בעיית מדפסת אלחוטי, בלוטוס' Brother MFC-J615W - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מדפסת אלחוטי, בלוטוס' Brother MFC-J615W

אדוארד12

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה ימים קראה לי משפחה לעזור בהם במחשב (זה כדי להראות שאני כן לתחום זה ותוך כדי אני גם צריך להתלמד) כדי לחבר ולהתקין אצלהם את המפסת Brother MFC-J615W שהיא אלחוטית. לקח לי המון זמן לסדר את זה: קודם הייתי צריך להוריד להתקין את הדרייברים של המדפסת. כדי להתקין מדפסת המחשב היה צריך לזהות איתה היה צריך לזהות קישורית אלחוטיות אצל מדפסת וכאן נתקלתי בבעיה. המחשב לא מצא מדפסת בטווח תקשורת וכרטיס רשת אלחוטי ועבד אצלהם- יכולתי לגלוש באינטרנט. קודם חוברת הפעלה שלה (אבל רק באנגלית) שלא הסביר לי שום דבר אזי חיפשתי סרטון על המדספת הזאת ומצאתי אותו ב- , שם הסבירו לי את קוד הרשת שלהם לקוד של המדפסת והקוד שנתן אחד מבני לא היה נכון אזי היה להחליף לאותה סיסמת רשת אזי סוף סוף הצליחה להדפיס.

רק לפני יומיים התקשרו שזה לא משהו מתאים מהמדפסת אזי באתי אתמול וראיתי שהמדפסת לא מדפיסה צבע כחול בצורה נכונה - ניסיתי להדפיס עם צבעים אחרים - כל הטקסט בצבע לא כחול הודפסת בצבע מתאים, רק עם כחול נתקלתי בבעיה. לפי ששמתי לב מפלט הדיו הכחול מלא, אבל הוא יכול לא תקין? במדפסת הזאת יש ארבע מזרקי דיו וצריך שיבדוק שהדיו תקין עבור צבע כחול. או שרק משהו בהגדרות הצבעים המדפסת (בתוך הגדרות הפניומיות שלה) לא הוגדר נכון? אני לא ראיתי שום דבר שמקבל רושם שפשר להחליף צורת הדפסה בצבעים. מה שעוד יכול להיות שהדיו כשרכשו בצבע כחול לא היה באותו צבע, למרות שהוא מסומן על צבע כחול. אזי מה עושים?

אודה מראש על הכוונה על העזרה ואודה גם על לינק על מדפסות כאלו.

אדוארד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...