NVIDIA משחררת דרייבר לביצועים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA משחררת דרייבר לביצועים

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאני לא חושב שזה עד כדי כך איכפת לה.

כלומר מנטל נתן בוסט קטן למכירות של הכרטיסים שלה (לפחות כך נראה לי) ולחבר'ה שיש כרטיסי , במשחקים תומכים, יוכלו לבחור בין DX12 למנטל - היכן שתוספת הביצועים תהיה גבוהה יותר. אני חושב שכרגע צריכה כמה שיותר קלפים ביחד במיוחד לפני היציאה של כרטיסי מקסוול של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני לא רואה את ממשיכה עוד הרבה עם MANTLE לאחר כניסת DX12 במשחקים שיצאו בעתיד, אני מעריך שבסופו של דבר הם ינטשו אותו ויכירו בו ככישלון (מייקרוסופט לא אוהבים מתחרים וזה הוכח ביציאה של DX12).

גם מה שיש עכשיו לא יכול להיקרא הצלחה יתרה, עדיין יש בו הרבה באגים, ולא תמיד יש שיפור ביצועים, זה תלויי מאוד במעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני לא רואה את ממשיכה עוד הרבה עם MANTLE לאחר כניסת DX12 במשחקים שיצאו בעתיד, אני מעריך שבסופו של דבר הם ינטשו אותו ויכירו בו ככישלון (מייקרוסופט לא אוהבים מתחרים וזה הוכח ביציאה של DX12).

גם מה שיש עכשיו לא יכול להיקרא הצלחה יתרה, עדיין יש בו הרבה באגים, ולא תמיד יש שיפור ביצועים, זה תלויי מאוד במעבד.

אני לא חושב שהם חשבו מההתחלה שזה יצליח, כי עדיין מדובר אך ורק לכרטיסי ולא משהו כללי יותר כמו DX. אני חושב שזה היה יותר בכיוון של "לאנוידיה יש פיזיקס/קודה? לנו יש מנטל!". אני מניח שהם ימשיכו לפתח את זה אבל רק למשחקים ספציפיים פופלאריים, כאשר התמיכה תהיה כבר כשהמשחק יצא ולא יתווסף בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הם בנו על מצב שבו זה יגרום להגדלת המכירות באופן משמעותי ובכך לחזק גם את "כוחו" של MANTLE, כמה שיותר כרטיסים שתומכים בו וכך הרווח שבפיתוח שלו עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...