תיקון איתחול כל פעם שאני מפעיל את המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון איתחול כל פעם שאני מפעיל את המחשב

nov123

Recommended Posts

טוב, קודם כל ערב טוב לכולם

בעייתי היא כזאת

יש לי מחשב נייד של שבס"כ עושה עבודה טובה ורצלי כב משהו כמו שנתיים

לעולם לא פירמטתי אותו

לפני איזה שנה ככה יום אחד כשהדלקתי אותו לקח לו איזה שעתיים לעלות וכשהו עלה זה היה לתיקון איתחול

ולאחר מכן זה קרה בשנית אחרי איזה חודשיים

טוב עבר כמה זמן סיימתי בית ספר הספקתי לטוס לאמסטרדם פעמיים לפני הגיוס

ואז גם אותי צהל לקח ופה נכנסת הבעייה

כמו כולם אני גם עושה לרוב שושים כלומר אני מגיע לבית אחרי שישה ימים בבסיס מה שמשאיר את המחשב כבוי כל הזמן הזה

ובערך ב4 חודשים האחרונים כל פעם כשהייתי הולך לבסיס וחוזר לסופ השבוע הייתי צריך לחכות שלוש שעות עד שהמחשב יסיים את התיקון איתחול הזה וגם היו פעמים שהוא היה צריך לעשות זאת מס פעמים

עכשיו אני בטוח שקל להבין את העצבים שזה היה גורם לכל אחד אבל באמת שאני כבר לא יודע מה לעשות ועכשיו לפרמט את המחשב אני מעדיפ שלא כי יש כליו המון דברים שיקח י הרבה זמן לגבות זמן שאין לי..

אז אני מקווה שלא חפרתי יותר מידי אבל חשוב להבין שאני באמת נמצא פה בבעייה אז המון תודה למי שיוכל לעזור לי

וחוצמזה שיהיה לכולם המשך חופש נעים!:]]]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמחשב עולה, היכנס ל ותראה אם יש שם אופציה לדיאגנוסטיקה או בדיקה כלשהי של החומרה.

עוד אפשרות היא להשתמש בדיסקים שהגיעו עם המחשב. תפעיל אותם כשהמחשב עולה ותראה אם יש שם אפשרות לבדוק מה הבעיה.

אפשרות שלישית היא להיכנס לאתר של היצרן, חפש את הדגם שלך. אולי יש שם תוכנות כלשהן לבדיקת החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמחשב עולה, היכנס ל ותראה אם יש שם אופציה לדיאגנוסטיקה או בדיקה כלשהי של החומרה.

עוד אפשרות היא להשתמש בדיסקים שהגיעו עם המחשב. תפעיל אותם כשהמחשב עולה ותראה אם יש שם אפשרות לבדוק מה הבעיה.

אפשרות שלישית היא להיכנס לאתר של היצרן, חפש את הדגם שלך. אולי יש שם תוכנות כלשהן לבדיקת החומרה.

אוקי אפשרות ראשונה זה דוגרי מה שקורה לי תמיד כשאני מתדליק אותו וזה בעצם לוקח אותי לדף של כל האפשרויות של התיקון איתחול

אפשרות שנייה לא רלוונטית כי קניתי את המחשב בקייאספי וכבר המערכת באה עליו מותקנת

ואפשרות שלישית חפשתי אבל לא מצאתי משהו ספציפי למחשב הזה

( aspir 5740G)

עוד משהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...