מנהל עסקים עם חטיבה במדעי המחשב - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל עסקים עם חטיבה במדעי המחשב

ido2012

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניינת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה ניהול עם חטיבה במדעי המחשב, אני מדגישה, לא תואר דו חוגי של מדעי המחשב וניהול אלא מדעי המחשב כהתמחות בתוך תואר ראשי של ניהול. רציתי לשאול לגבי ביקוש בשוק העבודה-לאילו משרות ניתן להתקבל? והאם המשכורות גבוהות יותר כאשר לוקחים חטיבה במדעי המחשב-בחטיבה אבחר ככל הנראה תכנות JAVA ותכנות JAVA מתקדם.

תודה רבה:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך. ניהול כתואר ראשון בפני עצמו לא יתן לך הרבה. הוא מועיל רק כשהוא משולב עם תואר "אמיתי", שמכשיר אותך למקצוע מסוים.

אם את רוצה לעסוק בתכנות, למה שלא תלמדי מדעי המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדת בחברת IT במשרה מלאה, מתפעלת מערכות מידע ומנהלת רשת מול לקוחות של החברה, רוצה לעשות תואר שיקדם אותי בעבודה, אך מעדיפה להימנע מתואר עמוס כמו מדעי המחשב שמשלב קורסים כבדים, ובהתאם אפשר להתעכב בו מעבר ל3-4 שנים עם משרה מלאה.

אני לא רוצה להיות מתכנתת , אני רוצה לעסוק בהטמעה של מערכות מידע וניהול שלהן מול הלקוחות, יותר תחזוק ופחות .

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
אני חושב שאת צריכה לחפש הכשרות ולא תואר אקדמי.

זה לא נכון. מבחינת קו"ח ואפשרויות קידום עדיף תואר.

מבחינה מקצועית שניהם יתנו לה בערך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לי זה נשמע שאת כבר עובדת מרוצה עם ניסיון ביד ואת מחפשת להרחיב אופקים ... מה שציינת נשמע לי הגיוני לגמרי, תואר לא מקנה מקצוע, תואר מקנה השכלה זה ומסתבר שהרבה אנשים מתבלבלים בין המושגים האלו.

בתור אחד שמסיים תואר במדעי המחשב אני מרגיש שאני יכול לאמר

כי לא בהכרח מי שסיים את התואר אכן יודע לתכנת ברמה הממוצעת בשוק, אבל במידה והוא יתקבל לחברה יהיו לו את הכלים שהוא למד בתואר על מנת להבין מה קורה סביבו בעבודה.

תואר בניהול יקנה לך כלים להיות מנהלת טובה יותר, ואם את רוצה טיפה להיכנס לשפות תכנות אז ההתמחות תיתן לך טעימה ממדעי המחשב אבל זה לא יכניס אותך לעבודה או יקדם אותך לכיוון של תכנות כיוון שאין מספיק כלים בקורסים שציינת לפתח ברמה מספקת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...