זימון חובלים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זימון חובלים?

guycnaan

Recommended Posts

אם מישהו מוכן להסביר לי,זה כיצד קיבלתי זימון לבוא למבדקי חובלים (זה בלמ"ס,מותר לפרסם)

כשהיום סיירות שלי רק ביולי,האם זה הליך נפרד? האם זה קשור אחד לשני? למה דווקא שלחו לי את זה עכשיו?

והאם מישהו היה במיונים שכאלה...ויכול להסביר לי מה יש שם? (בכל זאת נסיעה עד לתל אביב...קשה קשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך סעיף כל שהו שפוסל אותך משאר האפשרויות ביום סיירות, כך שגם לא תקבל זימון ליום סיירות וישר שלחו לך זימון לחובלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות על הזימון לחובלים! ובתור ימניקית אני מזה מקנאת בך! עלה והצליח (אם אתה רוצה...). :D

ולנסוע לת"א תצתרך בכל מקרה גם ביום גיוסך עם הקידבק, אז לא צרייך לעשות סיפור.

בהמשך, אם תרצה ואם יהיה להם הצורך הם ישלחו אותך בקיץ לגיבוש חובלים שזה אומר לישון באוהל בבה"ד 600 (בת-גלים) של חיל הים עם שירותים כימיים תקועים לך מול הפרצוף ומסריחים את כל המאהל, להתרוצץ עם בול עץ ענקי על הכתף עם שאר חברך לגיבוש, לחתור בסירה, לשחות, לאכול בחדר האוכל המשובח של בת-גלים ממיטב מעדניהם (עאלק) ובסה"כ לפי מה שידוע לי, זה דיי כיף, כמו קייטנה עם משמעת.

אתה אומר שאתה רצית סיירות וזימנו אותך לחובלים... אז אתה יודע מה זה אומר? ;) מזל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מחובלים, תצטרף לגדוד "שירות ללא דאגות".

אני כן כשיר ליום סיירות,הייתי בו אבל דחיתי אותו ליולי..ויש לי תאריך ביולי.

וזה לא גיבוש חובלים,זה מיון לחובלים...וחשבתי שזה קשור ליום סיירות,אז למה שולחים את זה סתם?

ושגיא...? כן,בשמחה,רק לא בתור תומ"ל... ;) (או ג'ובניק או כל משהו שלא קשור לקורס עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות על הזימון לחובלים! ובתור ימניקית אני מזה מקנאת בך! עלה והצליח (אם אתה רוצה...). :D

בהמשך, אם תרצה ואם יהיה להם הצורך הם ישלחו אותך בקיץ לגיבוש חובלים שזה אומר לישון באוהל בבה"ד 600 (בת-גלים) של חיל הים עם שירותים כימיים תקועים לך מול הפרצוף ומסריחים את כל המאהל, להתרוצץ עם בול עץ ענקי על הכתף עם שאר חברך לגיבוש, לחתור בסירה, לשחות, לאכול בחדר האוכל המשובח של בת-גלים ממיטב מעדניהם (עאלק) ובסה"כ לפי מה שידוע לי, זה דיי כיף, כמו קייטנה עם משמעת.

זה דווקא נחמד לחוות את הצבא לכמה ימים רק אל תכנס לשוק בגלל זה. אני לא זוכר שאצלנו בבה"ד היו שירותים כימיים ;).

תגיד לי למה לעזעזל אתה צריך ללכת לחובלים תתגייס לחיל הים תשרת על איזו ספינה כל החובלים בכל זאת ז***ת (מצטער הייתי חייב להגיד את זה בתור סטיל"ן גאה. לא היה קצין אחד שאני או חברים שלי שהסתדרנו איתו... טוב אולי בעצם אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...