הזמנה דרך האינטרנט - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה דרך האינטרנט

almor12

Recommended Posts

לפני כיומיים ביצעתי הזמנה דרך האינטרנט, באתר מוצרי אלקטרוניקה גדול בארץ, ובאתר שלהם היה ועדיין כתוב לפי מה שראיתי אתמול בערב ועדיין היום בבוקר שאוזניות של beats מדגם urbeats עולות 0₪.

כמו כל ישראלי נפוץ עשיתי הזמנה, דרך האתר היה ניתן לבחור צבע, איסוף או משלוח ודרך הזמנה שרצו שאני אזמין כלומר או כרטיס אשראי.

בגלל שאני לא מסתובב עם אשראי אליי ביצעתי דרך .

קיבלתי אישור קנייה במייל+בpaypal ובנוסף צילמתי בעזרת הפלאפון והמחשב את העמוד שלהם.

טוב אחרי שחפרתי על המקרה, השאלה שלי שאותו אתר יכול לבוא אליי בטענה שהיה טעות באתר שלהם והמחיר של האוזניות עולות יותר ממה שהזמנתי?

עדיין אף אחד מהם לא חזר אליי, לרשום באישור הזמנה שימי העסקים שלהם לוקח בין 1-14.

אשמח לעזרה, עד עכשיו לא נתקלתי במקרה כזה ולא בא לי עכשיו לשלם 500₪ על ''פשוטות'' ממה שהם שוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההיגיון שלך. "קודם עושה, אחר כך חושב".

אתה הרי יודע שיש סיכוי שיחייבו אותך, למה לא בדקת מול החנות? או שאתה מהאנשים שאוהבים לנצל טעויות של אחרים?

בכל מקרה,

היו מקרים לשם ולשם. יש אתרים שמתחייבים למכור במחיר שמוצג גם אם יש טעות, יש אתרים שלא.

זכור לי על תביעה של חנות נגד הקונים שקנו מוצר במחיר שהיה מוצג בחנות שהיה נמוך משמעותית מהמחיר שחנות תיכננה למכור בו, לא זכור לי שחנות זכתה בתביע זו.

מן הראוי, שתיהיה לך אפשרות לבטל את ההזמנה כי המחיר לא תואם את המחיר שראית בחנות, ויכול להיות שהמקרה שלך אפילו נופל תחת תקנה 17ד של חוק להגנת הצרכן:

17ד. לא יפרסם עוסק ולא ינקוב, במפורש או במשתמע, מחיר של נכס או של שירות אלא אם כן הוא המחיר הכולל בלבד ורק במטבע ישראלי;

אבל אני לא עורך דין, ולא היה לי ניסיון במקרים כאלה. לדעתי תמיד עדיף לברר כי ברור לך שמחיר של 0ש"ח זה טעות ומה יקרה שיעלו אליה תלוי בתקנון השימוש אל האתר וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...