לפעמים המסך של המחשב מתכבה לבד.. - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפעמים המסך של המחשב מתכבה לבד..

pxst17

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מכבה ומדליק את המחשב עד לאיזה שלב הוא מגיע ? יש צפצופים ? אם אתה מדליק caps lock בלוח מקשים המנורה המתאימה נדלקת ?

יש קבלים מנוםחים על הלוח והכ מסך ?

תשאל חברים אם יש להם ספק לבדיקה להביא לך, אבל תבדוק מה הדגם ותשאל כאן לפניי שאתה מחבר אותו למחשב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכרטיס נשרף.. אני כרגע משתמש במובנה והכל בסדר.

אין קבלים מנופחים על הכרטיס מסך ולא על הלוח.

אין צפצופים בכלל.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהכ מסך נשרף, ואם כן, נשאלת השאלה למה. סיבות נפוצות למה הן ספק לא תקין ומארז שהאוויר בתוכו מתחמם יותר מידי כי אין אוורור

ויכול להיות שהוא תקין, רק שהספק לא תקין ולא מחזיק מעמד כשאתה מחבר גם את הכ מסך......

לכן תצתרך לבדוק את הספק בכל מקרה. כמו כן תוכל לבדוק את הכ מסך במחשב של חבר - תחבר אותו ותבדוק אם המחשב נדלק איתו. אבל לפניי זה תבדוק מה הדגם של הספק שיש שם, יש ספקים כל כך גרועים שאם אתה מוסיף אליהם משהוא קטן כמו הכ מסך שלך (שלוקח 50W מקס' ופחות מזה במצב רגיל, מה שלא מורגש בשביל ספק נורמלי) אתה מסתכן בזה שהוא יישרף וישרוף איתו את הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 את הכ מסך שלך במחשב שלו

2 את המחשב שלך אם הכ מסך שלך והספק שלו (תביא אליו את המחשב ותבדקו ביחד). תריץ את המחשב במאמץ וכו. להשוואה, תנסה גם אם הספק שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה.. אז או שהכרטיס שרוף או שהספק נפגם?

הספק גנרי, הייתי אומר שהוא פגום מייסוד.

הכרטיס יכול להתקלקל בגלל מתחים לא יציבים שמגיעים מהספק, ככול הנראה זה מה שקרה אצלך.

http://hwzone.co.il/wiki/%D7%92%D7%A0%D7%A8%D7%99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...