האם כדי לעשות קורס של טכנאי מחשבים? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לעשות קורס של טכנאי מחשבים?

Sereyna

Recommended Posts

שלום אני עובד כרגע כטכנאי מחשבים \ טכנאי רשתות

ואני רוצה להגיע לעולם האבטחת מידע או הסיסטם עכשיו השאלה היא האם אני קודם כל צריך לעשות קורס של טכנאי מחשבים ואז אני יכול ללכת ללמוד ccna או שזה לא מחייב לדעת מחשבים ברמה של טכנאי כדי להכנס לתחום הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עובד כבר בתור טכנאי מחשבים, דברים שלמדת או שתלמד בהזדמנויות שונות במהלך העבודה הזאת שווים הרבה יותר מקורס טכנאי . אין צורך ומיותר שתעשה את הקורס. תדע הרבה יותר אם "תחפש צרות" ותלמד דברים חדשים שאתה יכול כשאתה נתקל בהם בעבודה שלך

גם דברים אחרים ניתן במידה רבה ללמוד בלימוד עצמי, ואני מציע שתנסה ותראה איך זה לפניי שאתה שוקל ללכת לקורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני לומד ccna דרך CBT Nuggets של שנת 2013, אך לא הכל לגמרי ברור שם, בגלל זה אני שוקל לקחת קורס של ccna במכללה לאחר שאני יסיים ללמוד את ה cbt nuggets של ccna כרגע אני לומד קורס של אבטחת מידע csi = cyber security intelligence והדרישות קדם לקורס הזה היו ccna ולא עשיתי את זה ועכשיו כאשר המרצה מדבר על תקשורת אני מרגיש שהוא מדבר איתי גי'בריש לכן אני חושב שהמהלך הנכון זה ללמוד ccna גם דרך cbt nuggets וגם לאחר הקורס של האבטחת מידע לעשות קורס של ccna כדי שכל הקשור לתקשורת ישב לי טוב, מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר נמצא בקורס, פתח ותבדוק נקודתית מה הם הדברים שלא מובנים לך, כדיי שלא תאבד את הקורס הזה

אם אתה לומד ברגע זה CCNA, מה לא מסתדר לך שאתה רוצה ללמוד שוב את אותו דבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה נראה לך ג'יבריש כי אתה לא מתעסק בזה ביום יום. לכן אני תמיד ממליץ לשלבת עבודה בתוך לימודים.

בהמשך הקורס אתה גם תתיקל בדברים שמעולם לא היה לך צורך ליישם, אלא אם כן נפלת על פרוייקט תקשורת במדינה מתפתחת.

תתחיל לעבוד בתור הלפ דסק. הדרישות שם לא גבוהות וזאת נקודת התחלה טובה בלראות את איך המערכות עובדות בתוך סביבה ארגונית.

על הדרך אולי גם תבין אם זה בכלל מתאים לך באופן אישי מבלי להתחיל לזרוק כסף (במיודח כסף שלך ולא של מקום העבודה שלך) על מכללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...