כדאי לעבור ל-G2? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לעבור ל-G2?

Rockstatement10

Recommended Posts

יש לי S3, והבנתי שה-G2 מוצלח מאוד וזה..

אבל יש לי דילמה קטנה, לרב האנשים יש וכביכול זה מה שקצת מקשה עליי לעבור למכשיר לחברה אחרת.. מה דעתכם? למרות שהבנתי שה-G2 מצליח מאוד בארץ..

ובכללי, איך הוא בהשוואה ל-S3? ומה בנוגע ל-S4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יגיד את זה במשפט אחד, לי יש S4 ואם יביאו לי G2 אני מחליף בלי לחשוב פעמיים.

לפי דעתי ההיתרון היחיד של ה-S4 על ה-G2 זה חריץ לכרטיס הרחבה (כרטיס זיכרון).

ה-S3 עם הרום של עובד בצורה מקרטעת ולפי דעתי הוא אחד הכשירים הפחות טובים שיצאו (היה לי כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מעבד ותר טוב, מסך יותר גדול, עם מייצב אופטי אופן פתיחת המסך עם הנקישות זה דבר גאוני (knock on).

זה עוד בלי לדבר על זה שהוא עובד הרבה יותר חלק מהמכשירים של שהממשק שלה (TouchWiz) חונק כל מכשיר ומקרטע גם במכשירי הדגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מייצרים מקררים, אז מה?

אין בהכרח קשר בין מה שההמונים קונים למה שהכי טוב. האמת שאין דבר כזה "הכי טוב", כי זה תלוי בהעדפות שלך ואיזה נתונים של המכשיר הכי חשובים בעיניך (מצלמה טובה? קדמיים? גודל מסך? גודל מכשיר? משקל? עיצוב? וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוכרת?

מדובר על יצרנית מוכרת בעולם כולו.

ה- 4 המצליח ועכשיו ה- 5 שניהם שלה.

לפי דעתי הידרדרו מאז ה-S3. קניתי את ה-S4 רק בגלל שנשבר לי ה-S3 ולא היו חלופות באותה התקופה (לפחות לא בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מה-G2 שניסיתי, רק מה שנשמע לי מאוד מציק ומעצבן זה שהמצלמה שלו איטית בתנאי תאורה חשוכים, וזה יכול נורא להפריע.

ואגב, הבנתי שחלק מהמשחקים יעבדו טוב יותר ב-S4 מכיוון שהוא בעל קהילת גדולה יותר, ולכן חלק מהמשחקים מותאמים אליו בצורה טובה יותר. זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הכי משמעותי, והיתרון הגדול של הLG G2 על מכשירים אחרים הוא הסוללה.

הסוללה של הG2 מחזיקה יומיים בקלות. בשימוש יום יומי סביר אני מסיים יום עם בערך60-70 אחוז - עם בלוטות' וGPS וWi-Fi פועלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים שאומרים לי שלא כדאי כי לא מוכרת בשוק הסמארטפונים, ומכנים את החברה הזו כחברה של מקררים

אהבתי את ההגדרה.

;)

למרות ששיהיה ברור שאיני מסכים עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...