קופסאות השתקה לדיסק קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קופסאות השתקה לדיסק קשיח

Klayhamn

Recommended Posts

שלום :hi:

האם למישהו יש נסיון עם קופסאות ההשתקה של SCYTHE?

HIMURO או QUIET DRIVE?

אני חושב על לקנות כאלה לכונני ה-WD BLACK הרועשים, ותהיתי אם למישהו יש נסיון חיובי איתם

ב-REVIEWS נראה שה-QD משתיק טוב יותר מה-HIMURO, אבל אם ה-HIMURO מספיק, הייתי מעדיף אותו (כי הוא 3.5 אינץ' לעומת השני שהוא 5.2 אינץ').

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לשים הרדיסק 3.5" בקופסה ועדיין לשמור על סטנדרט למגירת 3.5"?

ההגיון אומר שקופסה שמיועדת לכונן 3.5" תצטרך יותר מקום ממנו, ולכן תתאים למגירה 5.25".

ושקופסה שמיועדת לכונן 2.5" תתאים למגירה 3.5".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לשים הרדיסק 3.5" בקופסה ועדיין לשמור על סטנדרט למגירת 3.5"?

ההגיון אומר שקופסה שמיועדת לכונן 3.5" תצטרך יותר מקום ממנו, ולכן תתאים למגירה 5.25".

ושקופסה שמיועדת לכונן 2.5" תתאים למגירה 3.5".

כן, אתה צודק -

מה שבלבל אותי זה שיש שני דגמים של ה-HIMURO

ואגב: אנערף, אולי יש דרך לעטוף את הכונן בצורה דקה מאוד אבל עדיין מבודדת קול, כך שהוא עדיין יתאים ל-3.5.... :D

בכל מקרה, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי להעדיף ביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב: אנערף, אולי יש דרך לעטוף את הכונן בצורה דקה מאוד אבל עדיין מבודדת קול, כך שהוא עדיין יתאים ל-3.5.... :D

אין מצב, אלה אם כן מדובר בעובי של נייר, אולי.

כונן "3.5 הוא בדיוק! "3.5, ותושבת שמיועדת לכונן 3.5" היא בדיוק! בהתאם לכך.

יש מגירות במארזים שמשתמשים במסילות ואביזרי השתקה ובהם כלוב הכוננים גדול מ"3.5, ובתוספת אותם מתאמי מסילות/גומיות נסגר ההפרש להתאמה מושלמת.

בחלק מאלו אולי יכנס משהו קצת יותר גדול אם תסיר את המסילות, אך אותם המסילות בנויות להתחבר לכלוב שבנוי להתחבר למסילות, ולכן סביר להניח שגם אם הקופסה תיכנס במרחב הנוסף, לא תהיה התאמה לנקודות ההברגה.

באלו שיש רק תוספת גומיות להשתקה, ונקודות ההברגה של כלוב הכוננים שומרות על תאימות מקבילית לנקודות ההברגה, בהם זה אולי אפשרי.

אבל ההפרש במרחב יצטרך להיות מספיק גדול להכיל את נפח הקופסה, או נפח הקופסה יצטרך להיות מספיק קטן להתאים לנפח המגירה המוגדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...