לפעמים המסך של המחשב מתכבה לבד.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפעמים המסך של המחשב מתכבה לבד..

pxst17

Recommended Posts

לאחרונה החלה תופעה מוזרה, שלפעמים המסך של המחשב מתכבה לבד והמחשב נשאר דולק.. זה יכול להתרחש באמצע גלישה באינטרנט או באמצע משחק.. זה לא קבוע.. למרות שזה קורה לעיתים די רחוקות אני חושב.

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם המסך מראה no signal / check cable וכו כשהוא נכבה ? - אם כן בדוק בכיוון של המחשב

אם כשהמסך נכבה אתה נכנס לתפריט של המסך, (ה menu) הוא מופיע על המסך ? - אם כן בדוק בכיוון של המחשב, אם לא זה המסך

האם המסך מאיר חלש, אם גוון ורוד או מרצד לפעמים ? אם כן נראה שיש במסך מנורות שרופות. כשהוא נכבה תאיר לתוכו אם פנס ותבדוק אם הוא ממשיך לעבוד ולהראות את התצוגה מהמחשב כשהוא חשוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כתוב NO SIGNAL והנורית שבמסך נהפכת לכתומה, כאילו המחשב כבוי.

לא בדקתי לגבי ה-MENU, כתוב NO SIGNAL ואז המסך נכבה.

לא, אין בעיות תצוגה במחשב. (לא יודע אם זה קשור, אתמול כששיחקתי במשחק, פתאום (ולראשונה) הצבעים במשחק ממש התהפכו וכל המסך היה צבעוני, אבל זה קרה חד פעמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה החמיר.. שיחקתי בפיפא והמחשב פתאום עשה ריסטרט ועושה ריבטרט בלופים ולא רוצה לעלות.. ושיחקתי במשך חודשים במשחק הזה והכל היה סבבה.. אולי הספק או הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק לא איכותי, הוא יכול להחזיק (כשהוא חדש) משהוא כמו 100W למרות שכתוב עליו 500/520/יותר. יש סיכוי גבוה שהוא הבעיה. אם אתה יכול, קח ספק איכותי (של חברה מוכרת בתור איכותית) ותבדוק איתו - למשל תשאיל ספק מחבר

(אם אתה לא בטוח בקשר לחברה תשאל כאן. שלא יקרה מצב שלקחת ספק מחבר, הספק היה לא איכותי, העמסת אותו בבדיקה ושרפת אותו + אוליי גם משהוא במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו המסך נכבה כל כמה דקות.. ממש החמיר..

לפני שבוע בערך שדרגנו לו במחשב ל-8GB ונתונים של 2 הסלוטים זהים לגמרי, אז ניסיתי לנתק את הזיכרון החדש.. נראה אם הבעיה ממשיכה..

אין קבלים נפוחים על הלוח..

הכרטיס לא גורם לבעיה.. כרגע אני גולש במחשב והוא בסדר, אבל במשחקים הוא עושה ריסטים וגם לפעמים שאני גולש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שתהיה בעיית חשמל, כשאתה משחק צריכת החשמל עולה ואם הספק לא מחזיק יכולות להיות נפילות מתחים. נסה אם ספק אחר (איכותי מספיק כדיי שלא יהיו תאונות בזמן הבדיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין לי אחד כזה..

אני לא יודע אם זה ספק באמת.. אולי הכרטיס מסך? ויש לו את המחשב שנתיים וזה התחיל פתאום חח.. אין סיכוי שזה מגעים או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אצל חברים, אתה צריך אותו בסך הכול לבדיקה

קבלים (זה הרכיב שנהרס בספק, אם זה הבעיה אצלך) נהרסים באיטיות לאורך זמן. בהתחלה הם עדיין מצליחים להתמודד ואתה לא רואה בעיות בעבודה של המחשב, בשלב מסויים (שהגיע כשהתחילו הבעיות) הקבלים מגיעים למצב שהם לא יכולים יותר להחזיק את המחשב בצורה יציבה. ככל שהם נהרסים הלאה הבעיות שאתה רואה מחמירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש לי.. אוף.

אין עוד אפשרות לדעת? כרגע אני גולש באינטרנט משהו כמו 20 דק' ולא קרה שום דבר.. אבל במשחקים הוא משתגע ואחרי שהוא עולה אז אחרי 3 דק' בערך הוא שוב עושה ריסטרט כשאני גולש..

איך אפשר לשלול את האופציה של כרטיס מסך תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...