שינוי ושיפור מחשב נייד custom, ללימודים וגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי ושיפור מחשב נייד custom, ללימודים וגיימינג

Chaosruler

Recommended Posts

1x Sager NP9377 (Clevo P377SM-A)

Display: 17.3" FHD 16:9 "Matte Type" Super Clear Ultra Bright LED Anti-Glare Screen (1920x1080)

Processor: Sager - 4th Generation Intel® Haswell Core™ i7-4810MQ (2.8GHz - 3.8GHz, 6MB Intel® Smart Cache)

Ram: 8GB 1600MHz [1x8GB] Dual Channel Memory

Graphics Video Card: NVIDIA® GeForce™ GTX 870M (6.0GB) DX11 [user Upgradeable]

Primary Hard Drive: 1TB 7200RPM [sATA II - 3GB/s]

Camera: Integrated Digital Video Camera

Memory Card Reader: Internal 9-in-1 Card Reader (MMC/RSMMC/SD/Mini SD/SDHC/SDXC/MS/MS Pro/MS Duo)

Optical Drive Bay: Remove DVDRW Drive and Install Optical Bay Hard Drive Caddy Only

Sound Card: Sound Blaster Compatible 3D Audio - Included

Wireless Network: Sager - Built-in 802.11 Wireless B/G/N - Stock Wireless Card + Bluetooth™ 4.0'

מחיר כולל משלוח - 1850$

מכס 2100 שקל = 8600 ש"ח

שהוא מגיע לארץ אני עושה לו שדרוג של כונן SSD מסוג Samsung Evo ועוד סטיק של של 8GB 1600mhz cl11 בכ900 שקלים שזה יצא 9500 ש"ח

יש המלצות למיניהם?

ד"א המארז והלוח אם מאפשרים SLI\CFX של הכרטיס מסך, אני רק מעדיף ללכת על אחד בשביל לחסוך בסוללה

(וכן, זה לפטופ)

חשבתי לתת לזכרונות כדי להוריד את התזמון אבל זה לא שווה את המאמץ והמחיר, גם לקנות סטיקים בעלי יכולת לעבוד בCL9 לא שווים את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהמחיר נחמד, הייתי מחפש מבצעים על Alienware באתר שלהם בעודפים, או לחפש מבצעים על הG750 של אסוס או על הMSI GT70. אתה יכול ליפול על מציאות טובות ולחסוך כמה מאות דולרים בשקט.

לפי מה שאני רואה יש לך פה מחשב נייד גיימינג סטנדרטי, הכרטיס מסך הוא לא GTX880, ההארדדיסק זיכרון ראם הרזולוציה של המסך והמעבד די סטנדרטיים.

לדוגמא: אסוס G750 עם מפרט דומה לשלך במחיר זול ב200 דולר ועם 256GB SSD, 16GB RAM. את זה לקח לי למצוא בשניה. יש לך את אתר דל אאוטלט, תעקוב אחרי המבצעים שם, אחת לחודש הם מעלים מחשבים חדשים, יש לי שתי חברים שרכשו בעבר מדל אאוטלט מחשב, המחשבים כמו חדשים, רק תמיד תרכוש אחריות ארוכה ככל האפשר כי היא מבטיחה ומבטחת לך את העבודה עם המחשב.

אני ממליץ לך בחום לחפש דילים ולא לרכוש במחיר כזה. אם אתה דואג לגבי המעבד, הסיבה שתחליף מחשב בעתיד (עוד 3-4 שנים בערך) היא בגלל היחלשות הכרטיס מסך ולא בגלל המעבד. מניסיון.

יש לי מחשב דומה, יש לעוד חברים שלי מחשבי גיימינג ניידים והסיבה להחלפה תמיד היתה בגלל שהכרטיס מסך כבר נחלש.

כך שאם אתה לוקח כרטיס מסך GTX870M תחפש מה שהכי זול עם I7 וקצת ראם. להוסיף זיכרון או כוננים זה הכי קל זול ופשוט במיוחד שהמחירים שלהם צונחים בשנים האחרונות.

מניסיוני עם ניידים מהסגמנט הנ"ל, תוודא שאתה לוקח דגם מחברה טובה ואחריות ארוכה ככל האפשר. בד"כ הם מחשבים שבנויים טוב ולא מתקלקלים מהר ואם יש בעיות אתה מגלה בשנה הראשונה.

רק טיפ נוסף, אל תרכוש מחשבי "גיימינג" של . הייתי הולך על אסוס ואלינוור, יש לי ניסיון איתם, ומרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את המארז הזה על פני מארז של ה750G או של הMSI GT70 בגלל שיש לו עוד שני מאווררים והיטסינק נוסף עליהם

הסיבה שאני לא מודאג בקשר לכרטיס מסך זה היכולת של המחשב לקבל כרטיס מסך נוסף לsli, הsli של gtx 870m יהיה הרבה יותר חזק מכרטיס בודד של gtx 880m

אתה חושב שאני צריך לנטוש את המארז אפילו שהוא מקרר יותר טוב לטובת מארז זול יותר? אפילו בחומרה כזאת יקרה?

וכמו שרשמתי אני מוסיף וRAM בארץ שהמחשב יעבור את המכס כדי לא להוסיף יותר מדי למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למחשבים שהזכרת הם בעלי מערכת קירור מצוינת. אני יכול להעיד על אסוס ואלינוור שהם מחשבים קרירים ולא מרגישים את החום בכלל באיזור המקלדת והטאצ'פאד.

המחשבים האלו בנויים לOC (אמנם לא הרבה, אבל החברות למדו משהו מאז הAsus g51jw/3d) ובנויים טוב. אין לי שום דבר נגד הסאגר רק חבל שתשלם יקר.

בקשר לכרטיס מסך, אני יכול להבטיח לך שעוד שנתיים לא תקנה כרטיס נוסף בגלל שזה עולה באיזור ה500-600 דולר. לא משתלם יחסית לביצועים.

אני הייתי הולך על אסוס או על אלינוור אם תמצא מחיר טוב. תזכור רק שלמשחקים מה שיגביל אותך בסופו של דבר זה הכרטיס מסך ולא המעבד.

כמו שראית המחיר של אסוס הוא זול באופן ברור. אם תרכוש את הסאגר, אני חושב שזה רעיון לא משתלם בעליל.

הכי טוב תרכוש אסוס או בלי ותעעשה השלמות בארץ

בעיקרון כשאתה מחפש גיימינג, תחפש מארז טוב מחברה טובה, מעבד i7 וכרטיס מסך. כל השאר תעשה השלמות יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...