עזרה בנוגע ללימודים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בנוגע ללימודים

moshe_91

Recommended Posts

שלום לכולם..

בפניי התלבטות קשה ורציתי להתייעץ אתכם ולשמוע דעות נוספות..

אני משוחרר כבר שנה וחצי, עבדתי כ-10 חודשים במפעל גדול בצפון בתור טכנאי + help desk.. עכשיו התחלתי לעבוד ב-help desk של שטראוס ויש פה הרבה תחומים שלא נגעתי בהם בעבר וזה טוב לי כי ככל שאני אדע יותר וארכוש יותר ידע כך אני אהיה יותר מבוקש בשוק.. בכל מקרה, התכנון שלי כרגע הוא ללמוד mcse בג'ון ברייס.. העניין הוא שהבנתי שהמצב כרגע הוא שיש הרבה אנשים שהם מוסמכי mcse ולא כזה קל למצוא עבודה בתחום.. אני יודע שיותר קל למצוא עבודה כשיש ניסיון רב ב-help desk וטכנאי .. השאלה היא כמה שנים זה נחשב ניסיון רב? אני כרגע עובד ב-Help Desk של שטראוס ויש פה הרבה תחומים שלא נגעתי בהם בעבר וזה טוב לי כי ככל שאני אדע יותר וארכוש יותר ידע - יותר טוב..

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCSE לא הופך אותך ליותר מקצועי או מבוקש. אנשים צריכים להבין שזאת הסמכה של חברה מאוד מסויימת והסמכה שהיא ממש קלה.

נסיון מודדים לא רק לפי שנים, אלא גם לפי מה עשית באותן שנים ובאיזה פרוייקטים היית שותף.

תעיין בעצמך בחומר לימוד שם ותבין עד כמה זה מגוחך ולמה זה לא מעניין אף אחד חוץ מחברות שהן שותף עסקי של מייקרוסופט.

קבוצת שטראוס היא תאגיד ענק (אני עשיתי בשבילהם פרוייקט לפני שנתיים). תנצל את החשיפה שלך לטכנולוגיות ולמוצרים שיש שם.

עם הזמן גם תדע איך לשפר ולייעל את הידע המקצועי שלך.

עריכה: מה לא היה ברור בדיון שפתחת לפני חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לקבל עוד חוות דעת של אנשים נוספים ולא רציתי להקפיץ את הנושא הקודם.. ובכל זאת, איך אפשר לצבור ידע רלוונטי לתחום (רשתות) ולמצוא עבודה בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הספקתי ללמוד Active Directory, סיבות של נעילות אוטומטיות של מחשבים ברשת ושחרורם, FTP, הגדרת מדפסות ועוד כמה דברים שקשורים לאירגון.. יש לי עוד הרבה מה ללמוד פה.. לא נגעתי אפילו ברבע ממה שהתומכים הוותיקים פה יודעים ועושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...