חיפוש בסרגל הכתובות בכרום עובר דרך yeshanews.. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיפוש בסרגל הכתובות בכרום עובר דרך yeshanews..

קפלן

Recommended Posts

כאשר אני כותב דבר כלשהוא בסרגל הכתובות בגוגל כרום, לרגע מופיעה שורה של http://yeshanews.com/search.html ואז מגיעה תוצאת החיפוש הרגילה של .

מישהו יודע למה זה? הספק שלי זה רימון אם זה משנה (יש חיפוש מותאם אישית של רימון דרך גוגל).

חג שמח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הסברתי טוב: מנוע החיפוש מוגדר כגוגל, ובאמת התוצאה היא דרך . העניין הוא שברגע הזה שהוא חושב מופיעה לרגע שורה זו בסרגל הכתובות, ומיד לאחריה הכתובת הרגילה של החיפוש של ותוצאתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את ההיסטוריה של הדפדפן (ctrl+h) ושם תחפש ''yeshnews'' תבחר את כל התוצאות ותמחק. כך אתר זה ימחק מההצעות של .

במידה וזה עדיין מופיע, תמחק מהקוקיס (העוגיות) של הדפדפן את הקודיס של ''yeshnews''

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי. זה לא מופיע כהצעה תוך כדי כתיבת מילות החיפוש אלא אחר כך לרגע, עד שהוא מראה את התוצאות.

למשל בחיפוש של "דף הבית של יוטוב" זה עובר דרך הכתובת הבאה:

http://yeshanews.com/search.html?direct_search=2&reason=1&q=%D7%93%D7%A3+%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA+%D7%A9%D7%9C+%D7%99%D7%95%D7%98%D7%95%D7%91

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלי זה רימון אם זה משנה (יש חיפוש מותאם אישית של רימון דרך גוגל).

כנראה זה מה שגורם. גם אצל חבר שלי שיש לי רימון זה עושה אותו הדבר. יש להם חיפוש מותאם אישית כדי לחסום תוצאות לא רצויות.

לכן לא יעזור לאפס הגדרות אצלי. צריך לברר אצלם מה הסיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שיחסמו לו את זה. זה לא קשור לאתרים עצמם - רימון "חוטפים" את חיפוש הגוגל שלך ומעבירים אותו לחיפוש מותאם אישית שלהם. המטרה היא לסנן תוצאות לא רצויות שזו מטרת השירות שלהם. הבעיה מתחילה כשהחיפוש המותאם הזה מספק לך פרסומות ותוצאות מוטות לצרכי החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מעבירים אותך דרך מנועי חיפוש מותאמים אישית + פרסומות כדי לעשות רווח מהצד.

אין שום פרסומת במעבר דרך הכתובת הזו, ובכלל רימון לא מוסיף שום פרסומות.

כדרכם של הבעיות המוזרות, גם זו נעלמה. אינני יודע מה היה, אבל זה כבר לא עובר דרך זה, ולכן כבר לא שייך לשאול את רימון.

תודה לכל המשיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...