mcafee עם המחשב נייד הפסיק לעבוד כי נגמר הראשון ואני לא מצליח להפעיל את WINDOWS DEFEN - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mcafee עם המחשב נייד הפסיק לעבוד כי נגמר הראשון ואני לא מצליח להפעיל את WINDOWS DEFEN

moshebit

Recommended Posts

שלום ,

נגמר לי הרישיון של מקפיי ואני מעוניין להפעיל את WINDOWS DEFENDER בווינדוס 8.1 במקום מקפיי אך זה לא מאפשר לי כי MCAFEE שולט במחשב , עכשיו שני אפשרויות עומדות בפני :

1) מחיקה - משהו שאני לא מעוניין שאם אני ירצה לקנות בעתיד רשיון שהיה לי

2) לעשות DISABLE על MCAFEE והוא ישאר מותקן אך לא יפעל וWINDOWS DEFENDER יקח פיקוד - את האופציה הזאת אני רוצה ולא מצליח ליישם , עכשיו בגוגל חיפשתי ואמרו ע"י מדריך זה :

1. Click Start > Control Panel > System
  2. Go to the Hardware tab
  3. Click Device Manager
  4. Go to the View tab
  5. Click Show Hidden Devices
  6. Select Non-Plug and Play Drivers
  7. Right-click on NaiAvTdi1
  8. Select the Disable option
  9. A new pop up will appear displaying the following message:

• “Disabling this device will cause it to stop functioning. Do you want to disable it?”

אני בעצם מבטל את DRIVER של MCAFEE ואני יוכל להפעיל את WINDOWS DEFENDER אך אני לא מוצא את הדרייבר הזה תחת DEVICE MANAGER אפילו שעשיתי להציג דרייברים מוסתרים ,

עכשיו הגירסה שלי של MCAFEE :

McAfee Security

אשמח לעזרה איך אני מוצא את הדרייבר הזה אם הוא באמת קיים בגירסה הזאת שיש לי ולבטל אותו או שיש שיטה אחרת להפעיל את DEFENDER אני ישמח ,

תודה רבה ושבת שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של שני אנטי-וירוסים בו-זמנית היא רעיון רע מאוד. הסברתי על זה בעבר, למשל פה.

ניטרול (ה-disable הבסיסי ב-GUI) שלהם לא מספיק בשביל למנוע את הבעיות הפוטנציאליות.

הסרה ידנית של ה-driver שלהם לכאורה כן תספיק, אבל זה רעיון רע מאוד מסיבות אחרות לגמרי. אף אנטי-וירוס לא תוכנן לעבוד במצב שבו חותכים ממנו חלקים בברוטליות. במקרה הטוב, תהליך אחר פשוט יחזיר את ה-driver אוטומטית (משיקולי אבטחה). במקרה הרע, הקריסות יחגגו.

המלצות שלי:

א. באופן כללי, McAfee הוא בחירה די גרועה. זאת הזדמנות טובה בשבילך להשתדרג לאנטי-וירוס נורמלי. פשוט תסיר אותו.

ב. אם מאיזשהי סיבה תרצה בכל זאת לחזור ל-McAfee בעתיד, פשוט תתקין אותו שוב. זו לא סיבה להשאיר אותו מותקן על המחשב. כרגע, הכי טוב שפשוט תסיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם ,

מחקתי אותו ואני משתמש DEFENDER המובנה של ווינדוס 8.1 ניסיתי להוריד גם את ESSENTAIL של מיקרוסופט אך באתר רשום שלא

צריך את זה ל 8.1 כי דפנדר מספיק ,

תודה שוב .

ושבת שלום לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...