vitacost עושים משלוחים לישראל? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vitacost עושים משלוחים לישראל?

pelegw200

Recommended Posts

אני קונה בארץ. מצאתי את עניין ההזמנה מחול כלא משתלם עבור משקלים של אבקות חלבון.

אפשר לדעת איפה אתה קונה בארץ? מהתרשמות שלי, הזמנת אבקת חלבון מ-VITACOST חוסכת לפחות 100 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הראשונה שקניתי, קניתי בהולמס פלייס עם הנחה של איזה 10- 20% כי אחותי עבדה שם.

בפעם האחרונה (שניה), קניתי בסופר פארם אבקה דוחה של GS SPORT ב 220 שקל. משהו מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מצטער עידו אבל לקנות אבקה מסופר פארם זה טעות של מתחילים חח

בנוגע לסיינטרקס יש עלייה אחלה מחיר בויטה , אבל קראתי עליה דברים לא טובים פה ושם , בינתיים אני עם אופטימום אבל נראה לי אני אזמין סיינטרקס אחת של 5LB נראה איך היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ותודה על הדוגמה. בהחלט כנראה שאלך על זה בפעם הבאה.

אתה יודע שלא מוכרים את אבקה הזו רק בסופר פארם? חחח

בכל מקרה, לא אקנה משהו ישראלי יותר.

מה הכוונה ב"קראת עליה דברים לא טובים"? מבחינת טעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי שאחוזי החלבון לא גבוהים , עשו בדיקת מעבדה פרטית על האבקה והתוצאות לא יצאו משהו , כל מיני דברים כאלו .

מצד אחד אם מוכרים את זה בחנויות גדולות בחול זה כנראה מותג רציני , מצד שני בנאדם מכובד בפורום גוף אחר לכלך עליהם לא מעט.

יש הרבה אינטרסים ואינטרסנטים בתחום הזה , אני אשלם עוד 10 שקל בחודש ואלך על אופטימום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על הקטע של החלבון.

כמה שאלות:

1. דרך ויטהקוסט, המשלוח הוא רק עם DHL. האם הם לא מ#$*^%&ם אותכם בת** עם עמלות מונפצות?

2. איך משיגים הנחה על המשלוח?

סתם משהו משעשע שראיתי ב iHerb (במעמד העגלה):

Unfortunately, we stopped DHL Express services to Israel, as our customers are charged $60.00+ just to clear their package from customs, in addition to their customs fees and import duties.

רק בישראל. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תירשם לאתר דרך הלינק הזה: https://www.vitacostrewards.com/knLc9Mz

תקבל קופון של 10$ הנחה על הקנייה הראשונה שלך, ובנוסף גם אני אקבל קופון אם תעשה זאת.

עד היום לא שמעתי על בעיות של עמלות ממי שהזמין מVITACOST, שמעתי אולי רק על משלוחים שהתעכבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. דרך ויטהקוסט, המשלוח הוא רק עם DHL. האם הם לא מ#$*^%&ם אותכם בת** עם עמלות מונפצות?

זה לא DHL express, זה המקבילה של דואר רגיל. ז"א שאין להם עמיל מכס שמשם כל העמלות מגיעות, למרות שהם יכולים להיות שימושיים יחסית.

וכל עוד אתה מתחת ל75$ לאף אחד אין זכות לגבות ממך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן שהזמנתי לפני שבועיים חבילה בפעם הראשונה מvitacost של אבקת חלבון, שייקר ותוסף תזונה ולהפתעתי קיבלתי זאת היום, כלומר תוך שבועיים. הייתי בטוח שאצטרך לחכות חודש לפחות, כמו ששמעתי מהרבה אחרים. משקל החבילה היה כ-1.9 ק"ג. לסיכום, מאד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הגיע בידיוק תוך שבועים יוני , הכי טוב להזמין אבקות של 2LB , מגיע במהירות , אני מקווה שהזמנת את השייקר של BLENDER BOTTLE .

משהו מוזר שקרה כנראה בגלל המשלוח , האבקה התפזרה על אזור הפקק ונשפך ממנה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...