בטוח אם זה קשור לכל המפרט או רק לכרטיס המסך.

אבל אם אתם אומרים שזה יעבוד אני סומך עליכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-KSP הוא סתם יקר.

ברמת מחיר דומה אתה יכול לקחת את אותו הדגם עם I7, או בזול יותר את ה-I5 ולבצע לו הרחבת אחריות ל-3 שנים

http://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=c-pclaptop&modelsid=865286,865285

הבעיה היא שרוב האתרים שם מוכרים דרך האינטרנט ואני מעדיף לקנות אותו במזומן, אני גם לא יודע אם הם באמת יכבדו את האחריות במצב שתייה בעיה, עם KSP יש לי קצת ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... למרבית החנויות יש גם חנות פיסית. בכל מקרה המחיר ממש מוגזם ב-KSP.

כמו כן, האחריות היא דרך ולא דרך KSP אז אני לא מבין את הטענה שלך פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... למרבית החנויות יש גם חנות פיסית. בכל מקרה המחיר ממש מוגזם ב-KSP.

כמו כן, האחריות היא דרך ולא דרך KSP אז אני לא מבין את הטענה שלך פה

אז אם יש לי בעיה אני צריך לפנות ל"תחנה" של בארץ?

כי כשהיו לי בעיות אם המחשב הנייח תקנו לי אותו דרך KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאד, במחשבים ניידים שהם מוצר מוגמר "סופי" האחריות היא דרך מעבדה רשמית של החברה המטפלת, ממש לא דרך החנות.

במחשב נייח החנות מרכיבה לך אותו ממגוון חלקים של חברות שונות כאשר לכל מוצר במחשב יש אחריות שונה ולתקופה אחרת ובהתאם אתה מטופל - בחנות (בדוגמא שלך - KSP), ברמת הרכיב.

להרבה יש שירות "איסוף והחזרה" ע"י טכנאי/שליח למעבדה, כך שלא תצטרך להטריח עצמך ולבזבז זמן יקר בנסיעות/חניה.

כאמור - אני ממליץ על הרחבת אחריות ל-3 שנים למחשבים ניידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאד, במחשבים ניידים שהם מוצר מוגמר "סופי" האחריות היא דרך מעבדה רשמית של החברה המטפלת, ממש לא דרך החנות.

במחשב נייח החנות מרכיבה לך אותו ממגוון חלקים של חברות שונות כאשר לכל מוצר במחשב יש אחריות שונה ולתקופה אחרת ובהתאם אתה מטופל - בחנות (בדוגמא שלך - KSP), ברמת הרכיב.

להרבה יש שירות "איסוף והחזרה" ע"י טכנאי/שליח למעבדה, כך שלא תצטרך להטריח עצמך ולבזבז זמן יקר בנסיעות/חניה.

כאמור - אני ממליץ על הרחבת אחריות ל-3 שנים למחשבים ניידים

הבנתי, במצב כזה באמת לא נראה לי שאני יקנה אותו מKSP,ביום ראשון אני יתקשר אל כמה חברות שם ואברר לאיזה יש שרות שלוקח את המחשב למעבדה.

ובקשר לקישור שהבאת לי ממקודם לאתר שמראה איך יעבדו המשחקים, אתה הזנת שם את כל המפרט שלי או רק את כרטיס המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...