המלצה לאוזניות גיימינג+מוזיקה+ביקורת על BUG! ואחריות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות גיימינג+מוזיקה+ביקורת על BUG! ואחריות

GMTK

Recommended Posts

אחרי שהאוזניות שלי נשברו לי על הראש מלבישה (plantronics gamecom 780) שהיו מעולות בכל רמה אפשרית אבל הפלסטיק הזול גרם להם לשבר.

כאילו הם נשברו איפה הפס של הריפוד וזה רק מלבישה שלחתי אותם למעבדה של באג זכיתי ליחס אבל כזה יחס הולם כמו שאני מצפה מבאג.

אתמול בשיחה הראשונה (יום ראשון) אני עובד לילה אז בבקרים לרוב אני יושן קיבלתי הודעה קולית שאומרת לי שאיאפשר לתקן תאוזניות ואני זכאי ל10 אחוז הנחה על חדשות.

ואני בראש אומר מה הם צוחקים עליי כאילו יש תקלה באוזניות אני שומר על הציוד שלי הוא נשבר מעצמו כאילו איפה אני אשם פה בכל הסיפור

ברור שזה ניקרא שבר אבל תאמינו לי שלא עשיתי כלום! לא הפעלתי לחץ כלום פשוט כלום רק לבישה כאילו זה מה הם ליופי אני צריך ללבוש אותם אז מה אני אמור לעשות?

שמעתי תהודעה וחלטתי לשלוח הודעה בפייסבוק לבאג רשמתי להם שזה בזיון שמתנהגים ככה ללקוח ואומרים לו שהוא זכאי ל10 אחוז הנחה

על שבר של שנגרם עם הזמן ורק מלבישה , שחכתי לציין שהגעתי לבאג המוכר אמר לי ידוע כבר בואו לפה 3 אנשים עם אותו מקרה כמו שלך ואני ינסה לעזור לך כי זה מעצבן אני מביין אותך. ככה אמר לי המוכר שלהם.

כמובן שציינתי את זה גם בהודעה ששלחתי להם בפיסבוק ואמרו שיחזרו אליי יום למחר.

(יום שני) מקבל טלפון ככה בסביבות 9 בבוקר מדבר איתי מנהל מחלקת לקוחות בהתחלה שאל שאלות נו אתם יודעים מנסה להציע לכם הצעות מטופשות למשל.. אני יכול לעשות לך הנחה על האוזניות 25 אחוז....אני עושה לו תרציני ניראה לך שאני הולך לשלם שוב על שנשברו מעצמן רק בלבישה? ואז הוא אומר לי טוב יש אוזניות אחרות שאתה מעוניין בהם אמרתי לו על 2 אוזניות "הסבריייה עלית" שעולות 900 שקל,

והאוזניות של פלאנטרוניקס ריג RIG.

הוא אומר לי על האוזניות של הסברייה עלית 25% הנחה שזה יוצא 675 שקל.

ועל האוזניות של פלאנטרוניקס ריג 30% הנחה שזה יוצא 350 שקל.

עכשיו השאלה היא כזאת מה מומלץ? ואיך אתם ההיתם מגיבים או עושים ברגע נתון כמו שלי שאוזניות נשברות מעצמן כאלו הקשת לא מנפילה אלה רק מלבישה?

האם יש עוד אוזניות גימינג מומלצות ?

ועוד משהו הוא אמר לי שאני יכול לבחור כל אוזניות שאני רוצה והוא יעשה תהנחה המרבית עליהן.

ובסוף השיחה הוא אמר לי תיודע מה אני ינסה ללכת לקראתך ולעשות לך 50%הנחה על gamecom780 שוב? אבל 20% זה הכי הרבה.

ואני שכבר קיבלתי כביה מהמוצר הזה לא ירכוש אותו לעולם אלא עם כן יקבל אותו חינם אבל לשלם עליו שוב? 50% הנחה שזה אומר 150 שקל.

קניתי אותם במבצע ב250 אז זה אומר בסוף להוציא 400 שקל. לא כזה משתלם לי בראש כלכלית.

עכשיו ככה המלצות יתקבלו בברכה ומה אפשר לעשות.

והאחריות לגבי אוזניות מצד באג היא לא כזאת אחריות כמו שחשבתם כי כמו שנאמר אין פה אבא ואמא כאילו למי באמת ללכת "אחריות" המילה ישר מתנפצת.

אני אישית ציפיתי ליותר ואני לא יגיד סתם כי עם היתי שובר אותם ובכוח או שהיו נופלות או משהו דומה לא היתי חושב בכלל ללכת לבאג ולבקש אחריות כי היתי מרגיש מטומטם.

אז עכשיו הכל נשאר בידיים שלכם תודה רבה לכל העוזרים בהמלצות אין כלכך גבול של תקציב.

ואני רוצה להגיד שבכללי תמיד שאני באג לבאג קונה בבלאק פריידי ועוד בכל מיני דברים כאלה השירות מצויין ואפילו מספק אבל עכשיו תאמת קצת ירד לי מהחנות הזאת למרות ההנחה ונכון שזה שבר שלא אני גרמתי אלא קרה עם הזמן.

וכן ההנחה הזאת היא הדבר היחיד שיגרום לי לקנות שוב מוצר מבאג כי להבא זה הדבר האחרון שאני חושב שאני יעשה.

טוב אני יודע שחפרתי אבל רציתי לשתף ולנפץ לאנשים תמילה אחריות כי בחול אהה סבבה התקלקל קח חדש.

תודה רבה שוב לכל העוזרים כמו כן המנהל שירות לקוחות של באג השאיר לי תמייל שלו בתקווה ואני יסגר על אוזניות.

תודה שוב לכולם גל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן היו אצלך?

אל תהיה בטוח שכל הסידרה הזאת דפוקה , תבדוק באתרים כמו אם גם שם מדווחים על בעיה כזו ולפי זה תחליט. בהצלחה!

7 חודשים ומה הכוונה ליבדוק באמזון?

כי אני אישית בדקתי באתרים אחרים שאמרו על אותה בעייה חוץ מזה שהם נשברו גם הם היו מרוצים מהאוזניות האלו כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק היבש,

אין לך קייס כאן, על פניו האוזניות נשברו, יפה מצדם בכלל שהם לקחו את זה למעבדה לבדוק והציעו לך משהו.

באותה מידה הם יכלו לנפנף אותך ולהגיד לך שאתה שברת.

אני הייתי מחפש עוד תלונות בסגנון ומנסה לשכנע שמדובר בפגם בייצור. (למרות שעם היצרן לא מכיר בזה גם באג לא יכירו בזה).

אם זה עדיין לא יצליח הייתי הולך על דגם אחר של בהנחה כמו שהציעו.

מילת המפתח פה היא סבלנות, אני מבין שאתה מעוצבן, אבל אין לך למי לבוא בתלונות כאן.

shit happens

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע בגלל זה אני מחפש המלצה לאוזניות ועכשיו ראיתי עוד דגם של של פלאנטרוניקס קומנדר אבל הקטע שעוד לא הביאו אותם לבאג....

עכשיו ככה איזה הכי מומלצות?

כי בא לי כבר ואני משתמש עכשיו באוזניות שכואבות לי באוזניים!

125$ ואפשר למצוא בפחות משלוח נגיד עוד 100 70 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק היבש,

אין לך קייס כאן, על פניו האוזניות נשברו, יפה מצדם בכלל שהם לקחו את זה למעבדה לבדוק והציעו לך משהו.

באותה מידה הם יכלו לנפנף אותך ולהגיד לך שאתה שברת.

בולשיט. אין שום חוק שאומר ששבר פיזי פוטר אוטומטית יצרן\יבואן\מוכר מאחריות על המוצר. למעשה, החוק מאוד ברור בעניין הזה: רק נזק (פיזי או לא) הנגרם ע"י שימוש לא סביר במוצר, בין אם בכוונה ובין אם בטעות, פוטר מאחריות - ויתרה מכך, אם המוכר טוען שזה המקרה ולא מדובר במשהו שקרה למרות שנעשה שימוש סביר בלבד, חובת ההוכחה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא עליך. אתה מבין עניין. מי קונה חומרה בבאג? תזמין בחול באתרים מומלצים. קונים עוד אחריות מורחבת לשנתיים. משלוח אוזניותך תקולות עולה כ 21 שח . והם מחליפים בלי להתווכח. שירות שהוא תענוג. בפעם האחרונה שלחתי את הדיסק שלי לריקול להולנד. תוך 4 ימים קיבלתי טלפון מחברת ems לתאום מסירה. הייתי חמור שלא מילאתי טופס ייצוא לצורך תיקון אז שילמתי מכס .על לא היית משלם כלום .גם עם המכס עדיין , שירות ללא תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא עליך. אתה מבין עניין. מי קונה חומרה בבאג? תזמין בחול באתרים מומלצים. קונים עוד אחריות מורחבת לשנתיים. משלוח אוזניותך תקולות עולה כ 21 שח . והם מחליפים בלי להתווכח. שירות שהוא תענוג. בפעם האחרונה שלחתי את הדיסק שלי לריקול להולנד. תוך 4 ימים קיבלתי טלפון מחברת ems לתאום מסירה. הייתי חמור שלא מילאתי טופס ייצוא לצורך תיקון אז שילמתי מכס .על לא היית משלם כלום .גם עם המכס עדיין , שירות ללא תחרות.

אז מה אתה אומר ליצור קשר עם החברה עצמו פלנטרוניקס ולדבר איתם על האחריות? איך לעזאזל אני משיג אותם או שאתה מתכוון להזמין מחול ובפעם הבאה תיהיה לי אחריות כמו שצריך נשבר קח חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...